بورسیه های تحصیلی دانشگاه های جهان !

یکی از دغدغه های دانشجویان پیدا کردن دانشگاه ها و کالج های می باشد که توانایی ارائه بورسیه تحصیلی ( اسکولار شیپ ) به آنان را داشته و بتوانند با حداقل هزینه و یا در مواردی حتی با دریافت حقوق به تحصیلات خود در خارج از کشور ادامه دهند. در این زمینه با گروه بین المللی افق ماندگار همراه باشید.

حتی بدون نیاز به مدرک زبان

معرفی بورسیه های بدون نیاز به مدرک زبان

بورسیه از 20 کشور

بیش از 100 دانشگاه از سراسر جهان

بالاترین میزان بورسیه

تا بیش از 70000 هزار دلار بورسیه

می دانستید که با وجود دانشگاه های متعدد سراسر دنیا و بورسیه های تحصیلی در انواع اسکولارشیپ (scholarship)، گرنت (grant)، فاند (fund)، فول فاند (full-fund)، assistantship، فلوشیپ (fellowship) و … که از طرف این دانشگاه ها برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود.

آیا می دانید هر ساله بسیاری از این بورسیه ها بلااستفاده می مانند ؟ زیرا هیچ متقاضی برای دریافت این بورسیه ها اقدام نمی کند!

چرا بسیاری از بورسیه های تحصیلی بلا استفاده می مانند؟

دلیل این موضوع، ویژگی کمال گرایی اغلب متقاضیان بورسیه و کمبود وقت اغلب دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل از طریق فاند و بورسیه می باشد؛ به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای این دانشجویان و یا متقاضیان ادامه تحصیل که اغلب دارای پیشینه تحصیلی عالی و نمرات زبان انگلیسی خوب هستند، این بسته را ارائه نماییم تا علاوه بر صرفه جویی در زمان، در اخذ پذیرش از این دانشگاه ها نیز موفق شوند.

این بسته مناسب چه کسانی می باشد؟

اگر به دنبال دریافت اسکولارشیپ ، گرنت ، فاند ، فول فاند ، فلوشیپ و به صورت کلی دنبال تحصیلات با کمترین هزینه یا تحصیلات رایگان حتی با کمک هزینه زندگی هستید تهیه این بسته به شما توصیه می شود. البته ناگفته نماند برای بعضی از رشته های تحصیلی این بسته مناسب نمی باشد که در پایان این صفحه توضیحاتی درباره آنان داده شده است.

قبل از خرید حتماً بخوانید:

– این بورسیه ها برای مقاطع تحصیلی مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می باشد
– این بورسیه ها به صورت اسکولارشیپ، گرنت، assistantship، فاند، فول فاند، فلوشیپ و … می باشد.
– خرید این پکیج به برخی رشته ها توصیه نمی شود از جمله حقوق، پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی
– دوستان افغانستانی نیز می توانند این بسته را تهیه کنند؛ اغلب این بورسیه ها، دانشجویان بین المللی از تمامی ملیّت ها را هدف قرار داده و تعدادی که ملیّت برای آنها مهم است، به تفکیک بررسی شده، بنابراین ایرانی ها و افغانستانی ها می توانند برای این موقعیت ها درخواست دهند.
– ددلاین بورسیه های بسته ماه نوامبر، ۱ دسامبر می باشد؛ (بنابراین هنگام خرید به این موضوع دقت داشته باشید که در صورت آماده نبودن مدارک تحصیلی، ممکن است تا زمان سابمیت مدارک، ددلاین دانشگاه مورد نظر گذشته باشد)

– در صورتی که برای دانشگاه های کانادا، پذیرش تحصیلی گرفتید، می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی با گروه مهاجرتی افق ماندگار با شماره های ۰۹۱۲۰۹۲۰۲۶۸ و ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید