مهاجرت تورنتو ۲۰۲۰ مهاجرتی اسان سریع با افق

تورنتو یکی از شهرهای بزرگ آنتاریو در کانادا داست. این شهر مرکز استان آنتاریو است. بسیاری براین باورند که این شهر مرکز مالی و تجاری کانادا است. که برای مهاجرت سریع کانادا با روش خود اشتغالی یا کار در کانادا بسیار سودآور می باشد.
حدود ۲٫۵ میلیون مردم در تورنتو زندگی می کنند و حدود ۵٫۶ میلیون نفر در منطقه بزرگ تورنتو GTA که شامل مناطق Peel, York, Halton و Durham. است زندگی می کنند.

قبل از اینکه برای مهاجرت به کانادا یا ویزای مهاجرت کانادا اقدام کنید لازم است که درباره این کشور یا شهر تورنتو اطلاعات لازم را کسب کنید. در این مقاله به معرفی شهر تورنتو پرداخته شده است. با ما همراه باشید. همچنین می توانید با وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید و از راه های اخذ اقامت کانادا مطلع شوید. و حتی می توانید از آخرین اخبار مهاجرت کانادا یا اقامت کانادا بهره مند شوید.

toronto 600x300 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

معرفی شهر تورنتو مهاجرتی اسان به کانادا

از زمان جنگ جهانی دوم، تورنتو  میلیون ها مهاجر را پذیرفت. ایتالیایی ها، پرتغالی، شیلیان، یونانی ها، آسیای جنوب شرقی، چینی، سرخپوستان غرب، انگلیسی ها، ایرلندی ها همه در تورنتو پس از مهاجرت به کانادا یا اقامت دائم در کانادا زندگی می کنند.
این شهر یکی از شهرهای چند فرهنگی جهان است. بسیاری از محله ها نظیر Chinatown ،Little Italy ،Portugal Village ،Greektown و Little India منعکس کننده جوامع متنوعی از افرادی که در این شهر زندگی می کنند.
بیش از ۱۴۰ زبان و گویش در این شهر صحبت می شود و حدود ۴۹ درصد ساکنان تورنتو خارج از کانادا متولد شده اند.

اقتصاد و سرمایه گذاری شهر تورنتو برای کار در کانادا

تورنتو یکی از پنج شهر بزرگ کانادا در امریکای شمالی و بسیار قدرتمند در اقتصاد است. تولید۱۵۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ و ۱۰ درصد تولید ناخالص داخلی کانادا است. یک چهارم جمعیت کانادا در ۱۶۰ کیلومتری تورنتو زندگی می کنند. کانادا به طور متوسط به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بیش از ۴۲۰٫۰۰۰ شغل را در سراسر کانادا پشتیبانی می کند. افراد پس از مهاجرت قانونی به کانادا یا ویزا برای اخذ اقامت در کانادا می توانند کار در کانادا را به صورت عالی شروع کنند.

تورنتو در واقع هسته اصلی فناوری و تولید است. این منطقه همچنین دارای صنعت فناوری و اطلاعات کانادا، بخش علوم زیستی، صنعت خودرو و بسیاری از نهادهای پژوهشی کشور و مراکز تحقیقاتی را دارد.
تورنتو یک منطقه بزرگ برای مجموعه علوم زیستی و پزشکی و بیولوژیکی در امریکای شمالی است. دفاتر اصلی یکسری از شرکت ها مانند شرکت های داروسازی GlaxoSmithKline  Sanofi, و Roche و همچنین مراکز تحقیقاتی در جهان مانند موسسه انتاریو و تحقیقات سرطان و بیمارستان برای کودکان بیمار در این شهر قراردارد.

toronto2 400x206 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

آیا شهر تورنتو  هزینه زندگی مقرون به صرفه است؟

تورنتو یکی از گران قیمت ترین استان های کانادا است. در سال ۲۰۰۸ حقوق یک در نفر در یک ساعت کاری ۱۶٫۶۰ دلار و سالانه ۳۴۰۰۰ دلار است. از آن به بعد هزینه نگهداری کودکان در تورنتو حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد و اجاره خانه ها هم ۱۳ درصد افزایش پیدا کرد و هزینه حمل و نقل هم ۳۶ درصد افزایش پیدا کرد.
اجاره آپارتمان یک اتاق خوابه در مرکز شهر حدود ۴۰۰٫۰۰۰ دلار و میانگین هزینه برای یک خانه مستقل حدود ۱٫۲ میلیون دلار می باشد.
خانه (به اشتراک گذاشتن) حدود ۵۰۰ دلار تا ۷۵۰ دلار در ماه
خانه با یک اتاق خواب حدود ۱۰۰۰ دلار تا ۱۶۰۰ دلار در ماه

آب و هوای شهر تورنتو (مهاجرت سریع آسان)

تورنتو دارای آب و هوای نیمه قاره ای است، با تابستان گرم و مرطوب و زمستانی سرد است. این آب و هوا به خاطر موقعیت قرار گیری این شهر در سواحل دریاچه انتاریو است که موجب داشتن تابستان ناراحت کننده و مرطوب در تورنتو شده است و این شهر را تحت تاثیر قرار داده است.

در بهار آب و هوا معتدل و بارانی با دمای هوای تقریبا ۵ تا ۱۸ درجه سیلسیوس، در تابستان دمای هوا حدود ۳۵ درجه سیلسیوس است و در پاییز دمای هوا به ۸ تا ۱۲ درجه سیلسیوس می رسد و می تواند سرد و دلپذیر باشد. اگر چه تورنتو یکی از شهرهای گرم کانادا در زمستان است و دارای بیشترین روز برفی مابین ماه دسامبر و مارس است.

toronto3 400x250 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

استخدامی

تورنتو انواع مختلفی از خدمات مبتنی بر سرویس را ارئه می دهد. این شهر دارای مراکز صنعت رسانه انگلیسی در کانادا است، صنعت تبلیغات، صنعت مد، داروسازی است و همچنین صنعت نرم افزار کامپیوتر نیز داراست. که شما می توانید در هر زمینه ای کار در کانادا را همراه با مشاورین زبده گروه افق شروع کنید.

این شهر همچنین بسیاری از شرکت ها نظیر Hudson’s Bay Company ،Manulife Financial, TD Canada Trust, Canadian Imperial Bank of Commerce, Royal Bank of Canada, Scotiabank, Bank of Montreal, Celestica, Four Seasons Hotels and Resorts, وRogers Communications و بسیاری از شرکت های دیگر را اداره می کند.

بسیاری از شرکت های دیگر نیز در حومه این شهر مستقر شده اند نظیر BlackBerry, IBM Canada, Citibank Canada, General Motors, Magna International, and Microsoft Canada

تورنتو همچنین دارای یک صنعت گردشگری پررونق نیز می باشد با توجه به جاذبه های دیدنی که دارد. همچنین دارای یکی از مراکز صنعت فیلم و تلویزیون در کانادا است.

toronto4 600x198 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

برای افراد متقاضی مهاجرت به کانادا که قصد دارند از طریق موسسات مهاجرتی برای امور مهاجرتی خود اقدام کنند توصیه میکنیم قبل از هرگونه اقدامی برای مهاجرت، به درستی فکر کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند زیرا انتخاب اشتباه موسسه مهاجرتی میتواند باعث ریجکت پرونده مهاجرتی و از بین رفتن برخی فرصت ها شود. با انتخاب موسسه مهاجرتی افق دغدغه های خود را برای اخذ اقامت و ویزا و روادید خود و خانواده و همسر خود از بین ببرید و به راحتی،  با کمترین هزینه، در کوتاه ترین زمان و بهترین راه به کانادا مهاجرت کنید. افق موسسه ای بی رقیب در خدمات مهاجرتی…

آموزش

تورنتو یکی از بزرگترین مراکز آموزشی، تحقیق و نوآوری در کانادا است. همین منجر شده است که این شهر بیشترین جمعیت تحصیلکرده در جهان را داشته باشد.
این شهر دارای مراکز قوی آموزشی در مقاطع ایتدایی و متوسطه دارد دارای ۵۹۶ مدرسه ابتدایی و ۱۸۷ مدرسه دولتی در مقطع متوسطه و همچنین بیش از ۱۰۰ مدرسه خصوصی را نیز دارد.
این شهر دارای چهار دانشگاه به نام های OCAD University, Ryerson University, University of Toronto, و York University و همچنین دارای چهار کالج به نام های Centennial College ،George Brown College ،Humber College و Seneca College.

تورنتو همچنین دارای ۱۷۹ کالج حرفه ای خصوصی برای اعطای گواهینامه و دوره های دیپلم پس از دوره متوسطه است.

دانش آموزان و دانشجویان گرامی می توانند برای تحصیل در کانادا یا مهاجرت تحصیلی به کانادا پس از دریافت اخذ ویزای تضمینی به کانادا در بهترین مدارس و دانشگاه های تورنتو تحصیلات خود را به بهترین شکل ممکن ادامه دهند.

حمل و نقل عمومی

حمل و نقل عمومی تورنتو یکی از راه عالی برای دور زدن و رسیدن به مقصد است. مترو، اتوبوس ها و مسیر دوچرخه سواری و تراموا در این شهر در اختیار مردم قرار دارند.

تورنتو همچنین دارای تراموا سریع السیر است و بسیاری از شبکه های تراموا از مرکز شهر و در نزدیکی خط ساحلی شهر تمرکز می کنند. دوچرخه سواری هم همچنان یک راه محبوب برای دور زدن است.

toronto6 400x253 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

رانندگی

تورنتو یکی از غبارآلوده ترین شهرها در کانادا است مخصوصا در مرکز شهر. رانندگی در ترافیک واقعا خسته کننده است مخصوصا در جاده های یک طرفه که با اتوبوس و دوچرخه و تراموا ها مشترک است.

این شهر در قرن ۱۸ میلادی به شکل شبکه سازماندهی شده اند، اکثر خیابان ها در جهت شمال به جنوب یا شرق به غرب بر اساس خط ساحلی دریاچه انتاریو هم تراز شده اند.
جاده ها عمدتا از شمال به جنوب عمود بر دریاچه انتاریو و جاده اصلی شرق به غرب موازی با خط ساحلی دریاچه است.

toronto7 400x206 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

کتابخانه

کتابخانه های عمومی در تورنتو دارای سیستم کتابخانه عمومی تورنتو و آنتاریو است. این یکی از بزرگترین سیستم های کتابخانه عمومی در کانادا است.
اگر کسی کارت کتابخانه را داشته باشد می تواند از مزایای ذیل بهرمند شود:

 • استفاده از کامپیوتر و اینترنت
 • امانت کتاب، فیلم ها و تمامی مواد کتابخانه به ۴۰ زبان دنیا می باشد.
 • دیدار با یکسری افراد برای کمک به شما در پیدا کردن شغل، گرفتن گواهینامه رانندگی و …
 • شرکت در کلاس هایی برای یادگیری و تمرین زبان انگبسی و …
 • شرکت در برنامه هایی که شامل کسب و کار کوچک و جستجوی شغل

مراکز خرید تورنتو

Queen West
یک فروشگاه بسیار منحصر به فرد است و دارای بوتیک های بسیار زیبا
Chinatown
یک فروشگاه بسیار زیبا برای زیورآلات و دکوراسیون منحصر به فرد برای خانه شما است.
The Distillery District
ترکیبی از معماری صنعتی ویکتوریا است و دارای فروشگاه های مستقل و کافه ها و رستوران ها و گالری ها است.
Downtown
مرکز شهر تورنتو دارای طولانی ترین خیابان در جهان است، خیابان یونگ شامل بیش از ۶۰۰ فروشگاه خرده فروشی ازجمله Toronto Eaton Center
Leslieville
یک منطقه مدرن در شرق رود DON است با مغازه های قدیمی، کافه ها و گالری ها است.

The Hudson’s Bay Company
یکی از قدیمی ترین فروشگاه ها در کانادا است که درمیان Toronto Eaton Centre واقع شده است.

Kensington Market
یک فروشگاه با پوشاک ارزان و کافه ها و فروشگاه های مبلمان، رستوران ها و انواع فروشگاه های تولیدی را ارائه می دهند.

toronto9 400x252 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

پیدا کردن خانه

جستجو خانه در تورنتو به صورت آنلاین یک راه بسیار ساده و راحت برای یافتن خانه ای است که متناسب با بودجه شما باشد و اکثر سایت ها این امکان را به شما می دهند که بر اساس قیمت مکان و تعداد اتاق خواب جستجو را انجام دهید.
خواندن روزنامه، بردهای اعلانات در مراکز اجتماعی و فروشگاه های موادغذایی و کتابخانه ها و …  همچنین وب سایت هایی نظیر ذیل استفاده کنید.

 •  ViewIt PadMapper Kijiji Bunz Home Zone
 • Realtor.ca RentSeeker Craigslist Nice Place Toronto
 •  Condos.ca RentCompass Apartmate Newcomers Facebook groups

 

همچنین شما می توانید در اطراف محله خود پیاده روی کنید و به نشانه هایی که برای اجاره، صاحب خانه ها گذاشته اند( برای تبلیغ خانه هایشان) خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.

مراقبت های پزشکی

شما با داشتن کارت OHIP میتوانید از خدمات بهداشتی و درمانی بهرمند شوید.
اگر شما دارای کارت OHIP داشته باشید می توانید از خدمات ذیل بهرمند شوید:

 • قرار ملاقات با دکتر خانوادگی
 • مراجعه به کلینیک ها برای دریافت خدمات درمانی
 • اروژانس
 • آزمایشات پزشکی و جراحی

بیش از ۴۰ بیمارستان در تورنتو خدمات ارائه می دهند.

toronto11 600x238 - مهاجرت تورنتو 2020 مهاجرتی اسان سریع با افق

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهر تورنتو کانادا می توانید با وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق تماس بگیرید. از طریق ارتباط با مشاوران و وکیل های مهاجرت به کانادا در شرکت بین المللی افق از راه های مهاجرت به کانادا و سکونت در شهر تورنتو اطلاعات بیشتری کسب می کنید.

تفریحات تورنتو

تورنتو یک شبکه پیاده روی گسترده با انواع مختلف مسیر ها را فراهم می کند. دارای مسیرهای چندمنظوره در پارک ها و در امتداد greenways و دارای شبکه ای منحصر به فرد برای دوچرخه سواری است. که تفریحات تورنتو متنوع برای گردشگران و مهاجرت کانادا پس از اقامت دائم به کانادا را مهیا می کند.

بسیاریی از پارک های آبشار تورنتو دارای سواحل ایده الی برای شنا و والیبال و پیکنیگ هستند. جزیره مرکزی همچنین دارای جاذبه های مانند پارک تفریحی، باغ وحش، ماهیگیری، قایقرانی، مسیرهای دوچرخه سواری و … است.

High Park یکی از قابل توجه ترین اماکن طبیعی در تورنتو می باشد. شما می توانید از جاذبه های دیدنی و امکانات آن در طول سال لذت ببرید.

ورزش در تورنتو

برخی از ورزشهای معروف میان شهروندان و مهاجران اسکی؛ صخره نوردی، اسنوبرد و بعضی از ورزش های دیگر مانند گلف، هاکی، فوتبال و بسکتبال (تورنتو قهرمانی NBA)

تیم های ورزشی در تورنتو
 • (Toronto Maple Leafs (hockey
 •  (Toronto Blue Jays (baseball
 •  (Toronto Raptors (basketball
 • (Toronto Argonauts (football
 •  (Toronto FC (soccer
 • ( Toronto Rock (lacrosse

اگر قصد مهاجرت به تورنتو، سرمایه گذاری و کارافرینی در شهر تورنتو کانادا، خوداشتغالی کانادا ۲۰۲۰، اطلاع از شرایط مهاجرت به کانادا تورنتو، مهاجرت استانی به کانادا ایالت انتاریو، بهترین و ارزان ترین دانشگاه ها و کالج های تورنتو، شرایط زندگی در Tornto، راه های سریع مهاجرت به تورنتو کانادا را دارید با وکیل مهاجرت به کانادا در تیم مهاجرتی افق تماس بگیرید. وکلا و مشاوران افق با صبر و حوصله و شکیباتی پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی شما خواهند بود. اعتماد شما افتخاری است برای گروه افق …

 

گام نخست مهاجرت به کانادا برای تورنتو تکمیل فرم ارزیابی رایگان