ویزای مولتی کانادا (ویزای ۵ ساله کانادا)

کانادا یکی از بزرگترین کشورها در امریکای شمالی و با چشم اندازهای گسترده و دست نخورده با ادغام کامل تاریخ و فرهنگ چند منظوره است.در واقع کانادا در جایگاه دوم در جهان قرار دارد و دارای منظره های زیبا و جذاب است و این باعث شده است که تبدیل به یک محل آرمانی برای دیدار خانواده و دوستان باشد.

بازدید کنندگان افرادی هستند که از نظر قانونی مجاز به ورود به سرزمین کانادا هستند اما شهروند و یا ساکنان دائمی کانادا نیستند و می توانند در تعطیلات، بازدید از خانواده، انجام تجارت و… وارد خاک کانادا شوند و البته طول اقامت آنها محدود است و دارای شرایط خاص می باشد.

ویزای مولتی کانادا،ویزای 5 ساله کانادا

یک ویزای موقت ممکن است به شما امکان دسترسی به کانادا برای لذت بردن از تعطیلات، بازدید از خانواده، کار و یا تحصیل را دهد.

دریافت ویزای ۵ ساله کانادا (ویزای مولتی کانادا) :

کانادا با گسترش شرایط، شانس شما را برای دریافت ویزای مولتی کانادا ( ویزای ۵ ساله کانادا )افزایش داده است. در سال ۲۰۱۵، مقامات مهاجرت کانادا ۱۰,۳۹۰,۰۰۰ ویزای متعدد را برای ساکنین سرزمین چین و ۱۶۲,۰۰۰ برای مردم هند صادر کرده است.

در زیر لیستی از کشورهایی است که در طی ۱۰ سال گذشته برای گشت و گذار وارد کانادا شده و بیشترین میزان توریست را داشته است به صورت نموداری نشان می دهد.

ویزای مولتی کانادا،ویزای 5 ساله کانادا

اجازه بدهید بیشتر در مورد آن بدانید:

ویزای توریستی کانادا:

یکی از گزینه های مهاجرت به کانادا به صورت موقت است که اجازه می دهد متقاضی برای بازدید، تفریح و گردشگری به کانادا سفر کنند.

شما با ویزای ۵ ساله کانادا (ویزای مولتی کانادا ) می توانید برای مدت ۶ ماه در کشور کانادا بمانید و سپس به کشور خود بازگردید و پس از چند روز مجدد می توانید به کانادا بروید.این می تواند برای ۵ سال ادامه داشته باشد تا ویزای شما به اتمام برسد.

ویزای اقامت دائم (PR کارت)به مدت پنج سال معتبر است که اجازه می دهد مهاجران بجای چندین بار وارد کانادا شوید تا زمان آن به پایان برسد. این ویزا همچنین به شما اجازه می دهد که برای مدت نامحدود به کانادا بروید، زندگی کنید و در کانادا کار کنید زیرا این ویزا گزینه ای برای تمدید  پس از هر پنج سال به شما می دهد.

ویزای 5 ساله کانادا ، ویزای مولتی کانادا،

چگونه میتوانیم با ویزای کانادا سفر کنیم؟

  • یک درخواست ویزا برای کانادا ارسال کنید.
  • شما ممکن است نیاز به مصاحبه داشته باشید (باید توسط افسر نیز تائید شوید).
  • دلایل شما برای دیدن کانادا
  • توانایی تمایل شما برای ترک کانادا هنگامی که ویزای شما منقضی شد.
  • پذیرش کلی شما توسط کانادا

شما ممکن است در ورود کانادا توسط یک افسر مهاجرت مورد سوال قرار بگبرید تا مطمین شود که این کار جهت تضمین پذیرش شما است که مورد سوال قرار میگیرید.

یک ویزای ۵ ساله کانادا یا همان ویزای توریستی ممکن است چندین بار مورد استفاده قرار گیرد و تا ۶ ماه قبل از تاریخ سفر صادر می شود

کانادا در سال ۲۰۱۸ بیومتریک را برای اکثریت مهاجران قرار داد و هر کسی درخواست ویزای اقامت، ویزای تحصیلی کانادا و یا اقامت دائم بدهد باید حتما اثر انگشت و یک عکس را داشته باشد.

ویزای مولتی کانادا،ویزای 5 ساله کانادا
و این مورد از سال ۲۰۱۸ برای اروپا، خاورمیانه و آفریقا نیز گسترش پیدا کرده است و متقاضیان از آسیا و اقیانوسیه و امریکا از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ باید بیومتریک را ارائه دهند.

این ویزا به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا مدت ۶ ماه در کانادا بمانند و هزینه پذیرش از ۱۵۰ دلار کانادا به ۱۰۰ دلار کانادا کاهش پیدا کرده و این تغییرات به منظورساده سازی روند درخواست برای متقاضیان و ترویج گردشگری و تجارت و نیز تشویق چندین سفر به کانادا برای مسافران صورت گرفته است.

برای اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز کانادا و میانگین دستمزد هر شغل در سال ۲۰۱۹ حتما این مقاله را مطالعه کنید

هر ساله کانادا حدود ۳۵ میلیون بازدید کننده از سراسر جهان را جذب و پذیرایی می کند و در طی دو سال گذشته کانادا تنها حدود ۲ میلیون ویزای بازدید کننده از متقاضیان در سراسر جهان ثبت کرده است. به همین ترتیب کانادا برای مسافرانی که مایل به شرکت در گردشگری، دوره های زبان کوتاه مدت، بازدید از دوستان و خانواده و انتخاب فرصت های تجاری هستند یک مقصد بسیار مناسب است.

شما می توانید با تماس با یکی از دفاتر شرکت و یا ارسال فرم ارزیابی رایگان از واجد شرایط بودن خویش برای اقدام یا دریافت ویزای مولتی کانادا (ویزای ۵ ساله کانادا) مطلع گردید.

فرم ارزیابی رایگان