مهاجرین و بازار مسکن کانادا | خرید خانه و شرایط مهاجرتی جدید | گروه افق و خانه در کانادا

مهاجرین و بازار مسکن در کانادا

طبق نظرسنجی جدید که توسط Royal Lepage نشان داده شده است، در هر پنج خانه که در کانادا معامله می شود یکی از خانه ها توسط مهاجرین خریداری می شود و اگر سطح مهاجرت به همین منوال ادامه یابد مسکن کانادا (Canadian Housing Market) طی 5 سال آینده 680،000 خانه توسط تازه واردین خریداری می شود.

در این نظرسنجی آنلاین، 1500 نفر از تازه واردان را که طی 10 سال گذشته به کانادا وارد شده بودند، سؤال شد. پاسخ دهندگان شامل مهاجران، دانشجویان، پناهندگان و افرادی که در کانادا برای کار می کنند بوده اند. در حالی که تنها 32 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی صاحب خانه بودند، 86 درصد گفتند که آنها املاک و مستغلات را یک سرمایه گذاری خوب می دانند و 75 درصد از آنها با پس انداز به کانادا برای خرید خانه وارد شده اند. از کسانی که صاحب خانه خود بودند، میانگین مدت زمانی که بین ورود و خرید ملک آنها گذشت، سه سال بود. در این بررسی همچنین مشخص شد که 82 درصد از پاسخ دهندگان هنوز در اولین شهر محل زندگی خود زندگی می کردند. 

مهاجرین مسکن کانادا

مناطق و استان ها:

از میان تازه واردان و مهاجرین مصاحبه شده، کسانی که در استانهای آلبرتا و استان های آتلانتیک بودند بالاترین میزان مالکیت خانه را برای مسکن کانادا داشتند، به ترتیب 45 درصد و 44 درصد بودند. تازه واردان در استان های ساسکاچوان و منیتوبا با 41 درصد بیشترین میزان مالکیت خانه را به خود اختصاص دادند. این سه منطقه همچنین بالاترین درصد افراد تازه وارد را که به محض ورود به کانادا خانه خریداری کرده اند را به خود اختصاص داده است (20 درصد در آتلانتیک کانادا و 19 درصد در آلبرتا) داشتند. درصد تازه واردانی که مستاجر هستند، بالاترین میزان در بریتیش کلمبیا با 72 درصد و بعد از آن کبک 71 درصد است. 

شاید برای شما مفید باشد.  دعوت نوا اسکوشیا | نجاران در صف اکسپرس اینتری | مهاجرتی اسان

تازه واردان یا مهاجرین در ساسکاچوان و مانیتوبا 41٪ از کل صاحبان خانه بازار مسکن کانادا در آن استانها را به خود اختصاص داده اند که بیشترین سهم در کانادا را به خود اختصاص داده است و افراد تازه وارد در استان های آتلانتیک با 31 درصد از کل خانه داران آن منطقه در رتبه دوم قرار دارند. تازه واردان در استان آتلانتیک کانادا که خانه ای را خریداری کرده اند، به طور متوسط دو سال پس از ورودشان منتظر خرید ملک خود بودند، در حالی که میانگین آن در شش منطقه مورد مطالعه سه سال بود. افراد تازه وارد به استان بریتیش کلمبیا به احتمال 86 درصد، در اولین شهر یا منطقه محل اقامت خود زندگی می کنند و پس از آن افراد تازه وارد به انتاریو (84 درصد)، کبک (83 درصد) و آتلانتیک کانادا (81 درصد) قرار دارند.

تیم مهاجرتی افق تمام تلاش خود را خواهد کرد، تا با اطلاع رسانی به موقع و دقیق آخرین اخبار آپدیت شده دولت فدرال کانادا، مهاجرت و اقامتی سریع و کم هزینه به کانادا را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت سریع و تضمینی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارافرینی، مهاجرت خود اشتغالی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، مهاجرت استانی به کانادا و … گروه مهاجرتی اقامتی افق بهترین انتخاب برای شما میباشد. با همراهی موسسه افق تهدید کرونا را به فرصتی طلایی تبدیل کنید. تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و حتی سالهای بعد نیز همراهتان هستیم.

شاید برای شما مفید باشد.  آموزش و تحصیل انتاریو دبیرستان مجازی و تحصیل رایگان کانادا

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *