انتقال تجربه از زبان مشتریان ما

گروه مهاجرتی افق ماندگار در طول فعالیت چندین ساله خود موفق به دریافت صدها ویزا از کشور های کانادا و .. شده است.

داستان های ماندگار

صدا های ماندگار

تصویر های ماندگار

دریافت ویزای توریستی خانواده

شهریور پارسال بود که خانواده خانم سرافرازی برای درخواست ویزای توریستی خانواده به طور همزمان با ما قرارداد بستند و بعد از آماده سازی مدارک در آبان ماه درخواست ویزای توریستی کانادای خانواده داده شد. طبق معمول پرونده های گروه مهاجرتی افق ماندگار هر سه نفر هم زمان ویزای توریستی خود را دریافت کردند.

سپس بعد از ورود آنها به خاک کانادا خود و همسرشان درخواست مجوز کار باز کانادا ( Open work permit ) مطابق قانون 2023 ( IRAN 2023 ) داده شد و کمتر از یک ماه هر دوی آن ها ورک پرمیت خود را دریافت کردند. شنونده ویس لحظه اطلاع از ویزا شدن آنها باشید. 

دریافت ویزای تحصیلی و ویزای کار همسر کانادا

خانم صفری و همسر گرامی ایشان پس از چند سال تلاش برای دریافت ویزای آمریکا، با نا امیدی به ما مراجعه کردند و پس از مشاوره های لازم در مرداد ماه با ما وارد قرارداد شدند.

سپس مشغول تکمیل مدارک مورد نیاز شدند و در نهایت پس از تکمیل مدارک در ابتدای دی ماه برای ترم ژانویه همان سال درخواست ویزا شد که متاسفانه روز اول بهمن ماه به دلیل آن که از شروع ترم ایشان گذشته بود جواب منفی اداره مهاجرت کانادا را دریافت کردیم.

بلافاصله اقدامات لازم برای دریافت نوت آفیسر انجام شد و پس از اطمینان لازم در فروردین ماه مجددا برای ترم شهریور ماه ایشان درخواست ویزا دادیم که مطابق همیشه توانستیم برایشان در اردیبهشت ماه خبر خوش پاس ریکوئست ( Pass Request )  را دریافت کنیم.

دریافت ویزای تحصیلی دکترا در کانادا

خانم رضوی یک دانشجو با استعداد در مقطع در کشور مالزی بود که توانسته بود از دانشگاه کلگری کانادا برای مقطع دکترا پذیرش فول فاند با شرایط خیلی خوب برای خودش دریافت کند از این رو از دانشگاه خود در مالزی انصراف داده و درخواست ویزای توریستی کانادا را داده بود که متاسفانه آفیسر کانادا ایشان را ریجکت کرد.

بسیار ناراحت با مجموعه ما جلسه مشاوره آنلاین گرفت، ما توانستیم آرامش را به ایشان باز گردانیم و ایشان را قانع کنیم برای مدتی به ایران باز گردد تا ما دوباره برای ایشان درخواست ویزا دهیم. پس از بازگشت در اوایل خرداد ماه با ایشان قرارداد بستیم و در اواسط خرداد ماه برای ایشان درخواست ویزای تحصیلی مجدد دادیم، که طبق معمول در کمتر یک ماه جواب مثبت سفارت را دریافت کردیم.

دریافت ویزای تحصیلی کانادا از طریق دادگاه فدرال

آقای بدیعی از طریق یکی از دانشگاه های خوب کانادا که ما نماینده آن کالج در ایران هستیم به ما معرفی شدند، در فروردین ماه با ایشان قرارداد بستیم و در اردیبهشت برایشان درخواست ویزا دادیم که متاسفانه در تیر ماه آفسیر کانادا ایشان را ریجکت کرد.

بعد از بررسی دقیق پرونده با موافقت ایشان پرونده را به فدرال کورت ( federal court ) یا دادگاه فدرال کانادا بردیم و از اداره مهاجرت شکایت کردیم طبق معمول توانستیم به نفع ایشان در آبان ماه همان سال از دادگاه رای بگیریم و پرونده بازگشایی ( settle ) شد و به درخواست آفیسر جدید مدارک را کامل کردیم که در نهایت در روز های اول دی ماه جواب مثبت سفارت را برایشان دریافت کردیم.

ریسابمیت ویزای تحصیلی کانادا

آقای سمائی در اواخر تیر ماه با گروه مهاجرتی افق ماندگار قرارداد بستند، ایشان فوق لیسانس حسابداری داشتند و به توصیه ما قرار شد برای مستر مجدد در رشته مدیریت گرایش مالی MBA برای ایشان از دانشگاه پذیرش دریافت کنیم.

در ابتدای شهریور ماه برای ترم ژانویه برایشان درخواست ویزا دادیم که متاسفانه ریجکت شدند.

پس از بررسی مدارک به ایشان پیشنهاد درخواست ویزای مجدد دادیم و بعد از آماده سازی مدارک جدید در آبان ماه برایشان درخواست ویزای مجدد دادیم متاسفانه 10 روز بعد از درخواست ویزا برای بار دم ریجکت شدند برای سومین بار کمتر از یک هفته از آخرین ریجکتی ایشان مجدد درخواست ویزا دادیم که خداروشکر طی 5 روز ایشان پاس ریکوئست شدند.

درخواست تماس

اطلاعات زیر را وارد کنید تا همکاران ما با در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

روایت های بیشتر از کلاینت های ما