امن ترین کشورها برای بانوان مجرد

 

 

 • بهترین کشور برای زندگی

   کانادا کشوری چندفرهنگی، زیبا و یکی از امن ترین کشورها برای زنان است. دارای رتبه 10 شاخص صلح جهانی در سال 2021 و جزو امن ترین نقاط دنیا برای مسافران زن و دانشجویان می باشد. شاخص های 24 ساعته و شبانه روزی برای سنجش سلامت دارد که در هر دانشگاهی قابل بررسی است. همچنین اگر دانشجویان بین المللی درخواست مکان های امن دور از دانشگاه را داشته باشند، شماره های تماس اورژانسی در اختیار آنها قرار می گیرد تا اگر به مشکلی برخوردند با آن در تماس باشند. به علاوه موسسات زیادی در کانادا خدماتی همچون اسکورت و گاردهای محافظتی به دانشجویان ارائه می دهند زمانی که بخواهند به محل اقامتشان سفر کنند. این موسسات دانشجویان را تشویق به دانلود اپلیکیشن های موبایل می کنند که ارتباط مستقیم با پلیس امنیتی دارد.

 • نیوزیلند

  دارای طبیعتی زیباست؛ کشوری امن برای زنان است که با ایجاد احساس امنیت، اطمینان و پشتیبانی مایه دلگرمی بانوانی است که به تنهایی به این کشور سفر می کنند. دانشگاه ها و کالج های نیوزیلند موظف هستند جهت مراقبت از دانشجویان بین المللی، کدی از طرف دولت نیوزیلند به هر یک از دانشجویان اعطا کنند. این کد به معنی رعایت تمامی چارچوبهای اخلاقی و قوانین در تمامی مکانها برای تمامی دانشجویان بین المللی است.

 • میزان امنیت سوئد

   حدود 10.3 میلیون نفر مهاجر را اسکان داده و مدیریت آن به گونه ای است که زنان در این کشور احساس امنیت کنند. در سوئد برابری جنسیت، حقوق حیوانات، تلاش در جهت حفظ محیط زیست و توجه به تغییرات اقلیمی در الویت است. برابری نژادی، آزادی مذهبی و حقوق بشر مواردی است که برای تمامی مردم سوئد بسیار اهمیت دارد.

   رتبه 15 شاخص صلح جهانی را داراست؛ در دهه های گذشته تعدادی از شهرهای بزرگ سوئد مانند استکهلم یا گوتنبرگ تبدیل به مکان های چند فرهنگی با انجمن های بزرگی از متخصصان سراسر دنیا شدند. نه تنها نرخ پایین جرم بلکه مرگ و میر کم باعث شده تبدیل به مقصد جذابی برای مهاجران شود. فرهنگ سوئد به نحوی است که دانشجویان را بسیار دوست دارد و از همه استقبال می کند.

 • دانمارک و زنان مجرد

   بهترین مکان برای زندگی یک زن مجرد در جهان، دانمارک است؛ می توانید به مکانهای مورد علاقه تان حتی در نیمه های شب بروید بدون اینکه نگران مسائل امنیتی باشید.

   استانداردهای بالای زندگی باعث می شود در لیست امن ترین کشورهای دنیا برای زنان و دانشجویان باشند؛ علاوه بر این، دارای کمترین میزان جرم و جنایت است. رتبه سوم شاخص صلح جهانی 2021 را دارد.دانشجویان بین المللی به عنوان منابع باارزش دولت دانمارک و موسسات آموزشی دیده می شوند. محل سکونت امن، آزادی، برابری، تاب آوری و احترام دو طرفه برای همه افراد، که هم در محل کار و هم در موسسات آموزشی کاملا ملموس است.

 • نروژ

کیفیت زندگی زنان در نروژ بالاست و خشونت فیزیکی یا رفتار آزاردهنده با آنها وجود ندارد.کشور نروژ تمام تلاشش را می کند تا آزادی کامل را برای مردمش فراهم کند.

 • هلند

   به حقوق زنان در تمام سنین توجه می شود؛ موارد خشونت جنسی و سایر بدرفتاری ها با زنان در این کشور در حداقل خود می باشد و حتی قدم زدن به تنهایی در شب برای زنان دارای ایمنی کافی است. این کشور قوانینی مخصوص زنان دارد که هر فردی بایستی از آنها پیروی کند.

 • آلمان

   یکی از امن ترین کشورها در جهان برای زنان می باشد که در چند دهه گذشته این امنیت بیشتر شده است. گزارش نرخ جرم به شدت پایین بوده؛ به همین دلیل زنان مجردی که دوستدار سفر هستند می توانند بدون مزاحمت به این کشور سفر کنند.

 • امنیت زنان در سوئیس

   با سفر به این کشور انتظار یکی از آرام ترین مکانها را داشته باشید. نرخ جرم و جنایت و خشونت علیه زنان در سوئیس در حداقل ممکن است. مسلما یکی از بهترین کشورها برای زنان مسافر و دانشجویان بین المللی است. موفق به کسب جایگاه 16 در شاخص صلح جهانی 2021 شده؛ علاوه بر این، دانشجویان بین المللی می توانند هنگام گشت و گذار در سوئیس احساس امنیت داشته باشند. سوئیس همچنین قوانین استفاده از اسلحه را محدود کرده، شبکه حمل و نقل عمومی سوئیس، بسیار عالی و سیستم سلامت آن در سطح جهانی است و باعث شده یکی از بهترین کشورهای دنیا باشد.

 • فنلاند

   یکی از بهترین کشورها برای کار و زندگی زنان مجرد؛ زنان می توانند فول تایم و پارت تایم (تمام وقت و پاره وقت) بدون نگرانی درباره مسائل جانبی کار کنند. فنلاند اولین کشور اروپایی است که به زنان حق رای داد.

 • امنیت استرالیا برای بانوان

   در گذشته گزارش هایی از برخوردهای خشونت آمیز فیزیکی در استرالیا می شد. اما به طور قابل توجهی این موارد کاهش پیدا کرده و اکنون یکی از امن ترین کشورهای دنیا برای زندگی زنان مجرد است.

در این بررسی مشخص شد بیشتر کشورهای حوزه اسکاندیناوی برای زنان امن هستند، همچنین کانادا و استرالیا جزو کشورهایی هستند که به حقوق زنان اهمیت می دهند.

    رتبه شانزدهم در شاخص صلح جهانی و یکی از امن ترین کشورها برای زنان مسافر است. جرم هایی مانند خشونت و قتل بر مبنای تبعیض نژادی در این کشور بسیار کم است. علاوه بر این، دولت استرالیا، در مورد امنیت دانشجویان بین المللی خود بسیار جدی است و در گفتگوهای مربوط به چالشهایی که دانشجویان بین المللی با آن روبرو می شوند، مشارکت فعالانه دارد. به دانشجویانی از فرهنگ های مختلف با بک گراندهای متفاوت خوشامد می گوید و به سنت های آنها احترام می گذارد.

 

 • امن ترین کشور آسیا

   رتبه بالایی از نظر امنیت برای زنان و دانشجویان بین المللی در جهان دارد. همچنین جایگاه 11 در شاخص صلح جهانی 2021 را از آن خود کرده است. سواستفاده های روحی و فیزیکی در این کشور، صفر است و قوانین امنیتی و محافظتی برای دانشجویان خارجی وجود دارد. مردم سنگاپور بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند. چند فرهنگی و متنوع بودن این کشور آن را تبدیل به یک مقصد ایده آل برای مبادلات ارزی و تعاملات اجتماعی بین المللی نموده است. زیرساخت های فوق العاده و سیستم حمل و نقل با کیفیت، سفرهای درون شهری در این کشور را برای دانشجویان بین المللی راحتتر و آسانتر می کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت با همکاران ما در گروه بین المللی افق ماندگار با شماره تلفن 31071-051 و شماره واتساپ 09120920268 تماس حاصل نموده و یا از طریق پیج اینستاگرام ، توییتر ، آپارات و … رسانه های اجتماعی شرکت با ما تماس داشته باشید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *