طراحی گرافیک

در این مقاله قصد داریم در مورد رشته محبوبِ طراحی گرافیک در چند کشور نام آشنا در این حوزه، توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

یکی از راههای تحت تاثیر قرار دادن کارفرماها، ادامه تحصیل و گرفتن مدرک در حوزه طراحی گرافیک در یکی از دانشگاه های معتبر در سراسر دنیاست. علاوه بر تجربه سبک زندگی متفاوت، مهارتهای نرمی به دست خواهید آورد که اکثر کارفرمایان آنها را می خواهند مانند میزان انطباق پذیری در شرایط مختلف، ارتباطات، و استقلال.

 • گرافیک در انگلستان:

  به خاطر تمرکز زیادش روی Art Studios در انگلیس، دانشجویانی که از دانشگاه های تاپ انگلستان فارغ التحصیل می شوند، یکی از بالاترین دستمزدها را دریافت می کنند. دوره های دانشگاه های انگلستان تئوری و عملی است. دانشجویان میزان مشخصی از تایم خود را در کلاس های درسی و در استودیوهای تخصصی می گذرانند و در دوره کارآموزی خود، آموخته هایشان را به کار می برند.

 • گرافیک در ایتالیا:
  آمریکا و ایتالیا رقبای انگلیس هستند؛ شما علاوه بر اینکه باید به هزینه های گرفتن مدرک توجه کنید، کمک های مالی برای ادامه تحصیل خارج از کشور، یک نیاز ضروری است. در آمریکا، اسکولارشیپ هایی با مقادیر بالا ارائه می شود و در ایتالیا هزینه ها بسیار کمتر از کشورهای اروپای غربی است. تحصیل در ایتالیا از سایر کشورها در غرب اروپا، کمتر است؛ جایی که قدیمی ترین دانشگاه های اروپا قرار دارند و در سال 1999، استانداردسازی و اصلاحاتی در سیستم آموزش و پرورش اروپا ایجاد شد. ایتالیا به خاطر هنر، معماری، فشن و دیزاین معروف است، علاوه بر سطح بالای کیفیت آموزش، فرهنگ غنی می تواند الهام بخش دیدگاه شما باشد.
 • گرافیک در آمریکا:
  در آمریکا رشته طراحی گرافیک بسیار نوآورانه و به صورتی میان رشته ای آموزش داده می شود. ترکیب خلاقیت، تحقیقات، مهارتهای فنی، تکنولوژی های جدید شما را در این صنعت قوی تر خواهد کرد.
 • طراحی گرافیک در فنلاند:

 • جاذبه های طبیعی و مناظر زیبا، سیستم آموزشی در فنلاند به عنوان بهترین شناخته شده؛ در حالی که دولت فنلاند، شرایط آموزش رایگان را برای دانشجویان فنلاندی و اروپایی فراهم کرده، اسکولارشیپ و گرنت هایی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. تحصیل در رشته طراحی گرافیک در فنلاند، هنر و طراحی را با پژوهش، تفکر انتقادی، مطالعات رسانه ای، بیزینس و تکنولوژی در یک مجموعه تلفیق می کند.
 • طراحی در استرالیا:
  تعدادی از دانشگاههای عالی رتبه دنیا را می توانید در استرالیا پیدا کنید. سیستم آموزشی مشهور استرالیا، تنوع فرهنگی و مقاصد بی شمار فعالیتهای تفریحی، آن را تبدیل به جذابترین مقصد دانشجویان بین المللی کرده است. طراحی گرافیک در استرالیا به صورت عملی آموزش داده می شود شامل چندین کار پروژه محور، تمرین مهارتها و استفاده از تکنولوژی، تجهیزات و پلتفرم ها می باشد.

 

گروه مهاجرتی افق ماندگار، همگام با شما تا افق آرزوها.

تلفن همراه و واتساپ:
📱۰۹۱۲-۰۹۲۰۲۶۸

تلفن ثابت:
۰۵۱-۳۱۰۷۱

اینستاگرام افق ماندگار

با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *