ساسکاچوان از ۷۶۹ متقاضی اکسپرس اینتری دعوت کرد.

استان ساسکاچوان از ۷۶۹ متقاضی اکسپرس اینتری و مشاغل مورد نیاز دعوتنامه صادر کرد این قرعه کشی در تاریخ ۲۵ سپتامبر برگزار شد.این متقاضیان انتخاب شده می توانند از این طریق جهت اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

همانطور که میدانید در هفته گذشته ساسکاچوان مشاغل مورد نیاز خود را گسترش داد و این پذیرش جدید بعد از این تغییر انجام شد.SINP گزارش داد ، کسانی که در قرعه کشی ۲۵ سپتامبر دعوتنامه دریافت کرده اند در ۱۰۰ عنوان شغلی متنوع اشتغال داشته اند.عناوین شغلی شامل مهندسین عمران، شیمی، مهندسین پرتو درمانی، روانشناسان، تحلیلگران، مشاوران سیستم های اطلاعاتی از جمله این افراد بودند.همچنین داشتن حداقل یک سال سابقه کار در شغل مورد نیاز استان ساسکاچوان  از جمله معیارهای بوده است البته معیارهای دیگر نیز لازم است و همچنین پیشنهاد شغلی در ساسکاچوان و تجربه کار کانادایی الزامی نیست.

محاسبه آنلاین امتیاز کارآفرینی ساسکاچوان

این پذیرش که در ۲۵ سپتامبر برگزار شد یکی از بزرگترین پذیرش های اکسپرس اینتری توسط این استان که زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز پس از رونمایی سیستم مبتنی بر ابراز علاقه  Expression of interes (EOI)  بوده است.مجموعا ۳۶۵ دعوتنامه به متقاضیان دسته مشاغل مورد نیاز و ۴۰۴ دعوتنامه دیگر برای زیر مجموعه اکسپرس اینتری SINP  صادر شد .

سیستم Express Entry سیستمی است برای مهاجرت به کانادا است و در سه دسته ی اصلی  : کارگر ماهر فدرال ، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر اساس امتیازات و معیارهایی مهاجر می پذیرد.

متقاضیان بر اساس معیارهایی از جمله تحصیلات، تجربه کار، مهارت در زبان انگلیسی و یا فرانسه امتیاز کسب می کنند و بر همین اساس دسته بندی می شوند.کسانی که بیشتری امتیاز را داشته باشند ، دعوتنامه برای اقامت دائم کانادا دریافت می کنند.

حداقل امتیازات مربوط به قرعه کشی ۲۵ سپتامبر SINP برای متقاضیان زیر گروه Express Express  ۷۰ است و ۷۹ برای متقاضیان زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز  In-Demand است. برای اطلاع از امتیاز اکسپرس اینتری خود به این صفحه مراجعه کنید (محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری)