گواهی تمکن مالی چیست؟

گواهی تمکن مالی چیست ؟

گواهی تمکن مالی، سندی معتبر و رسمی‌‌‌ است که توسط بانک صادر می‌‌‌‌‌‌شود و در آن موجودی انواع حساب‌‌‌ها و نرخ برابری ارزی(دلاریا یورو) آن به درخواست متقاضی درج می‌‌‌شود. این گواهی، نشان دهنده اینست که شما چه مقدار موجودی در حسابتان دارید و در یک دوره 6 ماهه چه مقدار پول وارد حسابتان و از آن خارج شده است. برای سفر به اکثر کشورهای دنیا ارائه تائیدیه معتبر بانکی مبنی برداشتن شرایط قابل قبول مالی برای افراد متقاضی به آن کشورها الزامی است.

اگر قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق تمکن مالی مهاجرت را دارید به دنبال بهترین روش مهاجرتی کانادا باشید. وکلا و مشاوران متخصص و مجرب در امور مهاجرت در گروه افق همواره در تلاش اند علاوه بر ارائه بهترین راه مهاجرتی، کم هزینه ترین راه را برای رفاه حال شما عزیزان پیش رویتان بگذارند.

گواهی تمکن مالی

نکات مهم در نامه گواهی تمکن مالی:

 • این نامه یک صفحه می باشد.
 • حتما در سربرگ بانک چاپ می گردد.
 • نامه حتما باید به نام متقاضی اصلی، همسر وی و یا مشترک بین آنها باشد.
 • توجه داشته باشید در نامه تمکن یا گواهی تمکن مالی، مشخصات شما با مشخصات درج شده در پاسپورت مطابقت داشته باشد.
 • اطلاعات تماس بانک مانند آدرس پستی، شماره تماس و آدرس ایمیل در نامه ذکر شده باشد.
 • مشخصات شماره حساب بانکی
 • تاریخ افتتاح این حساب حداقل مربوط به 6 ماه قبل باشد.
 • موجودی حساب بهتر است حداقل مطابق با هزینه یک سال زندگی (براساس هدف) در کانادا باشد.
 • تمکن مالی را حداقل 3 ماه باید دریافت کنید ولی بهتر است 6 ماه باشد.
 • گواهی تمکن مالی به انگلیسی صادر می گردد و نیازی به ترجمه ندارد.
 • برای هر سفارتی بهتر است تمکن خود را به واحد پول رایج آن کشور دریافت کنید (مثلا کانادا CAD).
 • حتما توجه داشته باشید که این نامه باید مهر انگلیسی داشته باشد (برخی از بانکها هلگرام نیز دارند).
شاید برای شما مفید باشد.  استان کبک | تغییرات برنامه مهاجرتی | ویزای کانادا با گروه افق

اگر قصد دارید در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی به کانادا تمکن مالی مهاجرت کنید مشاوره با وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه افق بهترین انتخاب برای شماست.

حداقل تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

حداقل تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا با توجه به روش مهاجرتی فرد متقاضی مهاجرت به کانادا تعیین میشود. به عنوان مثال برای تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، کارافرینی در کانادا، PNP کانادا، خوداشتغالی در کانادا و… میزان تمکن مالی برای اخذ انواع ویزای کانادا  یا گواهی تمکن مالی مهاجرت کانادا متفاوت است. درصورتی که قصد مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ را دارید با مشاوران و وکلای افق با شماره 05131071 تماس گرفته و تمام سوالات خود در رابطه تمکن مالی مهاجرت به کانادا یا مهاجرت سریع و اسان کانادا، اخذ ویزا کانادا و همچنین تمکن مالی لازم برای مهاجرت کانادا را بپرسید.

نکته:  تمامی بانک ها معتبر هستد ولی بهتر است گواهی تمکن مالی را از بانک ها وابسته به سازمانها و نهاد ها دریافت نکنید.
نکته:  برخی از بانکها مانند ملت، رفاه، بانک شهر، بانک ایران زمین و … شما می توانید به راحتی از نامه تمکن صادر شده استعلام اینترنتی دریافت کنید.

گروه کاریابی بین الملل افق سوابق درخشانی در امور کاری کانادا و اخذ ویزا کار کشور کانادا با روش گواهی تمکن مالی یا تمکن مالی مهاجرت یا مهاجرت کانادا با روش خود اشتغالی دارد پس با خیالت راحت برای مهاجرت به کانادا از طریق کار به گروه افق یا Ofogh یا Ofoghint.Com مراجعه کنید.

شاید برای شما مفید باشد.  کمک مالی کبک کانادا | کسب و کار استخدام نیروی کار ماهر | اقامت موقت

خدمات مهاجرتی افق برای افراد متقاضی اقامت در کانادا 2020

گروه افق صفر تا صد خدمات مهاجرتی اعم از ترجمه مدارک، تشکیل پرونده های قانونی مهاجرت کانادا، تکمیل مدارک لازم برای مهاجرت و… را انجام میدهد. مشاوران و وکلای گروه افق بعد از بررسی دقیق شرایط شما در جلسه مشاوره بهترین روش گواهی تمکن مالی یا تمکن مالی مهاجرت به کانادا را با توجه به خواسته شما عزیزان انتخاب کرده و تمام روند پرونده مهاجرتی کلاینت های عزیز را به عهده میگیرند. دیگر نگران مهاجرت به کانادا، روادید و اخذ ویزای کانادا، اخذ اقامت دائم و موقت فوری با ارائه گواهی تمکن مالی مهاجرت و سریع کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادا و اخذ شهروندی کانادا ۲۰۲۰ و… نباشید. گروه افق پیشتازی بی رقیب در تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق میباشد.

تیم افق به عنوان یک دوست همیشگی شما را در کشور کانادا نیز همراهی خواهد کرد پس مانند گذشته همراه افق باشید و به افق ارزوهایتان دست یابید …

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *