جشنواره زمستانه گروه مهاجرتی افق ماندگار با هدایای ویژه

اقامت دائم کانادا

بهتر است که بدانید چرا مردم از سراسر جهان تصمیم به اقامت دائم کانادا یا اخد اقامت دائم کانادا را میگیرند، یکی از دلایل آن کیفیت بالای سطح زندگی، آموزش و پرورش در سطج جهانی و اقتصاد قوی آن می باشد که مهاجرت به کانادا را به یک فرصت بسیار هیجان انگیز تبدبل کرده است.

اقامت دائم کانادا

ممکن است یک انتخاب ساده به نظر برسد اما اگر می خواهید به کانادا مهاجرت کنید یا در پی گرفتن ویزای اقامت دائم کانادا هستید.

روش های مختلفی وجود دارد و گزینه های زیادی برای اقامت دائم کانادا یا سریع ترین و بهترین روش ممکن اخذ اقامت کانادا وجود دارد و گاهی انتخاب مسیر مناسب ممکن است ساده باشد ولی همواره شما باید بهترین گزینه برای دریافت کارت اقامت کانادا را انتخاب کنید و در مسیر درست تلاش کنید تا به اقامت دائم کانادا برسید.

دسته بندی ویزای اقامت دائم کانادا

برنامه اسکیل ورکر فدرال

برنامه های استانی PNP: متقاضیانی که علاقمند به زندگی در استان های کانادا هستند این روش را انتخاب می کنند که با سرمایه گذاری در اقامت کانادا در این استان به توسعه اقتصادی آن کمک می کنند.

میتوانید در این لینک برنامه های استانهای مختلف کانادا از طربق مهاجرت استانی و کسب اقامت دائم کانادا را مطالعه کنید.

تجربه کانادایی CEC: این روش برای کارگران خارجی و فارغ التحصیلان بین المللی که به طور موقت برای تحصیل در کانادا زندگی می کنند، مناسب است(آموزش و تجربه کار در کانادا از اهداف انتخابی آن هاست).

اسپانسرشیبی خانواده: کانادا به شما کمک خواهد کرد تا مجدد خانواده ها بهم بپیوندند، شما اگر شهروند کانادا هستید می توانید از یک فرد نزدیک که در خارج از کشور هست حمایت کنید (مانند همسر، والدین و یا فرزندان وابسته).

کسب و کار: این روش برای جذب سرمایه گذاری در کانادا، کارآفرینانی که در خارج از خاک کانادا دارای ارزش قابل توجهی برای کسب و کار قوی یا کار در کانادا و همچنین بدنبال ایجاد فرصت های تجاری در کانادا جدید هستند بسیار مناسب است و همچنین باعث تشویق مهاجرانی که با بازارهای خارجی آشنا هستند می شود.

ساکنین دائمی با داشنن ویزای دائم کانادا چه کاری باید انجام دهند:

به عنوان یک اقامت دائم شما حق دارید:

  • اکثر مزایای اجتماعی شهروندی کانادا را دریافت کنید از جمله مراقبت های بهداشتی.
  • کار، مطالعه در هر جای کانادا
  • درخواست شهروندی کانادا
  • حفاظت تحت قانون و منشور حقوق و آزادی های کانادا
  • شما باید مالیات پرداخت کنید و به قوانین کانادایی در سطح فدرال و شهرداری احترام بگذارید.

ساکنین دائمی با داشتن ویزای دائم کانادا چه کاری نمی توانند انجام دهند:

  • رای دادن یا امور سیاسی
  • برخی از مشاغل را که نیاز به تائید امنیتی بالا دارند.

زمان زندگی در کشور کانادا:

برای حفظ موقعیت اقامت دائم کانادا خود باید در طی 5 سال گذشته حداقل 730 روز در کانادا بوده و این 730 روز لازم نیست مداوم و پیوسته باشد.

برای کمک به پیگیری زمان خود در کانادا، از یک مجله سفر به کانادا استفاده کنید.

راه های دیگر برای دانستن اینکه شما چه مدت در کانادا بوده اید:

  • هنگام ورود از مامور مرزی بپرسید.
  • کارت اعتباری خود را درخواست کنید و یا تمدید کنید و به شما خواهند گفت آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

برای تبدیل شدن به یک مهاجر دائمی در کانادا، باید یکی از چندین برنامه مهاجرتی و پناهندگی و شهروندی کانادا IRCC که قبلا به عنوان شهروندی و مهاجرت کانادا شناخته شده را دنبال کنید.

مزایای کسب اقامت دائم کانادا

با اقامت دائم کانادا حقوق و مسئولیت های مشابه به عنوان یک شهروند کانادایی از جمله زندگی، کار در کانادا(با توجه به برخی محدودیت ها) و تحصیل در هر استان و قلمرو کانادا را دارید. ساکنان دائمی در بسیاری از مزایای شهروندی از جمله برنامه های بازنشستگی کانادا و دریافت مراقبت های بهداشتی در استان و منطقه را می توانند برخوردار باشند.
همه ساکنان دائمی کانادا ممکن است از حقوق، آزادی ها و حمایت های منشور حقوق و آزادی های کانادا استفاده کنند، غیر از مواردی که به طور خاص به شهروندان داده می شود. ساکنان دائمی می توانند پس از زندگی در کانادا در مدت مشخصی برای شهروندی کانادا درخواست کنند.
آنها همچنین حق حمایت از بستگان برای اقامت دائم  کانادا با توجه به شرایط اقامت و اطمینان از نیازهای حمایتی را دارند.

محدودیت ها:

ساکنان دائم کانادا حق شرکت در انتخابات در کانادا را ندارند و نمیتوانند درهر سطحی از مسئولیت های حکومتی انتخاب شوید.

گروه افق با دانش و تجربه خود قرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار می دهد ویزای بدون شنگن، اقامت دائم یا داشتن دریافت ویزای کانادا در سال ۲۰۲۰، با دریافت اطلاع از برنامه ها یا الزامات ویزای کانادا راهی ایده آل برای مهاجرت سریع کانادا می باشد. مزایای گرفتن ویزا برای اقامت کانادا با شرایط و حداقل هزینه برای شما و خانوداده شما و یا همسر و یا فرزندان شما با یک وکیل مهاجرت به کانادا توسط مشاوران خبره گروه مهاجرتی افق گام به گام تا رسیدن شما به مقصد نهایی همراهتان خواهند بود. همراهی شما باعث افتخار مجموعه افق است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *