مهاجرت به هلند

پایتخت

آمستردام

زبان رسمی

هلندی

روش های مهاجرتی

تحصیلی، کاری

واحد پول

یورو

معرفی کشور هلند

هلند کشوری در سواحل دریای شمال در غرب آلمان است. مساحت آن ۴۱۵۴۳ کیلومتر مربع و کل خط ساحلی آن ۴۵۱ کیلومتر است. هلند بیست و دومین کشور کوچک اروپا و رتبه ۱۳۵ در جهان می باشد. نسبت فوق العاده بالایی از ساکنان (۹۳٪) متعلق به جمعیت شهری است. هلند با ارتفاع متوسط ​​تنها ۳۰ متر از سطح دریا، یکی از کم ارتفاع ترین کشورهای جهان است. این کشور دارای حدود ۴۰ جزیره است و مرزهای ملی مستقیم با دو کشور همسایه بلژیک و آلمان وجود دارد.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی

توجه داشته باشید گروه مهاجرتی افق ماندگار تنها در زمینه مهاجرت تحصیلی به هلند فعال است؛ چنانچه تمایل دارید به صورت تحصیلی به این کشور، مهاجرت کنید از روش های زیر اقدام کنید:

سوالات متداول قبل از مهاجرت به هلند

  • در دانشگاه های هلند می توانید در هر رشته تحصیلی، دوره های آموزشی را بیابید. می توانید از بین مدارک مختلف مهندسی، علوم کامپیوتر، تجارت، علوم طبیعی و علوم اجتماعی انتخاب کنید.

زمان پردازش ویزا حدود ۱ تا ۳ ماه است. بنابراین توصیه می شود که فرم ویزای دانشجویی هلند خود را حداقل شش ماه قبل دریافت کنید. به محض دریافت پیشنهاد نامه خود برای ویزا اقدام کنید.

در هلند به طور عمده دو ورودی وجود دارد، ورودی سپتامبر و فوریه. ماه سپتامبر ورودی اولیه در هلند است. همه دانشگاه ها تمام برنامه های تحصیلی خود را برای پذیرش ماه سپتامبر در هلند ارائه می دهند. ورودی فوریه، ورودی ثانویه است. دانشجویانی که فرصت پذیرش در ماه سپتامبر را از دست داده اند می توانند برای پذیرش زمستان اقدام و بدون اتلاف یک سال تمام، ثبت نام خود را انجام دهند.

اگر دارای مجوز اقامت دانشجویی در هلند هستید، مجاز به کار هستید. با این حال، ساعات کاری شما به ۱۶ ساعت در هفته در طول سال یا تمام وقت در ماه های تابستان (ژوئن تا آگوست) محدود می شود.

  • برای درخواست ویزای اقامت طولانی هلند (MVV) یا اجازه اقامت، باید هزینه ای معادل 317 یورو بپردازید. بسته به وضعیت شما، مقامات مهاجرت هلند به شما اجازه می دهند این هزینه را به صورت آنلاین، در محل در مرکز درخواست ویزا یا از طریق حواله بانکی پرداخت کنید.

برترین دانشگاه های هلند بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS عبارتند از: دانشگاه آمستردام، دانشگاه ماستریخت، دانشگاه صنعتی دلفت، دانشگاه توئنته، دانشگاه فناوری آیندهوون، دانشگاه گرونینگن، دانشگاه اراسموس روتردام، دانشگاه رادبود، دانشگاه لیدن و دانشگاه اوترخت.

طیف گسترده ای از انتخاب ها برای MBA در دانشگاه های هلند وجود دارد. چند دانشگاه برتر MBA در هلند عبارتند از: دانشگاه تیلبورگ، دانشگاه آمستردام، دانشگاه اراسموس، دانشگاه علوم کاربردی Hanze، دانشگاه کسب و کار Nyenrode، دانشکده بازرگانی بین المللی، دانشگاه ماستریخت، دانشگاه وبستر، دانشگاه علوم کاربردی لاهه، و دانشگاه علوم کاربردی ساکسیون.

آخرین اخبار مهاجرت به هلند

تحصیل در هلند

تحصیل در دانشگاه وبستر Webster University دانشگاه وبستر در St. Louis ، Missouri ایالات متحده در سال 1915 توسط خواهران Loretto تاسیس شد. یک دانشگاه آمریکایی با دید جهانی است و یکی از برجسته ترین دانشگاههای خصوصی در جهان است. این دانشگاه در شهر لیدن در کشور هلند در سال ۱۹۸۳ تاسیس شد این دانشگاه

مطالعه بیشتر »