گروه بین المللی افق ماندگار مشهد

مشاوره و وکیل مهاجرت در مشهد

مشاوره مهاجرت و انتخاب یک وکیل مهاجرتی حرفه ای در مشهد را می توان مهم ترین بخش فرایند مهاجرت افراد دانست. موسسه مهاجرتی افق ماندگار در مشهد به عنوان یکی از قدیمی ترین مشاوران و وکلا مهاجرت در شهر مشهد می تواند انتخابی بسیار مفید و درست برای شما باشد.

وکیل مهاجرت در مشهد

استان خراسان و بویژه شهر مشهد دارای موسسات متعدد مهاجرتی میباشد که تمامی این مجموع ها با پیشینه کوتاه و بلند خود اقدام به پذیرش و قبول کردن پرونده های مختلف مهاجرتی و مشاوره مهاجرت در مشهد میکنند. در این مقاله قصد داریم به این مقوله بپردازیم که چرا باید به یک مشاور  مهاجرت با پیشینه قوی و مستند در مشهد مراجعه کنیم.

خدمات مشاوره مهاجرت در مشهد

بدون شک برای امر مهاجرت با هر مقصدی مانند کانادا، عمان، ترکیه، آلمان، هلند یا سایر کشور های اروپایی یا به صورت کلی هر کشور دیگری میبایست به یک مجموعه مهاجرتی معتبر در مشهد مراجعه کنیم و فرآیند مهاجرت خود را به یک تیم حرفه ای بسپاریم همچنین ممکن است در مسیر انتخاب مشاور برای انجام امور مهاجرتی خود با افراد مختلفی مواجه شویم که ادعای دریافت ویزای مقاصد مختلف را برای شما داشته باشند، اما فراموش نکنید که انتخاب یک موسسه معتبر که با قوانین بروز مهاجرتی آشنا میباشد بسیار مهم است، چرا که قوانین مهاجرتی کشور هایی نظیر کانادا دائما در حال تغییر بوده و نیازمند رصد دائمی سایت اداره مهاجرت کشور های مقصد میباشد.

موسسه مهاجرتی در مشهد

قبل از شروع و معرفی بهتر است شرح کوتاهی از وظایف و نحوه انجام کار موسسات مهاجرتی در مشهد داشته باشیم. اصولاً دفاتر، موسسات مهاجرتی ، وکلا یا شرکت های مهاجرتی، مجموعه هایی حقیقی و یا حقوقی فعال در امر مهاجرت هستند که با مراجعه به آنها و بستن قرارداد به راحتی می‌توانید به کشور دلخواهتان نقل مکان کنید. شهر مشهد که دومین کلان شهر ایران محسوب می‌شود؛ سالانه متقاضیان زیادی از این شهر به کشورهای خارجی مهاجرت می‌کنند. افراد با مراجعه به گروه مهاجرتی ما در مشهد می‌توانند از روش ها و هزینه های مهاجرت به مقاصد مهاجرتی خود مطلع شوند. گروه بین المللی افق ماندگار یکی از بهترین دفاتر مهاجرتی در ایران است که دفتر مرکزی آن در شهر مشهد قرار دارد.

آشنایی با گروه مهاجرتی افق ماندگار در مشهد

گروه مهاجرتی افق ماندگار یکی از قدیمی ترین موسسات مهاجرتی فعال در مشهد میباشد که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده و توانسته در این سالها با ارئه خدمات متنوع کارنامه کاملی برای خود رقم بزند، که شما میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما، کارنامه ساله ای فعالیت این مجموعه را مطالعه کنید. که بخش بسیار قابل توجهی از این کارنامه مربوط به مقوله مهاجرت به کانادا میباشد.

ویژگی های یک موسسه مشاوره مهاجرتی در مشهد

مراکز مشاوره و دفاتر مهاجرتی نیازمند پیش نیازی هایی هستند که میتوان آنها را ملاک بر برتری آنها نسبت به یکدیگر دانست

کادری مجرب و حرفه ای
فرم ارزیابی رایگان
خدمات آنلاین
هزینه کم
سابقه زیاد
اطلاع از قوانین بروز مهاجرتی
داشتن دفتر فعال برای مراجعه حضوری

مشاورین با تجربه

مهمترین ویژگی‌ ای که باید یک دفتر مهاجرتی در مشهد باید داشته باشد، داشتن یک تیم کامل و حرفه ای و همچنین با تجربه در زمینه مهاجرت است. معمولاً افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند، اطلاعات کافی در این زمینه ندارند. این افراد به سراغ دفتر مهاجرتی در مشهد می‌روند که بتواند به خوبی آن‌ها را راهنمایی کند و به علامت سوال‌های شکل گرفته شده در ذهن شان پاسخ دهد؛ بنابراین پیش از بستن قرار داد با دفتر مهاجرت مشهد یعنی گروه بین المللی افق ماندگار این مورد را در نظر بگیرید.

فرم ارزیابی رایگان

فرم ارزیابی رایگان که گروه مهاجرتی افق ماندگار در اختیار شما قرارداده است میتواند یک آزمون و سنجش ساده برای آن باشد که آیا وضعیت و مدارک شما میتواند برای مهاجرت به مقاصد پر تقاضا به خصوص کانادا مناسب باشد یا خیر، پیشنهاد ما همیشه آن است که قبل از رزرو نوبت مشاوره مهاجرت یک بار از این فرم رایگان استفاده کنید.

در ادامه بعد از تکمیل این فرم همکاران ما نیز با شما تماس میگیرند و در صورت داشتن سوال، پاسخگو شما خواهند بود.

خدمات آنلاین

مشهد مرکز استان خراسان رضوی است، این استان شامل شهرهای دیگری نظیر سبزوار، نیشابور، کاشمر، تربت حیدریه و تربت جام، گناباد و غیره می‌باشد. متقاضیان مهاجرت به خارج فقط مختص شهر مشهد نیست و ممکن است از دیگر شهرهای استان خراسان رضوی و همچنین در سایر استان ها و شهرهای کشور نیز باشند. از این رو بهتر است موسسه مهاجرت مشهد خدمات آنلاین خود را نیز ارائه دهد تا متقاضیان به راحتی بتوانند سوالات و مشکلاتشان را با مشاوران در ارتباط بگذارند.

 

بیش از 10 سال تجربه

این روز ها با افزایش آمار درخواست مهاجرت در مشهد تعداد شرکت ها و موسساتی که مشاوره و خدمات مهاجرتی ارائه میدهند در حال افزایش هستند، اما در این میان شرکت هایی هم هستند که با داشتن پیشینه ای طولانی و رزومه ای کامل میتوانند گزینه مناسبت تری نسبت به سایرین برای سپردن پرونده های مهاجرتی شما باشند. این نکته را درنظر داشته باشید که گروه مهاجرتی افق ماندگار با 2 دهه تجربه فعالیت در زمینه مشاوره و دریافت انواع ویزا های مهاجرتی و مسافرتی در مشهد میتواند بهترین گزینه برای شما همشهریان گرامی باشد.

هزینه کم

بخش هزینه ها میتواند یکی از تاثیرگذار ترین موارد در پروسه مهاجرتی شما باشد، چرا که جدای از هزینه های مورد نیاز برای ورود و کسب اقامت از کشور مقصد شما میبایست هزینه هایی هم در جهت دریافت مشاوره و انجام امور اداری در پروسه مهاجرت خود به وکیل و موسسه مهاجرتی بپردازید، موسسه مهاجرتی افق ماندگار در مشهد همواره در طی سال های فعالیت سعی نموده که با در نظر گرفتن شرایط مهاجرت تعرفه ها و هزینه های جانبی این پروسه را به حداقل برساند.

موسسه مهاجرتی افق ماندگار در مشهد وکیل مهاجرت در مشهد

داشتن دفاتر رسمی برای مراجعه حضوری

یکی از مواردی که می تواند تاثیر زیادی برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی داشته باید وجود دفتر فیزیکی در کشور میباشد چرا که اکثر شرکت هایی که خدمات مهاجرتی ارائه میدهند و همچنین تبلیغات گسترده ای هم دارند متاسفانه دارای دفتر، شرکت ثبت شده و مکان مشخصی در داخل کشور نمی باشند. اما موسسه مهاجرتی افق ماندگار علاوه بر داشتن مجوز های فعالیت از سازمان ها و نهاد های کشور دارای دفاتر فعال واقع در شهر مشهد می باشد تا شما بتوانید به صورت حضوری نیز با وکلای خود در ارتباط باشید و برای عقد قرارداد مهاجرتی خود به دفاتر ما مراجعه کنید.

آدرس: مشهد – بلوار جانباز، جانباز ۵/۱ برج اداری مروارید گوهرشاد طبقه 7 واحد ۵

آشنایی با قوانین مهاجرتی

روش‌های مهاجرتی زیادی نظیر مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق خرید ملک و … وجود دارد و هر کشور قوانین و شرایط مخصوص به خودش را دارد. از طرفی سالانه قوانین جدیدی برای مهاجران خارجی قرار داده می‌شود. موسسات مهاجرتی باید به تمامی این قوانین آشنایی داشته باشند و بداند که کدام‌یک از روش‌ها دیگر مناسب رفتن به کشور دیگری نیست. همچنین بتوانند مسیر مهاجرتی مناسبی را به مهاجر طبق شرایطی که دارد پیشنهاد کنند و در صورت نیاز کشور مناسب‌تری به او پیشنهاد دهند. کانادا کشوری است که روش‌های مهاجرتی آن در حال تغییر است و روش‌های جدید و بهتری جایگزین می‌شود. اگر دفتر مهاجرتی کانادا در مشهد با قوانین جدید و منسوخ شده این کشور آشنا نباشد به راحتی می‌تواند شما را از اخذ ویزای این کشور باز دارد.

خدمات گروه مهاجرتی افق ماندگار

موسسه ما دارای بهترین مشاوران مهاجرت در مشهد است و وکلای ما به خوبی می‌توانند شما را در گرفتن ویزای کشور مقصد راهنمایی و همیاری کنند. با انتخاب گروه مهاجرتی افق ماندگار به عنوان مشاور مهاجرتی خود در مشهد از خدمات زیر برخوردار خواهید شد:

مشاوره کم هزینهفرم ارزیابی رایگان
آشنا کردن متقاضی با هزینه‌های مهاجرت و زندگیارائه بهترین راه مهاجرتی با توجه به شرایط فرد
هزینه کم مهاجرتمعرفی بهترین روش مهاجرتی
مشاوره‌ای دلسوزانهدادن اطلاعات کامل به متقاضیان
در اختیار گذاشتن یکی از بهترین وکلای حقوقیارائه باصرفه‌ترین روش مهاجرتی به شما
چک لیست مدارک لازم

جمع بندی

مشهد یکی از شهرهای ایران است که در استان خراسان رضوی قرار دارد. سالانه متقاضیان زیادی از این استان و از طریق یکی از دفاتر مهاجرتی شهر مشهد به کشورهای خارجی سفر می‌کنند. انتخاب بهترین موسسه مهاجرت در مشهد شاید کمی مشکل به نظر برسد؛ اما طبق معیارهایی که در این مقاله برای شما بیان شد، نباید دیگر کار چندان مشکلی وجود داشته باشد. بهتر است که موسسه انتخابی شما سابقه درخشانی در اخذ ویزای کشورهای خارجی داشته باشد؛ چرا که این مورد علاوه بر دادن اطمینان خاطر به شما موجب سهولت کارتان در اخذ ویزای کشور مورد نظرتان می‌شود. ما در این مقاله سعی بر این داشتیم که شما را با موسسه مهاجرتی افق ماندگار در مشهد آشنا کنیم تا با انتخاب این دفتر مهاجرتی در مشهد پروسه و روند ویزا گرفتن را برای خود آسان‌تر کنید.

همچنین یک کد تخفیف ویژه رزرو مشاوره برای کسانی که از طریق این صفحه با ما آشنا شدند در نظر گرفته شده که می توانید از آن استفاده کنید.

رزرو وقت مشاوره مهاجرت کانادا

 

سوالات متداول در مورد مشاوره مهاجرتی معتبر در مشهد

1- چرا موسسه مهاجرتی افق ماندگار در مشهد را انتخاب کنیم؟

گروه مهاجرتی افق ماندگار با در اختیار داشتن بهترین وکیل مهاجرت کانادا در مشهد میتواند بهترین گزینه برای انجام امورات مهاجرتی شما باشد همچنین داشتن دفتر ثابت برای مراجعه حضوری یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید به آن دقت نمود.

2- چطور از آخرین اخبار مهاجرتی اطلاع پیدا کنیم؟

کارشناسان و تیم تولید محتوا ما دائما در حال بررسی سایت های مرجع اطلاع رسانی اخبار هستند و به صورت لحظه ای این اخبار را بازنشر میدهند. شما هم میتوانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما اخبار و اتفاقات مهاجرتی را دنبال کنید.

3- هزینه های مشاوره و قرارداد های مهاجرتی چقدر است؟

هزینه مشاوره در حال حاضر به صورت حضوری در دفتر گروه مهاجرتی افق ماندگار و یا به صورت آنلاین مبلغ 500 هزار تومان می باشد ( البته می توانید از کد تخفیفی که بالاتر برای شما قرار دادیم استفاده کنید ) که در صورت بستن قرارداد این هزینه نیز از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد. اما هزینه قرارداد های مهاجرتی متفاوت است و بسته به نوع پرونده، کشور مقصد و .. متفاوت خواهد بود.

4- برای مهاجرت چه مدارکی نیاز داریم؟

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت با توجه به روش مهاجرتی و همچنین مقصد، متفاوت است که می توانید با توجه به روش درخواستی خود به یکی از مقاله های زیر رجوع کنید.

5- آیا خدماتی برای بعد از مهاجرت هم در نظر دارید؟

خدمات موسسه مهاجرتی ما از مشاوره تخصصی شروع و پس از انجام مراحل عقد قرارداد، جمع آوری مدارک، ثبت درخواست، دریافت ویزا به پایان نمی رسد و در صورت درخواست شما می توانید از نماینده ما در کشور مقصد استفاده کنید تا در انجام اموراتی مانند خرید و یا اجاره مسکن، افتتاح حساب بانکی، خرید سیم کارت و حتی کاریابی استفاده کنید.

6- آیا خدماتی برای دریافت بورسیه های تحصیلی هم ارائه می کنید؟

دریافت بورسیه تحصیلی بسیار به سوابق و پیشینه تحصیلی شما دارد، اگر دارای رزومه تحصیلی خوبی باشید می توانید شامل دریافت بورسیه شوید. اگر به دنبال دریافت بورسیه هستید مقاله زیر می تواند برای شما مفید باشد.

12 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره و وکیل مهاجرت در مشهد»

 1. سلام من ۲۵ سالمه و دیپلم معماری دارم با معدل ۱۷ و سطح زبانم نسبتا خوب هست برای چه رشته هایی میتونم از کانادا پذیرش بگیرم امکان بورسیه شدن هم وجود داره؟

  1. سلام وقت بخیر
   شما هم برای رشته معماری و هم رشته های زیر گروه معماری می توانید پذیرش بگیرید و هم برای رشته MBA
   امکان دریافت بورسیه هم هست اما بستگی به نمره آیلتس شما دارد و نمره دروس تخصصی، برای بررسی دقیق این موضوع می توانید از طریق فرم رزرو مشاوره اقدام و از مشاورین ما استفاده کنید.

 2. سلام، قصد تحصیل در کانادا دارم، بهم کالج های مهارت محور پیشنهاد شدن، قبلش تصمیم داشتم مقطع کارشناسی ارشد مجدد یا دکترا رو ادامه بدم، اما هر چی فکر کردم دوره های کالج برای منی که چند سال از تحصیل فاصله گرفتم، بهترن، با این حال احتیاج به نظر ی متخصص در این زمینه دارم، ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام شما با ارائه مدارکی مثل آیلتس، بیمه و سابقه کاری می توانید بخشی از گپ تحصیلی خودتون و جبران کنید. پیشنهاد می کنم تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی کارشناسان ما استفاده کنید.

  1. سلام وقت بخیر
   جلسات مشاوره یک ساعته می باشد میتونید به صورت مشترک تشریف بیارید اما برای بررسی دقیق تر وضعیت هر شخص ممکنه نیاز باشه زمان بیشتری برای شما صرف شود.

 3. علیرضا محمدپور

  افق ماندگار و آقایان سالاری واقعا جز بهترین های حوزه خودشون هستن من محمدپور هستم به همراه همسرم با این مجموعه اقدام کردیم و تونستیم طی سه ماه ویزا کانادا بگیریم

 4. سلام ۳۸ سال هستم با مدرک فنی حرفه ای در شاخه ارایشگری و تخصص در رشته ی کاربامواد
  برای کشور عمان نیاز به افر دارم
  چطور میتونم اقدام کنم

  1. سلام و وقت بخیر، مجموعه ما برای مقصد عمان فقط از طریق ثبت شرکت در عمان برای شما اقامت دریافت میکند. به صورت مستقیم جاب آفر ندارد. با این حال اگر تمایل دارید با شماره 05131071 تماس بگیرید و از مشاوره 30 دقیقه ای رایگان ما بهرهمند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *