سیستم ویزای الکترونیک کانادا برای اوکراینی ها | ثبت نام انلاین ویزا

احتمال اجرای سیستم ویزای الکترونیک کانادا برای اوکراینی ها

یکی از نمایندگان حزب لیبرال کانادا این خبر را اعلام کرده و از گفتگو مفيد و ارزنده خود با ولادیمیر زیلنسکی رئيس جمهور اوکراین در مورد ویزای الکترونیک برای اوکراینی ها سخن گفته است.

کانادا دارای روش های متنوعی برای ویزای موقت و ویزای دائم کانادا یا ویزای الکترونیک می باشد. می توانید با مراجعه به بخش انواع ویزا در وب سایت ما روش های مهاجرتی را مشاهده کنید و شرایط خود را با تکمیل فرم ارزیابی رایگان بررسی کنید. پس از تکمیل فرم ارزیابی شما، توسط کارشناسان زبده فرم شما بررسی خواهد شد و نتیجه آن به ایمیل شما ارسال می شود.

برای اخذ پاسپورت مهاجرت به کانادا کار آسانی نیست. سعی کنید با افرادی متخصص و با تجربه مشورت کنید و یک وکیل مهاجرت به کانادا را برای مشاوره و انجام امور مهاجرتی از جمله ویزای الکترونیک برای خود انتخاب نمایید. مشاورینی که از سوی ICCRC مورد تایید باشند و تجربه کامل در امر مهاجرت را داشته باشد.

برای اخذ ویزای کانادا یا ویزای الکترونیک بایستی پیش شرط دریافت ویزای کانادا را به دقت مطالعه کرده و با مشورت و راهنمایی های افراد زبده و باتجربه در این کار، دست به اقدام بزنید. چیدمان مدارک در زمان آپلود و بارگذاری برای سفارت بسیار مهم می باشد. از قرار دادن مدارک اضافی در پروفایل سفارت خود بپرهیزید. مدارک شما باید طوری ارائه گردد، که برای افیسر واضح و بدون هیچگونه ابهامی باشد.

موسسه بین المللی افق با دارا بودن وکیل مهاجرت به کانادا و عضو رسمی ICCRC همواره در تلاش است که شما را به آرزوهایتان برساند و شما یک مهاجرت امن را تجربه کنید. گروه بین المللی افق با داشتن سال ها سابقه درخشان در امر مهاجرت به کانادا بهترین و کم هزینه ترین روش مهاجرتی را با توجه به شرایطتتان به شما پیشنهاد خواهد کرد.