مهاجرت سریع رجینا 2020 افق کانادا

مهاجرت سریع رجینا 2020 افق کانادا

رجینا: رِجاینا (رجینا) مرکز استان ساسکاچوان و دومین شهر بزرگ استان بوده و شهر رجینا شانزدهمین شهر بزرگ در کانادا برای مهاجرت سریع رجینا است و جمعیت آن حدوداً ۲۰۰٬۰۰۰ نفر است. علاوه بر اقتصاد خدماتی، رجینا از صنایع مربوط به منابع طبیعی اطراف شهر سود می‌برد. در ضمن با حمایت دانشگاه، پارک تحقیقاتی رجینا در این شهر تبدیل به یک مرکز نوآوری و فناوری شده‌ است. شهر رجینا در سال ۱۸۸۲ به نام ملکه ویکتوریا در انگلستان نام گرفت که نام قبلی آن بوده است.

اگر شما نیز قصد مهاجرت سریع رجینا و اقامت در شهر رجینا را دارید به مشاوران و وکلای متخصص در امور مهاجرت کانادا در موسسه بین الملل افق مراجعه کرده و با راهنمایی های انها همراه با وکیل مهاجرت به کانادا به افق اهدافتان دست پیدا کنید.

قبل از آن که ساسکاچوان به استان تبدیل شود، رِجاینا مرکز مناطق شمال غربی بوده‌ است. در سال ۱۹۰۶ کمی بعد از استان شدن آن ساسکاچوان مرکز استان شد.

رِجاینا، با داشتن شرایط مناسب مسکن و هزینه‌های پایین زندگی، مکانی مناسب برای سکونت است. این شرایط مناسب موجب جذب مهاجر و مهاجرت به کانادا یا اقامت در کانادا و وجود ملیت‌های مختلف در این شهر شده‌است.
در حقیقت، این تنوع فرهنگی باعث شد تا در سال ۲۰۰۴ از میراث کانادا عنوان «پایتخت فرهنگی کانادا» یاد کنند.

همچنین برنامه کارآفرینی این استان را در صفحه اخبار سایت افق هم بخوانید: برنامه کارآفرینی ساسکاچوان

اقتصاد در رجینا

رجینا به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین مکان ها برای تجارت در شمال غربی آمریکای نامگذاری شده است و همواره تجارت های جدید را جذب می کند و همین باعث رشد سریع شهر شده است. و برای مهاجرت سریع رجینا یا مهاجرت به رجینا یا کار در رجینا کانادا مناسب می باشد.
این شهر در زمینه نوآوری های تولید AG رهبر است و بزرگترین تولید کننده فولاد در غرب کانادا است. دارای یک سیستم اکوسیستم برای تولید و ساخت فلزات تاسیس شده است.

رجینا همچنین یک مرکز مهم گردشگری برای Royal Canadian Mounted Police Act) RCMP)، ساسکاچوان Roughriders و بزرگترین پارک شهری کانادا را دارد.

ساسکاچوان جذاب ترین منطقه برای سرمایه گذاران معدن در جهان است. رجینا در لبه منطقه ای نفت جهانی Bakken واقع شده است و مجاور Shaunavon و Viking oil است. همچنین دارای دفتر مرکزی موسسات مالی ملی و بین المللی است.

آیا هزینه های زندگی برای مهاجرت سریع رجینا مقرون به صرفه است؟

در رجینا، مسکن و هزینه زندگی کمتر از شهرهای بزرگ کانادا است و داشتن یک خانه مقرون به صرفه تر و قابل دستیابی تر است. که برای مهاجرت سریع رجینا افراد بهتر می توانند اخذ اقامت به کانادا را دریافت کنند. مالیات فروش استانی با 6 درصد پایین ترین مالیات فروش را در هر استانی به عهده دارد.
به طور کلی هزینه های پایینی را برای یک سطح بالاتر از زندگی فراهم می کند.
میانگین هزینه خانه های ییلاقی: 297.304 دلار
میانگین هزینه خانه های دو طبقه: 416.045 دلار

آب و هوا برای مهاجرت سریع رجینا

رجینا در خورشیدی ترین قسمت کانادا قرار گرفته است. میانگین دمای تابستان 23 درجه سلسیوس یا 73 درجه فارنهایت است. میانگین دما در زمستان 11 درجه سلسیوس یا 12 درجه فارنهایت است. تغییرات آب و هوای زمستان از اواسط ماه نوامبر تا اوایل ماه مارس طول می کشد. میانگین دما 18.8 درجه سانتیگراد است، ماه جولای گرمترین ماه سال است و ژانویه سردترین ماه سال است، با میانگین دمای 16.7 – درجه سانتیگراد. و از نظر آب و هوایی برای مهاجرت سریع رجینا مناسب است. رجینا شهری با میزان بارش باران کم است و میانگین بارش باران سالانه 384 میلی متر است.

آموزش

رجینا یک مرکز رشد آموزش و پرورش و موسسات تحقیقاتی است. دانشگاه رجاینا، پلی تکنیک ساسکوچوان یک محل نوآوری و همچنین فرصت هایی را برای مشارکت ها، رشد فکری، ارتباط متقابل خاص  فراهم می کنند. که دانشجویا می توانند برای مهاجرت سریع رجینا یا مهاجرت تحصیلی به کانادا از امکانات این داشنگاه استفاده  کنند.
(Regina-based First Nations University of Canada (FNCU تنها موسسه دانشگاهی در شمال امریکا که توسط مردم بومی توسعه یافته است.

حمل و نقل عمومی

رجینا در بزرگراه Trans-Canada واقع شده است. شهر Regina قدیمیترین سیستم حمل و نقل عمومی ساسکاچوان است که دارای 114 اتوبوس دیزلی است.

کتابخانه:

کتابخانه عمومی رجینا برنامه های تازه ای برای تازه واردین دارد. برنامه هایی برای بزرگسالان برای یادگیری زبان با یک معلم داوطلب و کتابهایی به زبان انگلیسی و زبانهای دیگر، آموزش آنلاین و امکان دسترسی آزاد به روزنامه در سراسر جهان دارد. در این کتابخانه ها تورهای طراحی شده است که شما را به مواد آموزشی، برنامه ها و خدمات کتابخانه آشنا می کند تا بتوانید به راحتی خود را با جامعۀ کانادا سازگار کنید. کتابخانه دارای تورهای 60 دقیقه ای است که به شما منابع، برنامه ها و خدمات کتابخانه را معرفی می کنند که می تواند به شما در بهبود مهارت های زبان کمک کند و شما به راحتی به هدفتان برسید.

خرید

مراکز خرید در رجاینا به شرح ذیل است:

Cathedral Village:
این مرکز خرید دارای رستوران ها و فروشگاه ها و خدمات ارزان و شیک است.
Grasslands:
یک مرکز خرید با فروشگاه های عمده فروشی و خرده فروشی با قیمت های مطلوب است.

Shoppes on Hamilton:
این فروشگاه شامل فوشگاه های متنوع مد است.

Regina Farmers’ Market:
یک بازار از سال 1975 فعالیت می کند و بسیار شناخته شده است.

Regina’s Warehouse District:
شامل بیش از 600 فروشگاه مستقل است.

Cornwall Centre:
بزرگترین مرکز خرید در ساسکاچوان است.

Golden Mile:
مرکز خرید اصلی در رجاینا است.

پیدا کردن خانه:

بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که آپارتمان ها یا خانه های مبله و غیر مبله را هنگام مسافرت اجاره دهند. هزینه پایین زندگی نیز در رجاینا انتخاب خوبی برای خریداران خانه فراهم می کند.

روزنامه ها، تابلو اعلانات در مراکز اجتماعی، فروشگاه های مواد غذایی، عبادتگاه ها، کتابخانه ها و دیگر مشاغل محلی را بررسی کنید. شما همچنین می توانید از وب سایت هایی مانندذیل استفاده کنید:

 • ViewIt
 • Realtor.ca
 • Condos.ca
 • PadMapper
 • RentSeeker
 • RentCompass
 • Kijiji
 • Craigslist
 • Apartmate
 • Bunz Home Zone

و همچنین گروه های فیس بوک برای جدید الورود ها نیز می تواند بسیار مفید باشد.

مراقبت های پزشکی

همه ساکنان ساسکاچوان رجینا باید برای دریافت کارت بهداشت خود و خانواده هایشان برای مهاجرت سریع رجینا ثبت نام کنند. هر یک از اعضای خانواده نیاز به کارت برای دریافت خدمات و مراقبت های بهداشتی و همچنین پوشش هزینه های بسیاری از خدمات پزشکی دارند. مراقبت های بهداشتی اولیه در سراسر منطقه برای همه ساکنان قابل دسترسی است. علاوه بر کلینیک های متعدد پزشکی، سه بیمارستان در رجینا وجود دارد:

 • Regina General Hospital
 • Pasqua Hospital
 • Wascana Rehabilitation Centre

تعطیلات در شهر رجینا

رجینا دارای بیش از 100 پارک و فضای سبز برای عموم مردم است. Wascana Center یکی از بزرگترین پارک ها در شمال آمریکا است.
این شامل هزاران هکتار زمین چمن، گذرگاه ها، مکان های تاریخی و ورزشی و امکانات آموزشی دارد است.

Devonian Trail یک مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی و همچنین مسیرهای چند منظوره در سراسر شهر گسترش پیدا کرده تا دوچرخه سواران، واکرها، دونده ها، اسکیت بوردرها، اسکیت بازان کشور بتوانند استفاده کنند.

شهر رجینا امکانات زیادی برای فوتبال، بیسبال و کریکت(بازی گوی) علاوه بر این دارای چندین زمین گلف است. رجینا همچنین امکانات داخلی شامل شنا، فوتبال، اسکیت، هاکی، ژیمناستیک، بسکتبال، بدمینتون و والیبال را فراهم می کند.

مکان های جالب و دیدنی رجینا

مکان های شگفت انگیزی زیادی در رجینا وجود دارد. تئاتر کرامر ایماکس تنها نمایش تئاتر غول پیکر (صفحه غول پیکر) ساسکاچوان است.
ساختمان قانون بزرگترین ساختمان است و این ساختمان از 34 نوع مختلف از سنگ مرمر ساخته شده و در  سراسر جهان به عنوان کاخ سنگ مرمر شناخته شده است.

گالری هنری MacKenzie بزرگترین گالری هنری و عمومی ساسکاچوان (شهر رجینا) است با شهرت ملی و برای به نمایش گذاشتن هنرهای محلی برجسته و هنرمندان ملی و بین المللی است.

آکادمی RCMP و Depot Division یک مرکز آموزش برای کوه های جدید در شهر رجینا کانادا است و اعضا این مکان از سال 1885 آموزش دیده اند.
شما همچنین می توانید در مورد تاریخ میلیون ها سال پیش زمین شناسی و تاریخ طبیعت، اطلاعاتی کشف کنید تا بتوانید درباره موجودات باقیمانده اطلاعاتی بیاموزید.

ورزش

رجینا گزینه های زیادی برای دوستداران ورزش در زمستان پیشنهاد می کند که شامل اسکی روی زمین، هاکی، snowmobiling, snowshoeing, , tobogganing, skating. که افراد اگر قصد مهاجرت به کانادا یا مهاجرت سریع رجینا از طریق رشته ورزشی خود را دارند می توانند با مجموعه گروه افق از مشاورین زبده با همکاری وکیل مهاجرت به کانادا بهرمند شوند.

تیم های ورزشی رجینا:
 • Saskatchewan Roughriders: تیم فوتبال
 • Regina Pats:هاکی
 • Regina Red Sox:بیسبال

حداقل مقدار پول برای مواد غذایی در مهاجرت سریع رجینا

 

گروه افق با دانش و تجربه خود قرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار می دهد ویزای بدون شنگن، اقامت دائم به رجینا استان ساسکاچوان یا داشتن دریافت ویزای کانادا برای رجینا در سال ۲۰۲۰، با دریافت اطلاع از برنامه ها یا الزامات ویزای کانادا رجینا راهی ایده آل برای مهاجرت سریع رجینا کانادا می باشد. مزایای گرفتن ویزا برای اقامت کانادا با شرایط و حداقل هزینه برای شما و خانوداده شما و یا همسر و یا فرزندان شما با یک وکیل مهاجرت به کانادا توسط مشاوران خبره گروه مهاجرتی افق گام به گام تا رسیدن شما به مقصد نهایی همراهتان خواهند بود. همراهی شما باعث افتخار مجموعه افق است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *