تورنتو مرکز استعدادهای درخشان | تحصیل کانادا | افق ویزای والدین

سیاست های مهاجرت کانادایی بزرگترین شرکت های آمریکایی را به سمت گسترش فعالیت خود در تورنتو سوق می دهد.

اگر شما به وب سایت مشاغل بزرگترین فناوری ایالات متحده نگاه کنید تقریباً شما به تورنتو راه پیدا خواهید کرد. در صفحه مشاغل آمازون تنها در 14 روز گذشته حدود 20 فرصت شغلی را برای موقعیت مکانی تورنتو ارسال شده است. مایکروسافت در سپتامبر سال 2020 دفتر مرکزی جدید در تورنتو را افتتاح می کند، انتظار دارد تا سال 2022 پانصد شغل تمام وقت و 500 کارآموزی را اضافه شود.

طبق گزارش CBRE در مورد استعدادهای درخشان Tech 2019، تورنتو همچنین بیشترین “افزایش مغز” و بزرگترین میزان کارایی را در پنج سال گذشته داشته است. بین سال های 2013 و 2018، 80 تا 100 شغل فنی در تورنتو ایجاد شده است، و همچنین 22.466 مدرک فنی صادر شده است – این بدان معنی است که 57.634 شغل فنی بیشتر از مدارک فنی بوده است.

CBRE در گزارش اش افزود: تورنتو و منطقه خلیج سانفرانسیسکو به عنوان بزرگترین خالقان شغلی با استعداد پیشرفته و قدرتمند هستند و هر کدام حداقل 54،000 شغل استعدادهای فنی بیشتر از فارغ التحصیلان اضافه کرده اند.

وی گفت: “از طرف دیگر، واشنگتن دی سی، بوستون و لس آنجلس کمترین استفاده از فارغ التحصیلان فن آوری خود را داشته است.”

شرکت های آمریکایی سیاست های مهاجرت کانادا را نسبت به ایالات متحده ترجیح می دهند.

تقریباً دو سوم (65 درصد) شرکتهای آمریکایی که در یک نظرسنجی اخیر شرکت کرده اند گفتند که آنها سیاست های مهاجرت کانادا را نسبت به آنهایی که در ایالات متحده آمریکا قرار دارند، ترجیح می دهند و بیش از نیمی از آنها یا در حال گسترش به سمت شمال را در نظر گرفته اند یا در حال فکر کردند به این موضوع هستند. که این موضوع باعث شده تورنتو بزرگترین شرکت های فناوری آمریکا را به سمت خود سوق دهد.

بیش از 300 شرکت آمریکایی در گزارش روند مهاجرت در سال 2019 Envoy Global شرکت کردند. بیشتر شرکت ها (63 درصد) گفتند که حضور خود را در کانادا افزایش می دهند، در حالی که 37 درصد آنها گفتند که اینگونه نیستند.

اکثر شرکت های آمریکایی که در کانادا شعبه دارند (35 درصد) گفتند که آنها هر دو کارمندان فعلی خود را به شمال مرز منتقل می کنند و استعداد های بین المللی را برای شعبه های کانادایی خود استخدام می کنند.

تورنتو بزرگترین

فرایند مجوز کار ساده تر

بزرگترین جریان جهانی استعدادهای درخشان GTS راهی است که کارفرمایان می توانند سریع استخدام های جدید خود را به تورنتو کانادا بیاورند. کانادا برنامه GTS را در سال 2017 با هدف پردازش ارزیابی اثرات بازار کار LMIAs برای کارگران خارجی موقت بسیار ماهر ظرف دو هفته تأسیس کرد.

GTS دارای دو جریان ذیل است:

دسته A به افرادی گفته می شود که از کارفرمایانی که در لیست مشخص شده اند نامه ای دریافت کرده اند. MaRS Discovery District، یک شرکت خصوصی در تورنتو است که تحقیقات پزشکی و فناوری با بودجه عمومی باشد، نمونه ای از نهادهای تحت این دسته است.

دسته B برای افرادی است که در مشاغل خاص مهارت دارند و مشخص شده است که در کانادا تقاضا برای آنها وجود دارد. بسیاری از مشاغل ذکر شده در بخش فناوری مانند مهندسان کامپیوتر، طراحان وب و تحلیلگران پایگاه داده قرار می گیرند.

در طی دو سال گذشته، بیش از 24.000 فرد ماهر تحت این جریان به تورنتو کانادا آمده اند که بزرگترین استخدامی در چند سال گذشته می باشد. انتاریو درهای خود را برای کارگران ماهر خارجی را باز کرده است:

کارگران ماهر خارجی که به دنبال اسکان در تورنتو هستند، می توانند از طریق یکی از گروههای برنامه استانی مهاجرین انتاریو OINP اقدام کنند. از سیستم Express Entry برای دعوت متقاضیان برای  اقامت دائم کانادا از طریق قرعه کشی دوره ای از استخر Express Entry استفاده می کند.

OINP در آگوست دو قرعه کشی برگزار کرده است و متقاضیانی را که تجربه کار در برخی مشاغل درخواستی را داشتند، هدف قرار داده است.

گروه بین المللی افق با كادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای کار در کانادا، کارآفرینی و سرمایه گذاری در کانادا می باشد. شما می توانید برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به كانادا با ومشاوران زبده گروه افق راهنمایی های لازم را کسب نمایید. همچنین شما می توانید از طریق سایت افق به نشانی اینترنتی www.ofoghint.com و با با شماره تلفن 05131071 در تماس باشید. همچنین وكیل مهاجرت به كانادا با بررسی دقیق شرایط شما بهترین راه مهاجرت سریع كانادا را پیش روی شما قرار می دهد.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]