مشاوره مهاجرت

موسسه مهاجرتی افق ماندگار

ویژگی های یک موسسه مهاجرتی مورد اعتماد

مشاوره مهاجرت، اولین عبارتی که هر شخصی برای پا گذاشتن در مسیر پر فراز و نشیب و سرنوشت ساز مهاجرت آن را در شبکه های اجتماعی و اینترنت جست و جو می کند و به دنبال یافتن اطلاعات و یا یک مشاور مهاجرت قابل اطمینان برای انجام این امر مهم می گردد. در این مقاله از موسسه مهاجرتی افق ماندگار قصد داریم درباره ویژگی های یک وکیل مهاجرت که می تواند کمک رسان شما در این مسیر باشد صحبت کنیم.

گروه مهاجرتی افق ماندگار مشاوره مهاجرت

چرا مشاوره مهاجرت؟

امروزه به لطف فضای مجازی با کمی جست و جو می توانیم اطلاعات بسیار زیادی درباره هر موضوعی به دست آوریم پس چرا باید از مشاور مهاجرت استفاده کنیم؟ بله، اطلاعات در هر زمینه ای به فراوانی وجود دارد. حتی شما می توانید با مرجع قراردادن محتوا ها و مقالات منتشر شده در وبلاگ ما با تمامی مراحل مهاجرت آشنا شوید. اما آنچه که شما را مجاب به انتخاب و استفاده از یک مشاور مهاجرت می کند، تجربه است. تجربه ای که می تواند این مسیر را برای شما بسیار کوتاه تر، کم خطر تر و حتی راحت تر سازد.

درخواست تماس

اطلاعات زیر را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

انواع مشاوره مهاجرت

مشاوره رایگان دریافت ویزای تحصیلی

مشاوره ویزای تحصیلی

اگر قصد ادامه تحصیل در سایر کشور ها را دارید

داشتن نمایندگی از دانشگاه های مختلف می تواند نشان از معتبر بودن و موفق بودن یک موسسه مهاجرتی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی باشد.

مشاوره رایگان ویزای کاری

مشاوره ویزای کاری

اگر قصد مهاجرت و اشتغال دارید

اطلاع از قوانین مهاجرتی و روش های اخذ اجازه کار در کشور مقصد لازمه یک وکیل مهاجرت مورد اطمینان است.

مشاوره رایگان دریافت ویزای توریستی

مشاوره ویزای توریستی

اگر به فکر سفر هستید

داشتن ویزا توریستی صرفا به منزله سفر تفریحی نمی باشد ممکن است برای دیدار با خانواده و یا آشنایانتان نیاز به ویزای توریستی داشته باشید.

ویژگی های یک موسسه مشاوره مهاجرت

معیار هایی که وجود آنها قابل اطمینان بودن یک مجموعه مهاجرتی را نشان می دهد و همین طور می تواند شایستگی آنها را در پاسخگویی نیاز های شما نشان دهد.

سابقه و تجربه در انجام امورات مهاجرتی

سابقه و تجربه

اطلاع از هزینه های مهاجرت

هزینه شفاف

بروز بودن اطلاعات مهاجرتی

اطلاعات به روز

اطلاع از آخرین قوانین مهاجرتی

اطلاع از قوانین

دفتر فیزیکی

داشتن مجوز

خدمات آنلاین

داشتن نمایندگی از دانشگاه ها و کالج ها

سابقه و تجربه در امور مهاجرت

اولین و برترین ویژگی یک وکیل و یا مشاور مهاجرت تجربه می باشد. درست است که قوانین مهاجرتی دائما در حال تغییر هستند اما تجربه بیشترین سهم را در شانس دریافت ویزای شما دارد. وجود پرونده های متنوع و موفق که در طی سالهای فعالیت یک وکیل مهاجرت با آن مواجه بوده است می تواند پشتوانه پرونده مهاجرتی شما در طول این مسیر باشد.

وجود دفتر ثابت و امکان مراجعه حضوری

متاسفانه در تمامی زمینه های شغلی افراد و یا گروه هایی سودجو وجود دارند که ممکن است افراد به دلیل عدم آگاهی به آنها اعتماد کنند و در نتیجه سرمایه های خود یا حداقل زمان خود را هدر دهند. در مقوله مهاجرت نیز این مهم را باید در نظر داشت که وجود دفتر برای مراجعه حضوری بسیار حائز اهمیت است که شما بتوانید به صورت فیزیکی قرارداد خود را با مهر شرکت مربوطه دریافت کنید. لازم به ذکر است دفتر گروه مهاجرتی افق ماندگار از سال 1396 در برج اداری مرواید شمس مشهد مستقر است که این خود می تواند نشان از قابل اطمینان بودن این مجموعه باشد.

اطلاع از قوانین بروز مهاجرتی

قوانین مهاجرتی کشور ها دائما در حال تغییر می باشد و مشاور شما باید از این تغییرات آگاه باشد از طرفی روش های مهاجرت متنوعی مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، ویزای تحصیلی، مهاجرت از طریق خرید ملک و .. وجود دارد که وظیفه مشاور یا وکیل شما ارائه بهترین مسیر با توجه به شرایط پرونده شما و همچنین قوانین حاکم در آن برهه زمانی می باشد.

خدمات آنلاین

پس از درک اهمیت امکان مراجعه حضوری نکته بعد خدمات آنلاین می باشد. همان طور که می دانید مهاجرت یک پروسه چند ماهه است و ارتباط بین شما و وکیل مهاجرتتان باید در طول این دوره به صورت مستمر حفظ شود و با توجه به دغدغه ها و مشکلات موجود ممکن است مراجعات متعدد برای شما کمی دشوار باشد. از همین رو داشتن خدمات آنلاین نیز می تواند بسیار کار آمد باشد. از همین رو گروه مهاجرتی افق ماندگار خدمات ویژه آنلاین برای کلاینت های خود در نظر گرفته که شامل مشاوره آنلاین ، پورتال امن ارسال مدارک و همچنین پروفایل کاربری برای مشاهده آخرین وضعیت و آپدیت های وضعیت پرونده می باشد تا شما عزیزان بتوانید از هر کجای دنیا به راحتی و بدون مراجعه حضوری با ما ارتباط بگیرید.

انتخاب بهترین موسسه و وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرتی افق ماندگار مشاور و وکیل شما

موسسه مهاجرتی افق ماندگار را می توان به عنوان یکی از خوشنام ترین موسسات مهاجرتی فعال در کشور دانست که فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و طی سالها کسب تجربه توانسته خدمات متنوع مهاجرتی را برای شما ارائه دهد. از مقاصد مهاجرتی مورد فعالیت می توانیم مهاجرت به کشور های کانادا، آمریکا، آلمان، انگلیس، هلند، ترکیه، عمان و همچنین اخذ پاسپورت کشور دومنیکا اشاره نمود. جهت آشنایی هرچه بیشتر می توانید به صفحه درباره ما سایت مراجعه کنید.

موسسه مهاجرتی افق ماندگار

خدمات موسسه مهاجرتی افق ماندگار

ما با در اختیار داشتن بهترین مشاوران مهاجرت شما را تا رسیدن به مقصدتان همراهی می کنیم شما می توانید با انتخاب گروه مهاجرتی افق ماندگار به عنوان وکیل مهاجرتتان از خدمات زیر بهره مند شوید.

مقصد های مهاجرتی مورد فعالیت ما: کانادا ، هلند ، انگلستان ، آلمان ، ترکیه ، دومنیکا ، آمریکا و عمان

 • مشاوره کم هزینه
 • آشنا کردن متقاضی با هزینه های مهاجرت و زندگی
 • هزینه کم مهاجرت
 • مشاوره ای دلسوزانه
 • در اختیار گذاشتن یکی از بهترین وکلای حقوقی
 • چک لیست مدارک لازم
 • فرم ارزیابی رایگان
 • ارائه بهترین راه مهاجرتی با توجه به شرایط فرد
 • معرفی بهترین روش مهاجرتی
 • دادن اطلاعات کامل به متقاضیان
 • ارائه باصرفه ترین روش مهاجرتی به شما
 • اخذ بورسیه تحصیلی

بهترین مقصد مهاجرتی برای من کجاست؟

تیم وکلای ما پس از جلسات مشاوره مهاجرت و با در نظر گرفتن شرایط و سبک زندگی و همین طور سبک مهاجرتی مورد نظرتان بهترین مقصد های مهاجرتی را به شما پیشنهاد می دهند.

مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرتی افق ماندگار در طی سالهای فعالیت خود توجه ویژه ای به ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت به کانادا داشته است و حاصل تجربه بیش از 13 ساله فعالیت در این حوزه پرونده های موفق بسیاری بوده است که علی رقم شانس بسیار کم ویزا و یا حتی وجود ریجکتی در پرونده، توانسته اند ویزای کشور کانادا را دریافت کنند.

جمع بندی

سالانه متقاضیان مختلفی از کشورمان ایران برای مهاجرت از طریق یکی از دفاتر مهاجرتی داخل و خارج از کشور اقدام می کنند و به کشور های دیگر سفر می کنند. انتخاب یک وکیل و مشاور مهاجرت با توجه به تنوع زیاد شرکت ها و موسسات بسیار امری دشوار است چرا که قرار است در مسیری بسیار سرنوشت ساز وارد شوید. اما با ملاک دادن معیار های گفته شده در این مقاله می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید و با توجه به شراطی که دارید بهترین انتخاب را انجام دهید. ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با موسسه مهاجرتی افق ماندگار آشنا کنیم تا با انتخاب این مجموعه به عنوان وکیل و مشاور مهاجرتی خود، پروسه و فرایند دریافت ویزا را برای خودتان ساده تر سازید.

کد تخفیف رزرو وقت مشاوره

همچنین یک کد تخفیف ویژه رزرو مشاوره برای کسانی که از طریق این صفحه با ما آشنا شدند در نظر گرفته شده که می توانید از آن استفاده کنید.

کد تخفیف:MSH-20

صفحه رزرو وقت مشاوره: رزرو وقت مشاوره

مشاوره تلفنی رایگان

سوال مهاجرتی دارید؟ نیازی به رزرو وقت مشاوره نیست. همکاران ما در گروه مهاجرتی افق ماندگار پاسخگو تماس شما هستند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 05131071

ساعات پاسخگویی: 9 الی 18

نکته: در مشاوره تلفنی رایگان به مدت 30 دقیقه همکاران ما تمامی سوالات مهاجرتی شما را به طول کامل پاسخ خواهند داد. و در جلسات مشاوره که هم به صورت حضوری و هم آنلاین امکان برگزاری دارند پرونده مهاجرتی شما به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد و بهترین مسیر ها و مقصد های مهاجرتی، بورسیه ها و... با توجه به شرایطتان به شما پیشنهاد می شود. پیشنهاد ما به شما این است ابتدا از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده کنید. و پس از آن در صورت نیاز اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

پاسخ به سوالات متداول مهاجرتی

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت با توجه به روش مهاجرتی و همچنین مقصد، متفاوت است.

به طور کلی شما نیاز به مدارک زیر دارید:

 • پاسپورت
 • سوابق تحصیلی + ترجمه
 • مدارک شغلی + رزومه
 • مهارت زبان + مدرک زبان

برای اطلاعات بیشتر می توانید با توجه به روش درخواستی خود به یکی از مقاله های زیر رجوع کنید.

خیر شما می توانید شروع کننده مسیر مهاجرتی خود باشید و اقدامات لازم را انجام دهید. اما توجه داشته باشید که این کار احتمال ریجکتی شما را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهد. پس پیشنهاد ما به شما آن است از یک تیم و موسسه مهاجرتی قابل اطمینان برای انجام مراحل مهاجرتتان کمک بگیرید.

بله، برخی از برنامه های مهاجرتی وجود دارند که نیازی به مدرک تحصیلی ندارند.

بله، در برخی از روش های مهاجرتی شما می توانید بدون داشتن مدرک زبان هم مهاجرت کنید، اما پیشنهاد ما این است که حتما قبل از مهاجرت نسبت به یادگیری زبان انگلیسی و یا زبان کشور مقصد اقدام کنید.

خدمات موسسه مهاجرتی ما از مشاوره تخصصی شروع و پس از انجام مراحل عقد قرارداد، جمع آوری مدارک، ثبت درخواست، دریافت ویزا به پایان نمی رسد و در صورت درخواست شما می توانید از نماینده ما در کشور مقصد استفاده کنید تا در انجام اموراتی مانند خرید و یا اجاره مسکن، افتتاح حساب بانکی، خرید سیم کارت و حتی کاریابی استفاده کنید.

دریافت بورسیه تحصیلی بسیار به سوابق و پیشینه تحصیلی شما دارد، اگر دارای رزومه تحصیلی خوبی باشید می توانید شامل دریافت بورسیه شوید. اگر به دنبال دریافت بورسیه هستید مقاله زیر می تواند برای شما مفید باشد.

اطلاع رایگان از بورسیه های تحصیلی در اینستاگرام افق ماندگار

گروه و موسسه مهاجرتی افق ماندگار با در اختیار داشتن بهترین وکلای مهاجرتی می تواند بهترین به عنوان یک راهنمای قابل اطمینان در کنار شما باشد. همچنین امکان مراجعه حضوری به دفتر این مجموعه امنیت سرمایه شما را در مقایسه با سایر مجموعه های خارج از کشور تضمین می کند.

شما همراهان گرامی می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق تماس تلفنی با گروه مهاجرتی افق ماندگار به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید. اما هزینه مشاوره به صورت حضوری یا به صورت آنلاین مبلغ 850 هزار تومان می باشد ( البته می توانید از کد تخفیفی که بالاتر برای شما قرار دادیم استفاده نمایید ) که در صورت بستن قرارداد ، این هزینه نیز از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد. اما هزینه قراردادهای مهاجرتی متفاوت است و بسته به نوع پرونده، کشور مقصد و… متفاوت هستند.

با توجه به وجود شبکه های اجتماعی مختلف اخبار و اطلاعات زیادی درباره مهاجرت دائما در حال انتشار است. اما نکته مهم آن است تنها منبع اطلاعاتی برای اخبار مهاجرتی را فقط و فقط از طریق سایت اداره مهاجرت کشور مقصدتان دنبال کنید. و خبر خوب آن است که گروه مهاجرتی دائما در حال رصد سایت های اداره مهاجرت سایر کشور ها ( مقاصد مورد فعالیت مجموعه ) می باشد و در صورت ارائه هر گونه آپدیت آن ها را به دور از جنبه تبلیغاتی در قالب مقاله و پست در رسانه های خود منتشر می کند.

یکی از پر تکرار ترین سوالات در طول جلسات مشاوره در خصوص ارزان ترین روش مهاجرتی می باشد. در حال حاضر فرصتی بسیار استثنایی برای ایرانیان از سوی دولت کانادا در نظر گرفته شده که به واسطه داشتن ویزای توریستی کانادا شما می توانید از قانون ایران 2023 بهره مند شوید و به مدت 3 سال از ویزای کار باز کانادا را داشته باشید.

4 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره مهاجرت – گروه مهاجرتی افق ماندگار»

 1. سلام
  مدتهاست دارم صفحات گوگل رو زیر و رو می کنم تا بتونم ی مشاور در حوزه مهاجرت پیدا کنم
  میخوام به قانون ایران۲۰۲۳ برسم و بتونم از مجوز کار ايرانیان استفاده کنم
  اگه بتونم با ویزای توریستی برم خیلی خوب میشه، با چند تا مشاور مهاجرت صحبت کردم گفتن باید حتما دعوتنامه داشته باشم
  سابقه سفر شنگن دارم ولی مال ۶ سال پیشه
  مشاوران مهاجرتی که تابحال باهاشون صحبت کردم گفتن باید دوباره برم اروپا
  نظر شما چیه؟
  میترسم این قانون رو از دست بدم

  1. سلام، خوشحالیم که با مجموعه ما آشنا شدید. ما پرونده های مشابه ای داشتیم که بدون داشتن دعوتنامه هم موفق به دریافت ویزای کانادا شده اند. لطفا با شماره 05131071 تماس بگیرید تا همکارانم شرایط شمارو بررسی کنند و سوالات شمارو کامل پاسخ دهند.

 2. ممنونم از توضیحات مفیدتون تماس گرفتم از اقای سالاری مشاوره مهاجرتی گرفتم برای تحصیل در کانادا نکات بسیار میفیدی بهم گفتن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *