جشنواره زمستانه گروه مهاجرتی افق ماندگار با هدایای ویژه

اتاوا و مهاجرت کانادا نیروی متخصص انتاریو تورنتو اتاوا

اتاوا و مهاجرت کانادا نیروی متخصص انتاریو تورنتو اتاوا

شهر اتاوا یا آدوا یا آتوا (Ottawa) یکی از بهترین شهرها برای زندگی در سال 2019 توسط مجله MoneySwnse اعلام شد. عوامل اصلی آن عبارت است از کیفیت بالای زندگی و هزینه پایین زندگی بوده است. به غیر از اقتصاد قوی و درآمد بالا، اوتاوا یک شهر تمیز و سبز با حمل و نقل و عابر پیاده مناسب است. همچنین دارای رتبه یک به عنوان یک زندگی برای تازه واردین و مهاجرت کانادا یا اقامت به کانادا و همچنین به علت خدمات بی نظیر بهداشتی، امنیت اقتصادی و گزینه های مسکن ارزان قیمت است.

گروه بین المللی افق برای متخصصین در تمام حوزه های صنعتی برای افراد جویای کار در کانادا، مهاجرت کارآفرینی در کانادا یا سرمایه گذاری مهاجرت کانادا یا اینکه اگر فصد ادامه تحصیل در کانادا برای مهاجرت تحصیلی به کانادا هستند توسط وکیل مهاجرت به کانادا راهنمایی های لازم جهت دریافت اخذ پاسپورت کانادا 2020 تضیمینی و فوری اقدام کنند.

جامعه، مذهب و زبان در شهر اتاوا

با توجه به تنوع قومی، زبانی و مذهبی شهر اتاوا را به یک مرکز جهانگردی هیجان انگیز تبدیل کرده است و این شهر دومین مقصد بزرگ برای مهاجران به انتاریو بعد از تورنتو است.
از هر چهار نفر ساکنان اتاوا یک نفر مهاجر هستند، جمعیتی که با سرعت دو برابر از بقیه ساکنان شهر رشد کرده است. از تمام نقاط جهان به این شهر مهاجرت کرده اند که در واقع 53 درصد از تازه واردین از آسیا هستند، 17 درصد آن از افریقا، 15 درصد آن از اروپا هستند. زبان هایی که در اتاوا صحبت می شود از جمله زبان های عربی، چینی، اسپانیایی، ایتالیایی و آلمانی است.

اقتصاد در شهر اتاوا پس از مهاجرت کانادا

اقتصاد قوی اتاوا بر تکنولوژی های بالا آن است. 37 درصد از تولید ناخالص داخلی GDP در اوتاوا تشکیل می شود. اقتصاد شهر رو به رشد است و اشتغال همچنان ادامه دارد. علاوه بر این، فعالیت های اقتصادی در روستاها شامل: کشاورزی، خرده فروشی، ساخت و ساز، جنگلداری و معدن، گردشگری، تولید، خدمات تجاری و حمل و نقل است.

هزینه های زندگی در شهر اتاوا پس از اقامت در کانادا

اتاوا دارای بالاترین سطح زندگی در کشور و بیکاری کم است این شهر در مقایسه با شهر های دیگر مسکن های ارزان قیمت ارائه می دهد. که پس از اقامت دائم به کانادا می تواند برای کار در کانادا خیلی به صرفه و اقتصادی باشد.

 • میانگین اجاره یک آپارتمان دو خوابه 1.201 دلار در ماه
 • قیمت متوسط خانه 369.400 دلار

سایر هزینه های معمول شامل:

 • هزینه اینترنت به صورت ماهانه 51 دلار
 • شام برای دو نفر 70 دلار

برای افراد متقاضی مهاجرت به کانادا که قصد دارند از طریق موسسات مهاجرتی برای امور مهاجرتی خود اقدام کنند توصیه میکنیم قبل از هرگونه اقدامی برای مهاجرت، به درستی فکر کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند زیرا انتخاب اشتباه موسسه مهاجرتی میتواند باعث ریجکت پرونده مهاجرتی و از بین رفتن برخی فرصت ها شود. با انتخاب موسسه مهاجرتی افق دغدغه های خود را برای اخذ اقامت و ویزا و روادید خود و خانواده و همسر خود از بین ببرید و به راحتی،  با کمترین هزینه، در کوتاه ترین زمان و بهترین راه به کانادا مهاجرت کنید. افق موسسه ای بی رقیب در خدمات مهاجرتی…

آب و هوای شهر اتاوا

اتاوا دارای آب و هوای دلپذیر و با آب و هوای فصلی متمایز است. متوسط دمای هوا در بهار در ماه مارس حدود 5 درجه سانتیگراد / 41 درجه فارنهایت از شروع تا پایان ماه است.
تابستان معمولا در اتاوا از اواخر ماه می تا سپتامبر است، زمانی که آب و هوا آفتابی است دمای روز معمولا بالاتر از 20 درجه سانتیگراد/ 68 درجه فارنهایت، در اواسط ماه ژوئیه دمای هوا بالاتر از 30 درجه سانتی گراد / 86 درجه فارنهایت است.

در اواخر سپتامبر، درجه حرارت شروع به کاهش است اگه چه هنوز گرما مقداری وجود دارد. در ماه اکتبر دمای روزانه 15 درجه سانتیگراد /59 درجه فارنهایت است و در انتهای ماه هم کاهش پیدا می کند.
زمستان در اتاوا سرد و برفی است، همین سرما و برف امکان فعالیت هایی مانند اسکی روی زمین و … را فراهم می کند.

استخدام برای کار در کانادا

اتاوا با داشتن بیشترین ساکنین با تحصیلات تکمیلی در کانادا یا تحصیل در کانادا برای مهاجرت تحصیلی به کانادا شناخته شده است. بخش های مبتنی بر دانش همچنان در حال رشد است، تعداد کارمند ها حدود 75000 در 1922 شرکت که مشغول به کار هستند. بخش هایی مانند نرم افزاری، هوافضا، دفاع، تجارت الکترونیک و مخابرات و صنایع Cleantech نقش بسیار مهمی را در این شهر ایفا می کنند.
به دلیل تعداد زیادی از شرکت ها با تکنولوژی بالا اوتاوا با نام Silicon Valley North شناخته شده است از جمله:
Bell Canada, Calian, Alcatel Lucent, IBM, General Dynamics Canada, CGI, Adobe, and Corel

آموزش

در اتاوا مدارس دولتی و خصوصی زیادی وجود دارد. آموزش در این مدارس به دو زبان انگلیسی و فرانسوی است. کالج ها و دانشگاه های اوتاوا از بیش از صد کشور مختلف استقبال می کند. یکی از بزرگترین کالج های که در شرق انتاریو قرار گرفته است به نام Algonquin College است و بیش از 180 برنامه مختلف برای دانشجویان ارائه می دهد. و دانش آموزان و دانشجویان می توانند بعد از مهاجرت به کانادا با دریافت اخذ ویزای اقامت کانادا ثبت نام برای ادامه تحصیل در کانادا را داشته باشند.

کالج La Cite Collégiale بیش از 90 برنامه در زمینه های مختلف مانند مدیریت، رسانه ها، ارتباطات، بهداشت، فناوری، گردشگری، خدمات اجتماعی و تجارت را ارائه می دهد.

دانشگاه

دانشگاه Carleton بیش از 65 برنامه تحصیلی مختلف در زمینه های امور عمومی، روزنامه نگاری، فیلم، مهندسی، تکنولوژی پیشرفته و مطالعات بین المللی را ارائه می دهد.

دانشگاه OTTAWA یکی از بزرگترین دانشگاه های دو زبانه است و حدود 200 برنامه تحصیلی برای مقطع کارشناسی و بیش از 185 برنامه برای فارغ التحصیلان را برای ادامه تحصیل در کانادا ارائه می دهد.

دانشگاه Saint Paul یک دانشگاه Catholic Pontifical (کاتولیک) است که با دانشگاه OTTAWA ادغام شده است. این دانشگاه در حال حاضر شامل چهار دانشکده است: علوم انسانی، فلسفه، الهیات و قانون Canon.

دانشگاه Dominican یک کالج دو زبانه کاتولیک است که مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در فلسفه و الهیات ارائه می دهد.

حمل و نقل عمومی

شهر اتاوا برنده جایزه سیستم حمل و نقل عمومی، OC Transpo، که شامل سرویس های اتوبوس که به صورت منظم در مسیرهای ثابت حرکت می کنند، است. سیستم حمل و نقل ریلی سبک O-Train که در مسیر شمال – جنوب عمل می کند نیز وجود دارد.
بیشتر مردم در اتاوا با دوچرخه یا پیاده به سر کار می روند، با بیش از 31.000 ساکنین تا محل کار خود پیاده می روند و حدود 9.000 نفر با دوچرخه به محل کار خود می روند.

کتابخانه

کتابخانه عمومی اتاوا OPL یکی از بزرگترین کتابخانه عمومی دوزبانه (انگلیسی/ فرانسوی) در امریکای شمالی است. در کتابخانه یکسری برنامه برای تازه واردین ارائه می دهد تا افراد بیشتر با جامعه و خدمات موجود در سراسر شهر اوتاوا آشنا شوند.
شرکت کنندگان در این برنامه نیز قادر خواهند بود در مورد اقامت دائم و آمادگی آزمون شهروندی آشنا شوند و همچنین مورد حمایت قرار گیرند.

مراکز خرید

ByWard Market
شامل بازار عمومی در فضای باز، رستوران های با کیفیت و مراکز خرید است.
Sparks Street
یکی از خیابان های میراثی در اوتاوا است که به شدت توصیه می شود دیدن کنید و ارزش دیدن را دارد.
The Glebe
دارای مغازه های منحصر به فرد ( از کتاب های قدیمی و نادر، مغزه های مد و…) رستوران ها و خانه های زیبا Victorian(مربوط به سلطنت ملکه ویکتوریا)
Wellington West
یکی از مناطقی برای خرید و فروش در اوتاوا است که به سرعت رشد کرده و بزرگ شده است.
Westboro
این منطقه فروشگاه هایی را در فضای باز، کافی شاپ ها، استودیوهای یوگا و .. را ارائه می دهد.
The CF Rideau Centre
یک بازار داخلی بزرگ با 180 فروشنده بین المللی و خرده فروشان محلی است.
Bayshore Shopping Centre
یکی از مهمترین مقاصد خرید داخلی در اوتاوا است.
شرق اتاوا بازارهای St. Laurent Shopping Centre و Place d’Orléans را پیشنهاد می دهد.

پیدا کردن خانه

بسیاری املاک هایی وجود دارد که می تواند در پیدا کردن خانه به شما کمک کنند.
چک کردن روزنامه ها، تابلو اعلانات در مراکز اجتماعی و فروشگاه ها، کتابخانه ها و دیگر مراکز تجاری و همچنین وب سایت های ذیل می تواند در پیدا کردن خانه به شما کمک کنند:

 • ViewIt
 • PadMapper
 • Kijiji
 • Bunz Home Zone
 • Realtor.ca
 • RentSeeker
 • Craigslist
 • Condos.ca
 • RentCompass
 • Apartmate

همچنین گروه های فیس بوک نیز می تواند بسیار مفید برای شما باشد.
شما همچنین می توانید با پیاده روی در محله هایی که مورد نظر شماست می توانید به نشانه هایی که صاحبخانه ها در بیرون از ساختمان نصب کرده اند هم خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهر اتاوا کانادا می توانید با وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق تماس بگیرید. از طریق ارتباط با مشاوران و وکیل های مهاجرت به کانادا در شرکت بین المللی افق از راه های مهاجرت به کانادا و سکونت در شهر اتاوا اطلاعات بیشتری کسب می کنید.

 

سلامت و بهداشت

برنامه خدمات بهداشت پس از 3 ماه به طور معمول پس از ایجاد محل اقامت آغاز می شود و شما با داشتن کارت بهداشت می توانید نشان دهید که تحت پوشش OHIP هستید.
شهر اتاوا دارای امکانات عالی پزشکی و خدمات بهداشتی در سطح جهانی است. این شهر 4 بیمارستان دارد از جمله بیمارستان Ottawa، بیمارستان کودکان در شرق آنتاریو، بیمارستان Queensway-Carleton، بیمارستان Montfort.
بیمارستان Ottawa یکی از بزرگترین بیمارستان های آموزشی در کانادا که مناسب برای دانشجویان پزشکی و پزشکان متخصص بعد از مهاجرت به کانادا است.

تفریحات و مکان های دیدنی

اتاوا یک شهر فعال با تعداد زیادی از فعالیت های تفریحی در فضای باز و در فضای بسته است تا شما خودتان انتخاب کنید. برای کسانی که دوست دارند خارج از منزل فعالیت کنند، اتاوا مسیرهای خوبی برای پیاده روی و دوچرخه سواری فراهم می کند.
منطقه های پیاده روی، شنا، کمپینگ، ماهیگیری، صخره نوردی،گلف، دوچرخه سواری، پیاده روی، همچنین بیش از 170 کیلومتر مسیرهای تفریحی، وسیع ترین جاده ها، موزه طبیعت در ساختمان اخیر مرمت شده ویکتوریا و آلبرت، موزه جنگ کانادا در آپارتمان های Lebreton.
موزه علوم و تکنولوژی کانادایی بازسازی شده که از پاییز 2017 بازگشایی شده است. موزه هوانوردی و فضایی کانادا وDiefenbunker که قطعه ای از تاریخ جنگ سرد اولیه است که حالت اولیه آن حفظ شده است. درست در سراسر رودخانه در Gatineau موزه تاریخ کانادا است که دارای جاذبه های مانند تئاتر IMAX را دارد.

ورزش

ورزش های زمستانی در شهر اوتاوا بسیار محبوب است. مانند هاکی یا اسکیت در Rideau Canal که به عنوان بزرگترین اسکیت باز جهان شناخته شده است.

تیم های ورزشی اوتاوا
 • (Ottawa Senators (hockey
 • (Ottawa 67’s (hockey

 

اگر قصد مهاجرت به اتاوا، سرمایه گذاری و کارافرینی در شهر اتاوا کانادا، خوداشتغالی کانادا 2020، اطلاع از شرایط مهاجرت به کانادا اتاوا، مهاجرت استانی به کانادا ایالت اتاوا، بهترین و ارزان ترین دانشگاه ها و کالج های اتاوا، شرایط زندگی در Ottawa، راه های سریع مهاجرت به اتاوا کانادا را دارید با وکیل مهاجرت به کانادا در تیم مهاجرتی افق تماس بگیرید. وکلا و مشاوران افق با صبر و حوصله و شکیباتی پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی شما خواهند بود. اعتماد شما افتخاری است برای گروه افق …

گام نخست مهاجرت به کانادا یا تحصیل در کانادا: دریافت مشاوره تلفنی رایگان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *