جشنواره زمستانه گروه مهاجرتی افق ماندگار با هدایای ویژه

Start Up

Start Up

این ویزا مخصوص کارآفرینانی است که دارای ایده های نوآور بوده و ایجاد اشتغال می کنند و همچنین این ویزا منجر به اقامت دائم آنها می شود.
نکته مهم این است که طرح شما باید توسط یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت حمایت و پشتیبانی شود و نامه تاییدیه دریافت کرده باشید در واقع بتوانید آنها را متقاعد کنید که روی برنامه شما سرمایه گذاری کنید و هدف دیگر ایجاد اشتغال برای کانادایی ها است .

Start Up

طرح باید:

• نوآور باشد
• بتواند برای کانادایی ها شغل ایجاد کند
• بتواند در مقیاس جهانی به رقابت بپردازد

* اگر یک سازمان تصمیم بگیرد که ایده کسب و کار شما را بررسی کند ، در واقع پتانسیل پیشنهاد شما را ارزیابی می کند و آیا طرح موفق خواهد شد یا خیر.
* اگر سازمانی تصمیم بگیرد كه از ایده كسب و كار شما پشتیبانی كند ، نامه حمایت را به شما می دهد.

* حداقل سرمایه باید

• اگر سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund تامین می شود ۲۰۰ هزار دلار
• اگر سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group تامین می شود ۷۵ هزار دلار
* شما نباید قصد اسکان در کبک را داشته باشید.
* شما باید سرمایه برای 6 ماه زندگی در کانادا را داشته باشید که به شرح ذیل می باشد:

Size of family unitMinimum necessary income
1 person$25,338
2 persons$31,544
3 persons$38,780
4 persons$47,084
5 persons$53,402
6 persons$60,228
7 persons$67,055
More than 7 persons, for each additional person, add$6,827

* آزمون آیلتس :

WritingReadingListeningSpeakingCLB Level
4-4.54-4.54-4.54-4.55

آزمون فرانسه TEF:

WritingReadingListeningSpeakingCLB Level
181-224121-149145-179181-2245

* فقط مهاجران خارجی که دارای گواهی تعهد و نامه حمایت که توسط یک سازمان مشخص شده صادر شده را دارند ، می توانند برای اجازه کار کوتاه مدت درخواست دهند و سازمان تعیین شده باید از درخواست اجازه کار پشتیبانی کند.
* اگر شرایط لازم را برآورده کنید ، می توانید برای اجازه کار اقدام کنید. لازم نیست ابتدا درخواست اقامت دائم دهید.
* گواهی شما به مدت شش ماه از روز صدور آن معتبر است. شما باید درخواست خود را برای اقامت دائم قبل از انقضا ارسال کنید .

الزامات لازم برای واجد شرایط بودن:

برای واجد شرایط بودن برای اجازه کار ، باید:

• برنامه ریزی برای زندگی در استان یا مناطق دیگری
• پرداخت هزینه موافقت کارفرما
• یک گواهی تعهد و یک نامه پشتیبانی از یک سازمان مشخص دریافت کرده اند که نشان می دهد شما “ضروری” هستید و دلایل فوری کسب و کار برای ورود زود هنگام شما به کانادا وجود دارد
• بودجه کافی برای تأمین مخارج خود و خانواده خود مدت 52 هفته داشته باشید
• قبل از ارسال درخواست مجوز کار ، باید پیشنهاد اشتغال “خود اشتغالی” خود را ارائه دهید ، همچنین مبلغ 230 دلار کانادا برای بررسی توسط کارفرما را نیز بپردازید.
• پیشنهاد اشتغال خود را ارسال کنید و هزینه آن را از طریق درگاه کارفرما پرداخت کنید.

چهار فرم را باید تکمیل کنید:
  •  اطلاعات کسب و کار
  •  کارگر خارجی
  •  جزئیات شغل
  •  دستمزد و مزایا

هنگام ایجاد اولین پیشنهاد اشتغال ، فرم اطلاعات کسب و کار فقط باید پر شود ، مگر اینکه اطلاعات تغییر کند.
در کنار هر نام فرم ، نمادی از وضعیت را مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد آیا فرم “شروع به بررسی شده است یا خیر ، در حال پیشرفت یا کامل است.

داشتن یک ایده خوب و نوآور:

فرقی نمی کند شما در خاک کانادا باشید یا در هر جای دیگر . همواره به یاد داشته باشید یک تجارت موفق با یک ایده خوب شروع می شود. مهارت های خود را مطالعه کنید ، روندهای فعلی بررسی کنید و به دنبال راه هایی برای بهبود مفاهیم موجود یا کمک به چیز جدیدی در بازار باشید و قبل از سرمایه گذاری وقت و پول ، ایده خود را کاملاً آزمایش کنید.

Business Plan خود را بنویسید:

بهترین روش برای آزمایش ایده شما و تبدیل آن به یک برنامه تجاری است. این به شما امکان می دهد تا همه چیز در مورد صنعت ، محصولات و بازار تجارت خود را به طور کامل بررسی کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا به سرمایه گذاران و وام دهندگان ارائه دهید – ( آزمایش نهایی ایده کسب و کار شما است)
قبل از راه اندازی مشاغل خود ، باید یک برنامه کاری کامل داشته باشید. هرچند در مراحل اولیه ، می توان با یک طرح سریع شروع کرد که به شما نشان می دهد ایده کسب و کار شما عملی است یا خیر.

یک نام برای کسب و کار خود انتخاب کنید:

انتخاب یک نام تجاری با ملاحظات قانونی و بازاریابی همراه است. در کانادا ، دولت محدودیت های بیشتری را برای شرکت ها نسبت به مالکیت های خاص قائل است ، اما هر صاحب مشاغل هنگام نامگذاری مشاغل خود مجبور است مسائل حقوقی را در نظر بگیرد

شکل مالکیت خود را مشخص کنید:

هنگام شروع یک تجارت در کانادا ، تنها سه شکل اصلی مالکیت مشاغل وجود دارد که می توانید برای یک ساختار تجاری از آن استفاده کنید: مالکیت تنها ، مشارکتی و شرکتی.
گزینه های مختلفی در این زمینه وجود دارد ، مانند یک شرکت تعاونی یا مشارکت محدود ، اما همه آنها تحت این سه نوع قرار دارند. تصمیم گیری در مورد ساختار مناسب برای تجارت شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از سطح راحتی شما با مسئولیت نسبت به کسر مالیات مورد نظر برای شغل خود

تأمین مالی کسب و کار کوچک را پیدا کنید:

در حالی که برخی از دارندگان می توانند مشاغل کوچک جدید خود را از جیب خود تأمین مالی کنند ، بسیاری دیگر نیاز به تزریق وجوه از منابع دیگر دارند. گزینه های بسیاری برای در نظر گرفتن وجود دارد ، از تأمین اعتبار گرفته تا سهم سهام در کمک های دولتی. تفاوت های بین هر نوع تأمین مالی را بفهمید و مطمئن باشید که برای مقابله با تعهدات کدام را انتخاب می کنید و برای کدام آماده هستید.

مجوز کسب و کار دریافت کنید:

در حالی که برای همه مشاغل لازم نیست ، بسیاری از مشاغل جدید قبل از اینکه بتوانند به طور قانونی فعالیت کنند باید از شهرداری مجوز کسب و کار را بگیرند. اگر شهر وب سایت ندارد ، می توانید اطلاعات تماس را برای آژانس های دولتی بصورت آنلاین ارسال کنید.
بسته به نوع شغلی که شروع می کنید ، ممکن است به مجوزهای دیگری نیز احتیاج داشته باشید. Industry Canada’s BizPaL ابزاری مفید برای فهمیدن مجوزهای لازم برای انجام امور تجاری است. BizPaL در بیشتر استانها و سرزمین ها در دسترس است لیستی از اسناد تجاری مورد نیاز همه سطوح دولت را ارائه می دهد.

برای GST/HST ثبت نام کنید:

در بیشتر موارد ، اگر درآمد ناخالص تجارت کوچک شما به مدت چهار ماه متوالی زیر 30،000 دلار باقی بماند ، باید برای مالیات کالاها و خدمات GST و مالیات فروش HST ثبت نام کنید.حتی اگر سرمایه زیادی برای شروع کار ندارید ، ممکن است بخواهید سریعاً برای GST / HST ثبت نام کنید .

ثبت مالیات بر فروش استان (در صورت لزوم):

برخی استان ها مالیات فروش خود را با GST فدرال هماهنگ نکرده اند ، و در آن استان ها ، شما نیز برای provincial tax استان ثبت نام کنید. اگر در آلبرتا ، بریتیش کلمبیا ، منیتوبا یا ساسکاچوان مشغول به کار هستید ، باید provincial sales tax استانی PST ثبت نام کنید. در کبک ، باید برای Quebec Sales Tax ثبت نام کنید.

برای استخدام کردن آماده شوید:

هنگام شروع کار ، استخدام کارمندان ممکن است دورترین چیز از ذهن شما باشد. برای اطمینان از اینکه به طور قانونی تحت پوشش استخدام کارمندان در کانادا هستید ، از قبل آماده شوید. این شامل رسیدگی به کسر حقوق و دستمزد ، بیمه غرامت کارگر و بیمه اشتغال است.

خرید بیمه اضافی:

غیر از بیمه اشتغال ، شغل شما ممکن است نیاز به حمایت بیشتری داشته باشد. سیاست های متنوعی وجود دارد که دارایی ، مسئولیت کلی ، قطع تجارت ، افراد کلیدی و ناتوانی را در بر می گیرد. مطمئن شوید که در مورد این گزینه ها با یک نماینده بیمه و وکیل صحبت می کنید.

رکوردهای خود را از همان اول کار مشخص کنید:

اگر از اولین لحظه باز کردن شغل خود سوابق خوبی را حفظ کنید ، کارهایی مانند حسابداری و پرداخت مالیات بسیار ساده تر می شوند. با باز کردن یک حساب بانکی جداگانه و نگهداری و ساماندهی رسیدهای کسب و کار خود شروع کنید. استفاده از یک نرم افزار حسابداری اساسی به شما کمک می کند تا در اوایل سازمان یافته بمانید و کار خود را رشد دهید.

تجارت خود را تبلیغ کنید:

پس از تمام کارهایی که برای سازماندهی و راه‌اندازی تجارت خود انجام داده‌اید ، یکی از مهمترین مراحل را فراموش نکنید: ارتقاء مشاغل خود.
شما باید برنامه استراتژی بازاریابی خود را زمانی که برنامه اقتصادی خود را تهیه کرده اید ، برنامه ریزی کرده باشید ، اما اکنون زمان آن است که آن را عملی کنید. برنامه ها را با توجه به اهداف و ابتکارات ویژه بازاریابی شروع کنید تا بتوانید تجارت خود را به یک شروع عالی تبدیل کنید.

Start Up

ایده خود را به یک تجارت موفق تبدیل کنید:

شکی نیست که مشاغل موفق با ایده های درخشان شروع می شوند.
• در مورد اهداف تجاری خود خاص باشید. به عنوان مثال ، شما می خواهید با یک محصول خاص به این بازار خاص برسید.
• انتشارات مشاغل را با دقت بخوانید و از مناطق رشد مطلع شوید. به عنوان مثال ، بخش بهداشتی که به سرعت در حال تغییر است و به دلیل انفجار بیوتکنولوژی ، فرصتهای بی پایان تجاری را فراهم می کند.
• موفقیت بالقوه یک محصول یا خدمات مستلزم تعدد فاکتورها از جمله طراحی ، ویژگی ها ، سود بالقوه و پیش بینی حجم فروش است.
• نیاز مشتریان آینده شما چیست؟ از خود بپرسید: چگونه تجارت شما این نیازها را برآورده می کند؟ نیازهای برآورده را شناسایی کنید.
• خواسته های مشتری شما چیست؟ به عنوان مثال محصولی که فاقد خدمات پس از فروش باشد یک نقص است
• محصول یا خدمات شما چه مشکلی را حل می کند؟ آیا زندگی مشتری شما را ساده تر می کند
• مشتریان هدف من دقیقا چه کسانی هستند؟
• مشتریان من چگونه ارزش را تعریف می کنند؟
• چه چیزی باعث می شود محصول یا خدمات من نسبت به رقبای من برتر باشد؟
• چرا مشتریان آینده نگر من از رقبای من خریداری می کنند؟

ایده خود را با یک برنامه تجاری قوی ارائه دهید

تفکر خلاقانه خود را روی کاغذ بیاورید. یک برنامه تجاری ابزاری برای فروش ایده شما به وام دهندگان ، سرمایه گذاران و سهامداران موجود است. فقدان وضوح ، اطلاع رسانی ضعیف و نبود جهت گیری استراتژیک اصلی ترین نقص در اکثر برنامه های تجاری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *