مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت و دریافت ویزای کانادا + هزینه ها و مزایا زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا انتخاب افراد بسیاری است که این روزها قصد تغییر مسیر زندگی خود را دارند. به امید رسیدن به آینده ای بهتر، کشوری را انتخاب می کنند که هم نرخ مهاجرپذیری بیشتری دارد هم از تنوع فرهنگی و نژادی بالایی برخوردار است. در این مقاله از گروه مهاجرتی افق ماندگار در رابطه با مهاجرت به کانادا، انواع روش های مهاجرت به این کشور و دلایل آن صحبت خواهیم کرد.

چرا مهاجرت به کانادا ؟

حتما از خود می پرسید چرا باید به کانادا مهاجرت کنم؟ تجربه ثابت کرده که نرخ پذیرش انواع پرونده های اقامت موقت مانند مهاجرت تحصیلی، کاری و ویزای توریستی به کانادا، همچنین اقامت دائم بسیار بیشتر از سایر کشورهاست و با اطمینان می توانیم بگوییم با هر روش اقامت موقت که وارد کانادا شوید، می توانید بعد از 5 سال، موفق به اخذ پاسپورت کانادا و شهروندی این کشور شوید. از سایر ویژگی هایی که کشور کانادا را تبدیل به یک مقصد مهاجرتی عالی کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مجوز کار حین تحصیل کانادا

کشور جهان اول

مجوز کار حین تحصیل کانادا

امکان اخذ شهروندی

مجوز کار حین تحصیل کانادا

زبان انگلیسی

مجوز کار حین تحصیل کانادا

وجود جامعه ایرانی

اهمیت مهاجرت به کانادا برای ایرانیان

از سال 2023 قانونی در کانادا تصویب شد که اهمیت مهاجرت به کانادا برای ایرانیان را دو چندان کرد. بر مبنای این قانون که موسوم به قانون ایران 2023 می باشد، شما به عنوان یک ایرانی می توانید در صورتی که در خاک کانادا هستید، وضعیت اقامت موقت خود که به صورت توریستی یا تحصیلی است را به کاری تغییر دهید یا با ویزای اقامت موقت وارد خاک کانادا شوید و به عنوان مقیم موقت ساکن کانادا از مزایای این قانون بهره مند شوید. بهتر است بدانید این قانون تنها تا 28 فوریه 2025 تمدید شده است.

برنامه های مهاجرتی کانادا

تنوع برنامه های مهاجرت به کانادا بسیار بالاست، در واقع می توان گفت برنامه های مهاجرتی این کشور آنقدر گسترده است که تقریبا روشی پیدا نمی شود که شما به دنبال آن باشید و نتوانید آن را پیدا کنید. برنامه های مهاجرت به کانادا به برنامه های اقامت موقت و اقامت دائم تقسیم می شود. که در ادامه در رابطه با هر یک به طور کامل توضیح داده خواهد شد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

انتخاب اغلب دانشجویان بین المللی جهت ادامه تحصیل، مهاجرت تحصیلی به کاناداست. انتخاب این کشور به دلایل و فاکتورهای متعددی صورت می گیرد؛ از جمله مهاجرپذیری، تنوع فرهنگی، انگلیسی به عنوان زبان اصلی و فرانسه به عنوان زبان دوم، شهریه های کمتر در مقایسه با دانشگاه های مشابه در سراسر دنیا و ارزش دلار کانادا در مقایسه با سایر ارزهای رایج کمتر است و برای ما ایرانیان مهاجرت تحصیلی به کانادا را به صرفه تر می کند.

ویزای تحصیلی کانادا
دریافت ویزای کاری کشور کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

این روزها صحبت مهاجرت کاری به کانادا داغ است؛ اما اغلب افراد اسیر تبلیغات اشتباه شرکت های مهاجرتی می شوند که اطلاعات نادرست یا ناقصی را به آنها منتقل می کنند. دلیل تبلیغ زیاد موسسه های مهاجرتی از سال 2023، مربوط به پابلیک پالیسی ایرانیان است که بر اساس آن می توانید به محض ورود به کانادا با روش های اقامت موقت مانند ویزای تحصیلی یا توریستی، مجوز کار ایرانیان را دریافت کنید. این مجوز کار باز به شما اجازه 3 سال کار در هر نقطه از کانادا و برای هر کارفرمایی را می دهد و پس از یک سال تجربه کار کانادایی می توانید برای اقامت دائم کانادا نیز درخواست دهید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

دریافت پذیرش تحصیلی و ویزا + هزینه ها و مزایا زندگی دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا یکی از پر طرفدار ترین برنامه ها برای دانشجویان جهان می باشد چرا که کشور کانادا خدمات و امکانات ویژه ای در دانشگاه ها و کالج های خود برای آنها تدارک دیده است همچنین مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا یکی از روش های اصلی مهاجرت به این کشور می باشد.

اگر شما هم به فکر مهاجرت و یا تحصیل در کشور کانادا هستید و نیاز به اطلاعاتی در این حوزه دارید این مقاله از گروه مهاجرتی افق ماندگار پاسخی کامل به سوالات شما خواهد بود.

ویزای سرمایه گذاری کانادا موسسه مهاجرتی افق ماندگار
شرایط و مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا

مهاجرت توریستی به کانادا

دریافت پذیرش تحصیلی و ویزا + هزینه ها و مزایا زندگی دانشجویی در کانادا

تحصیل در کشور کانادا یکی از پر طرفدار ترین برنامه ها برای دانشجویان جهان می باشد چرا که کشور کانادا خدمات و امکانات ویژه ای در دانشگاه ها و کالج های خود برای آنها تدارک دیده است همچنین مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا یکی از روش های اصلی مهاجرت به این کشور می باشد.

اگر شما هم به فکر مهاجرت و یا تحصیل در کشور کانادا هستید و نیاز به اطلاعاتی در این حوزه دارید این مقاله از گروه مهاجرتی افق ماندگار پاسخی کامل به سوالات شما خواهد بود.

پناهندگی در کانادا

هر روزه تماس های زیادی در رابطه با پناهندگی در کانادا با ما برقرار می شود. بهتر است بدانید پناهندگی شاید روشی برای افرادی به نظر بیاید که مخصوصا توان تامین هزینه های خود را در بدو ورود به کانادا ندارند اما همیشه هر روشی که ماهیت منفی دارد، پیامدهایی برای افرادی که از آن استفاده می کنند، خواهد داشت. قبل از هر چیز باید عنوان کنیم پناهنده به فردی اطلاق می شود که به دلایلی مانند نژاد، ملیت، قومیت، داشتن عقاید خاص مخصوصا موارد سیاسی مجبور به ترک کشور خود می شود و تحت تعقیب است؛ بنابراین نمی تواند به کشور خود بازگردد.

انواع پناهندگی در کانادا شامل پناهندگی سیاسی، مذهبی، نژادی، جنسی و اجتماعی است. درخواست پناهندگی در کانادا می تواند در مرز ورودی این کشور یا به اداره مهاجرت کانادا IRCC صورت پذیرد. به طور کلی تا 2 ماه زمان خواهد برد تا درخواست شما بررسی شود. امکان درخواست پناهندگی در کانادا از داخل هیچ کشوری غیر از کانادا امکانپذیر نیست.

باید توجه داشته باشید هیچ کمپ پناهندگی در کانادا وجود ندارد و در صورت پذیرفتته شدن درخواست شما به عنوان پناهنده، اسپانسرهایی برای تهیه مسکن شما وجود خواهد داشت.

درخواست پناهندگی در کانادا توسط گروه مهاجرتی افق ماندگار به دلیل غیر قانونی بودن آن انجام نمی شود؛ و ما به دلایل زیر به هیچ عنوان این روش را به شما توصیه نمی کنیم.

اخبار حال حاضر کانادا حاکی از این است که اغلب افرادی که درخواست پناهندگی داده اند، درخواستشان رد شده و به زودی از این کشور دیپورت خواهند شد. همچنین شهرهایی مانند کبک با تعداد گسترده پناهنده ها روبرو ست (بیش از 60.000 نفر) که همین موضوع باعث شده است نخست وزیر این ایالت درخواست اختیارات بیشتر در این حوزه را داشته باشد تا بتواند تعداد پناهنده ها را کاهش دهد. بنابراین شاید در گذشته کانادا از پناهندگان زیادی حمایت می کرد یا حتی این روزها به دلیل جنگ های متعددی که در سراسر دنیا رخ می دهد، از مردم جنگ زده حمایت و تعدادی از آنها را به عنوان پناهنده قبول کند، اما رفتارش در رابطه با مردم سایر کشورها مخصوصا ایران، مشابه است و احتمال زیادی وجود دارد که حتی در داخل خاک کانادا، درخواست پناهندگی شما رد شود. بنابراین بهتر است به دنبال روش های مطمئن تر باشید و وقت، انرژی، زمان و هزینه خود را برای روشی قرار دهید که شما را از طرق صحیح به اقامت دائم این کشور و اخذ شهروندی آن می رساند.

از معایب این روش می توان به هزینه های بالای رسیدن به کانادا، وجود خطرات بسیار، برخورد نامناسب با مقیمان غیرقانونی کانادا که در این کشور سکونت دارند، دریافت امتیاز اقامتی با تاخیر، و شانس پایین در قبولی درخواست پناهندگی در کانادا اشاره کرد.

شرایط مهاجرت به کانادا

به صورت کلی، شرایط کلی مهاجرت به کانادا، پیش فرض های اولیه ای دارد که به اصلی ترین موارد آن در این بخش می پردازیم؛ البته باید توجه داشته باشید که هر یک از روش های مهاجرت به کانادا، شرایط خاص خود را دارد، اما به طور کلی جهت ارسال درخواست خود به پاسپورت دارای اعتبار، سلامت جسمی، نداشتن سوء پیشینه کیفری، داشتن تای یا وابستگی عاطفی/ خانوادگی، شغلی و مالی به کشور محل تولدتان که نشان دهنده و اثبات کننده این موضوع است که حتما به کشور مبدا خود باز خواهید گشت، نیاز دارید. اما سایر موارد مانند سن، سطح زبان و … بستگی به روش مهاجرتی شما به کانادا دارد.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا با توجه به روشی که انتخاب می کنید متفاوت است. اگر قصد اقامت موقت دارید و از روش های تحصیلی، مجوز کار و توریستی اقدام می کنید، مدارک مورد نیاز شما برای مهاجرت به کانادا به طور کلی شامل ارائه تمکن مالی کافی برای هزینه زندگی در طول دوره اقامت خود، داشتن شرایط سنی متناسب با روش مهاجرتی انتخابی، تسلط کافی به زبان انگلیسی یا فرانسه، داشتن دعوتنامه و سابقه سفر در روش توریستی و … جزو الزامات اولیه مهاجرت به کانادا است.

مدرک تحصیلی برای مهاجرت به کانادا

داشتن مدارک تحصیلی برای مهاجرت به کانادا مخصوصا از طریق روش های اقامت دائم و مهاجرت تحصیلی، جزو ضروریات است. اگر قصد ادامه تحصیل در هر یک از دانشگاه های کانادا را دارید، اصل مدارک و ریزنمرات مقاطع تحصیلی قبلی که به صورت رسمی توسط دارالترجمه های رسمی، ترجمه شده باشد، مورد نیاز است. در صورتی که از روش های اقامت دائم مانند اکسپرس اینتری اقدام می نمایید، یکی از فاکتورهای مهم که در این برنامه ها توسط افسرها مورد بررسی قرار می گیرد، مدارک تحصیلی برای مهاجرت به کانادا است و هر چقدر مدرک تحصیلی شما بالاتر باشد، امتیاز بالاتری دریافت خواهید کرد.

مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا

نوع مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا و نمره آزمون زبان بین المللی شما نیز کاملا به روش مهاجرتی شما به این کشور بستگی دارد. در صورتی که از طریق روش های اقامت موقت اقدام نمایید، شرایط کاملا متفاوت است. به عنوان مثال دارنده ویزای توریستی نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد. اما برای فردی که با هدف تحصیل به این کشور سفر می کند ارائه مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا کاملا ضروری است و با توجه به رشته، مقطع تحصیلی و دانشگاه مربوطه، آزمون و سطح زبان درخواستی توسط دانشگاه متفاوت خواهد بود. سایر روشهای اقامت دائم به نمره آزمون زبان مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نیاز دارد و با توجه به نوع روش درخواستی، نمره زبان نیز متفاوت خواهد بود.

سوء پیشینه برای مهاجرت به کانادا

یکی از مدارک مورد نیاز دیگر جهت مهاجرت به کانادا، اقدام جهت دریافت گواهی عدم سوءپیشینه می باشد. گواهی عدم سوء پیشینه برای مهاجرت به کانادا ضروری است. این گواهی به صورت حضوری و اینترنتی صادر می شود. در صورتی که موفق به دریافت آن به صورت اینترنتی نشدید می توانید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به صورت حضوری مراجعه کنید. در این گواهی تمامی سوابق کیفری شما درج شده و باید به روز باشد تا بتوانید جهت اقدام برای دریافت ویزای کانادا از آن استفاده کنید.

مراحل مهاجرت به کانادا

مراحل مهاجرت به کانادا با توجه به روشی که برای مهاجرت به این کشور انتخاب می کنید، متفاوت خواهد بود. اولین قدم برای شما باید این باشد که بدانید در هر مسیر مهاجرتی که انتخاب می کنید، با توجه به شرایط حال حاضر شما، چه گام هایی را باید طی کنید. معمولا آماده سازی مدارک در هر یک از روش های مهاجرتی، فرآیندی زمان بر است. در ادامه در رابطه با مراحل مهاجرت به کانادا در هر یک از روش های مهاجرتی صحبت خواهیم کرد.

در روش مهاجرت تحصیلی، گام های مشخصی باید طی شود. به طور کلی مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا شامل آماده سازی مدارک تحصیلی و ترجمه آنها، گواهی عدم سوء پیشینه، ارائه تمکن مالی کافی برای مدت زمان تحصیل، نمره زبان با توجه به نیاز دانشگاهی که برای آن درخواست می دهید، از گام های ابتدایی مراحل مهاجرت تحصیلی به کاناداست که با استفاده از آنها می توانید پذیرش تحصیلی کانادا را دریافت نموده و با داشتن نامه پذیرش، جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید.

از سال 2023 تاکنون اغلب ایرانیان، تمایل زیادی به روش توریستی کانادا پیدا کرده اند، زیرا از طریق آن می توانند برای مجوز کار 3 ساله ایرانیان اقدام کنند. بنابراین دانستن مراحل مهاجرت به کانادا به روش توریستی تبدیل به معمایی برای اغلب هموطنان عزیزمان شده است. پیش فرض هایی که باید برای این روش در نظر داشته باشید، شامل سن، مجرد یا متاهل بودن، داشتن سابقه سفر به کشورهای حوزه شنگن، داشتن دعوتنامه از اقوام درجه یک یا دوستان و آشنایان، همچنین تمکن مالی کافی برای مدت اقامت مورد نظر، جزو مراحل اولیه مهاجرت به کانادا از طریق روش توریستی است.

اگر تمایل به مهاجرت کاری به کانادا دارید، بهتر است بدانید روش های مهاجرت از این طریق به کانادا بسیار متفاوت است. مراحل مهاجرت به کانادا به روش کاری کاملا بستگی دارد که شما کدام یک از این روش ها را انتخاب نمایید. یکی از روش هایی که حتما به گوش شما خورده است، داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی می باشد. روش های دیگر اقدام از طریق سیستم اکسپرس اینتری و دریافت کارت اقامت دائم به محض ورود به این کشور است. مراحل مهاجرت به کانادا از روش جاب آفر یا سایر روش های اقامت دائم بسیار زمان بر است اما روش پیشنهاد شغلی هزینه زیادی نیز از شما طلب خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با مشاوران ما در گروه مهاجرتی افق ماندگار تماس بگیرید.  

شرایط زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا را می توانید در وبسایت هایی مانند Numbeo به تفکیک ایالت و شهرها با هزینه زندگی در کشورهای دیگر مقایسه کنید. شرایط زندگی در کانادا بستگی زیادی به هزینه ها و سبک زندگی شما دارد. اینکه در ماه برای اقلام مختلف و اجاره مسکن چقدر هزینه می کنید، سبک زندگی شما را تعیین خواهد کرد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که بیش از 82 درصد جمعیت این کشور طبق آمار از زندگی در کانادا رضایت دارند؛ کانادا از بسیاری از کشورهای توسعه یافته مقرون به صرفه تر است، نرخ جرم و جنایت در آن بسیار کمتر بوده و گزینه ای مناسب برای مهاجران به شمار می رود.

زندگی در کانادا پس از مهاجرت

سالهای ابتدایی مهاجرت برای هر فردی سخت است؛ این موضوع زندگی در کشور کانادا پس از مهاجرت را مخصوصا برای ما ایرانیان از نظر بعد مسافتی سختتر می کند. بنابراین لازم است پیش از مهاجرت، حتما هزینه های زندگی در کشور کانادا را محاسبه نمایید. این هزینه لزوما هزینه های مالی نیست، هزینه های عاطفی، بعد مسافت و زمان و بسیاری مسائل دیگر از نکاتی است که باید مدنظر قرار دهید. می توانید از فرم های ارزیابی رایگان وبسایت ما استفاده کنید تا شرایط شما برای مهاجرت به کانادا به صورت کامل ارزیابی شود.

 

خرید خانه در کانادا

همانطور که شاید شنیده باشید به دلیل بحران مسکن، قیمت خرید خانه در کانادا در سال های اخیر افزایش یافته است. متوسط قیمت خرید خانه در تورنتو و ونکوور به عنوان دو شهر مهاجرپذیر در کانادا به بیش از 1 میلیون دلار رسیده؛ این در حالی است که در اغلب کشورها قیمت مسکن رشد کاهشی داشته و یا تغییری نکرده است. جهت خرید خانه در کانادا باید مراحلی را طی کنید که طبیعتا تعیین بودجه شما مهمترین و اولین مساله خواهد بود. باید توجه کنید که در ایالت ها، مناطق و محلات مختلف کانادا، قیمت خرید خانه متفاوت است. گاهی دولت کانادا بابت خرید ملک، وام های خوبی اعطا می کند که باید حتما شرایط آن را بررسی نمایید.

 

سیستم آموزشی در کانادا

سیستم آموزشی در کانادا جای هیچ صحبت و انتقادی باقی نگذاشته است؛ این موضوع را از درخواست های ویزای تحصیلی دانشجویی و دانش آموزی که هر سال برای این کشور ارسال می شود و تعداد دانشجویان بین المللی می توان تشخیص داد. سیستم آموزشی کانادا بسیار باکیفیت می باشد، تنوع رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها بسیار بالاست و به دلیل اینکه اغلب آنها به زبان انگلیسی ارائه می شوند، مخاطبان زیادی دارند؛ نهایتا فرصت های شغلی مناسبی را مخصوصا برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا فراهم می آورند که همین موضوعات کانادا را تبدیل به مقصدی ایده آل برای اغلب دانش آموزان و دانشجویان کرده است.

فرهنگ زندگی در کانادا

هزینه و شهریه تحصیل در این کشور با توجه به پارامتر هایی مانند دوره و رشته تحصیلی، دانشگاه و یا کالج مورد نظر، دولتی و یا خصوصی بودن آن و مرکز آموزشی، شبانه روزی یا روزانه بودن آن هزینه نیز متفاوت باشد اما به طور کلی هزینه تحصیل در مراکز خصوصی و شبانه نسبت به سایر آموزشگاه ها بیشتر است.

بیشتر بدانید: شهریه تحصیل در کانادا

پیدا کردن کار در کانادا

یکی از مهمترین دغدغه های مهاجران، پیدا کردن کار در کانادا ست؛ تنوع فرهنگی، وسعت زیاد، جمعیت رو به رشد مهاجران، اقتصاد توسعه یافته، همه و همه از جمله مواردی است که این کشور را در ردیف اول گزینه های مهاجرتی افراد زیادی از سراسر دنیا قرار داده است. اما اغلب افراد هنگام پیدا کردن کار در کانادا با مشکلات متعددی روبرو می شوند که اغلب آنها به دلیل نا آشنایی با فرهنگ کار کانادایی و عدم تطبیق پذیری با محیط کار است؛ یا به این دلیل صورت می گیرد که تازه واردان و مهاجران نمی دانند چه نکاتی را هنگام پیدا کردن کار در کانادا باید مدنظر قرار دهند. ما در گروه مهاجرتی افق ماندگار، به تمامی افراد توصیه های مفیدی جهت پیدا کردن کار در روزهای ابتدایی ورود به کانادا داریم که باعث می شود در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

 

اجاره خانه در کانادا

قبلا نیز عنوان کردیم که حتی قبل از ورود به کانادا می توانید هزینه های خود را از طریق وبسایت هایی مانند Numbeo استخراج کنید؛ مهمترین هزینه هر فردی که بخش اعظم درآمد وی متعلق به آن است هزینه اجاره خانه در کانادا است. به عنوان یک تازه وارد باید مراقب باشید که در دام کلاهبرداران نیافتید. چرا که گاهی اوقات اگر از طریق کانال های غیرمعتبر جهت اجاره خانه در کانادا اقدام کنید، متاسفانه افرادی هستند که از این موضوع سوء استفاده نموده و از ناآشنایایی شما با محیط و قوانین استفاده نموده و کلاهبرداری می کنند.

جدای از این موضوع، اجاره خانه در کانادا شما را از هزینه های زیادی مانند تعمیر و نگهداری دور می کند. هزینه اجاره با توجه به شهر، منطقه و نوع ملک متفاوت است و می توانید با توجه به بودجه خود با جستجوی بیشتر مسکن مورد نیاز خود را پیدا کنید و بعد از مدتی نیز با افرادی که می شناسید، به صورت اشتراکی، منزل مورد نظر را اجاره کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

سیستم بهداشت و درمان در کانادا

هزینه و شهریه تحصیل در این کشور با توجه به پارامتر هایی مانند دوره و رشته تحصیلی، دانشگاه و یا کالج مورد نظر، دولتی و یا خصوصی بودن آن و مرکز آموزشی، شبانه روزی یا روزانه بودن آن هزینه نیز متفاوت باشد اما به طور کلی هزینه تحصیل در مراکز خصوصی و شبانه نسبت به سایر آموزشگاه ها بیشتر است.

بیشتر بدانید: شهریه تحصیل در کانادا

شهر ها و ایالت های کانادا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بدیهی است پاسخ به این سوال با توجه به سوابق تحصیلی شما در گذشته و همچنین تلاش شما متفاوت است. اما یکی از مهم ترین فاکتور ها برای تحصیل در کانادا 

به طور کلی در صورت آماده بودن مدارک مورد نیاز، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های کانادا بین 20 الی 45 روز زمان می برد و دریافت ویزا نیز ممکن است بین 7 الی 11 هفته زمانبر باشد. اما در این بین استثنا هایی نیز وجود دارد که ممکن است با توجه به میزان درخواست ها، این مهلت بیشتر و یا کمتر طول بکشد.

نکات مهم برای مهاجرت به کانادا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

توصیه های مهم قبل از مهاجرت به کانادا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نکات مهم برای اقدام مهاجرت به کانادا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نکات مهم پس از ورود به کانادا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تجربه مهاجرت موفق به کانادا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نیاز به مشاوره دارید؟

مشاوره مهاجرت به کانادا

از طریق لینک زیر می توانید نسبت به رزرو وقت مشاوره آنلاین و یا حضوری خود اقدام کنید.