مهاجرت به آمریکا

پایتخت

واشنگتن دی سی

زبان رسمی

انگلیسی

روش های مهاجرتی

تحصیلی

واحد پول

دلار آمریکا

معرفی کشور آمریکا

آمریکا، که معمولاً به عنوان ایالات متحده (یا ایالات متحده آمریکا) شناخته می شود، کشوری است که عمدتاً در آمریکای شمالی واقع شده است. این کشور از ۵۰ ایالت، یک منطقه فدرال، پنج قلمرو بزرگ غیر الحاقی، نه جزیره دورافتاده کوچک و ۳۲۶ منطقه رزرو شده هند تشکیل شده است. ایالات متحده هم از نظر زمین و هم از نظر مساحت سومین کشور بزرگ جهان است. این کشور در شمال با کانادا، در جنوب با مکزیک مرز زمینی و با باهاما، کوبا، روسیه و سایر کشورها مرزهای دریایی دارد. با جمعیتی بیش از ۳۳۳ میلیون نفر، پرجمعیت ترین کشور قاره آمریکا و سومین کشور پرجمعیت جهان است. پایتخت ملی ایالات متحده، واشنگتن دی سی است و پرجمعیت ترین شهر و مرکز مالی اصلی آن شهر نیویورک است.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی

توجه داشته باشید گروه مهاجرتی افق ماندگار تنها در زمینه مهاجرت تحصیلی به آمریکا فعال است؛ چنانچه تمایل دارید به صورت تحصیلی به این کشور، مهاجرت کنید از روش های زیر اقدام کنید:

سوالات متداول قبل از مهاجرت به انگلستان

  • زمانی که با ویزای دانشجویی وارد ایالات متحده می شوید، معمولاً در طول مدت وضعیت دانشجویی خود پذیرفته می شوید. این بدان معناست که می توانید تا زمانی که دانشجوی تمام وقت هستید در آمریکا بمانید، حتی اگر ویزای F-1 در پاسپورت شما در زمانی که در آمریکا هستید منقضی شود. برای دانشجویی که دوره تحصیلی اش در I-20 نشان‌ داده ‌شده و هرگونه آموزش عملی مجاز را به پایان رسانده است، به دانشجویان F-1 اجازه داده می‌شود تا 60 روز دیگر برای خروج از ایالات متحده یا انتقال به دانشگاهی دیگر آماده شوند.

اگر ایالات متحده را در طول دوره تحصیلی خود با ویزای یکبار ورود یا ویزای منقضی شده ترک کنید، باید دوباره با یک افسر کنسولی مصاحبه کنید و واجد شرایط دریافت ویزای دانشجویی جدید باشید. به طور کلی، دانشجویانی که می توانند نشان دهند که در برنامه های تحصیلی خود وضعیت خوبی دارند، باید واجد شرایط دریافت ویزای دانشجویی جدید برای بازگشت و از سرگیری تحصیل باشند. دانشجویان باید برای ارائه شواهدی از پیشرفت در برنامه خود، همراه با شواهدی مبنی بر توانایی پوشش شهریه و هزینه های زندگی آماده باشند. شما باید هر چه زودتر برای مصاحبه خود وقت بگذارید، بنابراین هر پردازش اضافی مورد نیاز می تواند قبل از شروع ترم بعدی تحصیلی شما تکمیل شود.

خیر. رویه‌های رسیدگی به درخواست‌های ویزا ممکن است متفاوت باشد، اما استانداردهای یکسانی تحت قوانین و سیاستهای ایالات متحده در هر سفارت و کنسولگری آمریکا، جایی که فرد برای ویزا درخواست می‌کند، اعمال می‌شود.

آخرین اخبار مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آمریکا یا ایالات متحده آمریکا تسط گروه مهاجرتی افق ماندگار

مهاجرت به آمریکا

واشنگتن دی سی پایتخت کشور آمریکا و انگلیسی زبان رسمی آن است. روش های مهاجرتی به این کشور شامل تحصیلی، خانواده محور، ازدواج، استخدام، ویزای تنوع

مطالعه بیشتر »