Express Entry برای 3200 متقاضی برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوتنامه صادر کرده است

Express Entry برای 3200متقاضی برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوتنامه صادر کرده است.

در قرعه کشی جدید  اکسپرس اینتری که در تاریخ 11 دسامبر برگزار شد برای  3،200 متقاضی اکسپرس اینتری دعوتنامه صادر کرد تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

حداقل امتیاز  متقاضیان در این دوره  472 بوده است.

سیستم Express Entry مجموعه ای از متقاضیان را برای سه دسته اصلی مهاجرت کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی مدیریت می کند.

متقاضیان بر اساس امتیازی که کسب می کنند در استخر رتبه بندی می شوند که عواملی مانند سن ، تحصیلات ، تجربه کار ماهر و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی می باشد.

به منظور واجد شرایط بودن برای دریافت دعوت نامه (Express (ITA ، پیشنهاد شغلی لازم نیست ، اگرچه در صورت داشتن  ، امتیاز اضافی CRS اعطا می شود

دو نمونه از متقاضیانی که در این پذیرش دعوت شده اند:

Dinesh یک برنامه نویس کامپیوتر و 29 سال دارد که دارای مدرک کارشناسی ارشد و سه سال سابقه کار است. او در آزمون آیلتس شرکت کرد و در دو مهارت Speaking و Listening 8 و در دو مهارت Reading و Writing  نمره 7 را کسب کرد. در حالی که  او هرگز در کانادا کار نکرده و یا تحصیل نکرده است ، با داشتن امتیاز 472 توانست دعوتنامه را دریافت کند.

Sunny و Hanna متاهل هستند و به ترتیب 29 و 32 سال سن دارند. هر دودارای مدرک لیسانس هستند و Sunny نیز دارای یک فوق دیپلم دیگر نیز می باشد. آنها هردو در آزمون آیلتس شرکت کردند  و هر دو در هر چهار مهارت نمره 8 را کسب کردند . Sunny به مدت چهار سال به عنوان حسابدار فعالیت می کند و Hanna به مدت 5 سال به عنوان مشاور مدیریت مشغول به کار است. هر دو آنها تاکنون در کانادا کار نکرده و یا تحصیل نکرده اند.

آنها با Sunny  وارد استخر شدند ( متقاضی اصلی)  و امتیاز 472  CRS را کسب کردند و توانستند در این پذیرش  دعوتنامه را دریافت کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *