RNIP پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی Timmins جهت مهاجرت کاری و اقامت دائم کانادا

RNIP پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی Timmins یکی از برنامه های مهاجرت استانی کانادا است. Timmins یکی از ۱۱ جامعه در سراسر کانادا برای شرکت در RNIP انتخاب شده است. که توسط شرکت توسعه اقتصادی تیمینز و شورای کارفرمایان تیمینز هدایت و اجرا می شود. اگر فرد در این برنامه موفق به دریافت دعوتنامه شود. می تواند با اقامت دائم کانادا همراه با خانواده به کانادا مهاجرت نماید.

برنامه نامزدی استانی (PNP) یکی از روش های مهاجرت به کانادا، برنامه های مهاجرت استانی کانادا میباشد. که به هر یک از استان ها و قلمروهای کانادا این اجازه را میدهد، تا متقاضیان واجد شرایط مهاجرت و اقامت دائم کانادا را جذب کند. متقاضیان مهاجرت به کانادا در صورتی در برنامه های مهاجرت استانی کانادا پذیرفته میشوند، که قصد زندگی و اقامت درآن استان کشور کانادا را داشته باشند. یکی از مهم ترین مزایای مهاجرت استانی به کانادا این است که به متقاضیان این امکان را میدهد. در صورت پذیرفته شدن پرونده مهاجرتی آنها از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شوند. متقاضیانی که دارای شرایط لازم از جمله سن مناسب، سابقه کار، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و… باشند از طرف استان مورد نظر برای آنها دعوتنامه یا نامینشین استانی ارسال خواهد شد.

 شرایط لازم برنامه اقامت RNIP پایلوت روستایی و شمالی Timmins

برای حضور و شرکت در این برنامه مهاجرتی کانادا در ابتدا اطمینان حاصل کنید. که شرایط لازم اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC را دارا هستید. علاوه بر آن متقاضیان مهاجرت به کانادا، باید اشتغال دائمی تمام وقت در برنامه پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی Timmins کانادا را در یکی از بخشهای واجد شرایط یا مشاغل ذکر شده داشته باشند. برای پیدا کردن موقعیت شغلی که با مهارت، تجربه و تحصیلات شما مطابقت دارد به Jobsintimmins.com مراجعه کنید. متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا برای ادامه مراحل بعد، باید فرم پیشنهاد اشتغال RNIP را که توسط کارفرما امضا شده ارائه دهند. هنگامی که براساس مراحل ۱ و ۲ واجد شرایط شناخته شدید، TEDC متقاضیان مهاجرت کاری را که به احتمال زیاد برای اقامت طولانی مدت در Timmins اقامت و سکونت خواهند داشت. و به اقتصاد محلی کمک می کنند، اولویت بندی می کند. فقط بالاترین امتیازات برای ارزیابی بیشتر بررسی میشوند که با شرایط زیر مطابقت دارند:

 • شما در یکی از ۴ گروه اولویت دار NOC شغلی بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی، تجارت، مدیریت بازرگانی و فناوری اطلاعات پیشنهاد شغل داشته باشید ۱۰ امتیاز کسب می نمایید. به پیشنهادات شغلی برای موقعیت های گروه Open NOC شامل: مهندسان، دامپزشک، آشپز و… امتیاز (۱۰ امتیاز) اختصاص نمی یابد.
 • اگر فرد متقاضی اقامت دائم کانادا در مرزهای Timmins تجربه کار کانادایی داشته باشد، (۵ امتیاز) کسب میکند. سابقه کار به صورت تمام وقت (۳۰ ساعت یا بیشتر در هفته) برای حداقل ۶ ماه باشد.
 • متقاضی مهاجرت کاری و اقامت دائم کانادا از یک موسسه پس از دوره متوسطه در پایلوت روستایی و شمالی (Timmins) تیمینس، از جمله دانشگاه های تیمینز، کالج بورئا، دانشگاه هرست، دانشگاه آلگوما یا کالج شمالی فارغ التحصیل شده اید (۵ امتیاز). متقاضی دارای ویزای تحصیلی کانادا بوده باشد.
 • در حال حاضر و یا حداقل یک دوره ۶ ماهه قبل از راه اندازی RNIP یا ۶ ماه قبل از ارسال برنامه برای توصیه جامعه در محدوده Timmins اقامت داشته اید. (۱۰ امتیاز)
 • فرد متقاضی مهاجرت به کانادا، توانایی و مهارت زبان با حداقل معیار زبان کانادایی (CLB) و یا “Niveaux de Compétence Linguistique Canadiens”  با سطح چهار (۴) در تمام مهارت های هر دو زبان رسمی نشان دهد. (۱۰ امتیاز) 
 • متقاضی با یک فرد اقامت دائم کانادا یا یک شهروند کانادایی که حداقل یک (۱) سال در تیمینز زندگی کرده است، روابط خانوادگی یا دوستی داشته باشد. (۱۰ امتیاز)
 • فرد متقاضی مهاجرت و اقامت دائم کانادا، در ۵ سال گذشته حداقل یک (۱) شب اقامت از Timmins داشته و از این شهر بازدید کرده است. (۵ امتیاز)
 • همسر یا شریک زندگی متقاضی مهاجرت به کانادا، می تواند در کسب امتیاز کمک نماید. اگر همسر متقاضی به زندگی اقتصادی و اجتماعی در تیمینز کمک کند از طریق:
 • دریافت پیشنهاد کار معتبر از کارفرمای کانادایی در محدوده سرشماری شهر تیمینز که شرایط واجد شرایط بودن کارفرما را دارد (۱۰ امتیاز).
 • همسر متقاضی مهاجرت کاری به کانادا، دارای حداقل دو (۲) سال سابقه کار تمام وقت و مستمر در یکی از گروههای شغلی دارای اولویت باشد. (۵ امتیاز)
 •  داری مدرک و توانایی های زبان انگلیسی یا فرانسوی بیش از سطح چهار (۴) CLB باشد. (۵ امتیاز)

لطفا توجه داشته باشید که برای ارزیابی بیشتر این معیارها ممکن است از داوطلبان خواسته شود در مصاحبه رسمی شرکت کنند. 

ofogh163 04 - RNIP پایلوت مهاجرت روستایی | مهاجرت کانادا و شمال Timmins | خدمات افق

مدارک لازم برنامه مهاجرت به کانادا RNIP پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی Timmins

پروفایل تکمیل شده باید در یک (۱) ایمیل ارسال شود. ارائه یک پروفایل کامل و پرداخت ۱۰۰ دلار هزینه پردازش غیر قابل استرداد به شرکت توسعه اقتصادی تیمینز است. پروفایل تکمیل شده عبارتند از:

 1. تکمیل فرم پیشنهاد شغلی RNIP
 2. تکمیل فرم درخواست تکمیل شده RNIPP
 3. رزومه دقیق
 4. نتایج حداقل یک آزمون زبان معتبر، در صورت وجود نتایج زبان برای زبان رسمی دوم، همچنین نتایج زبان برای همسر، این نتایج باید برای کمتر از ۲۴ ماه قبل باشد.
 5. ارزیابی مدرک تحصیلی (مدرک باید مورد تایید دولت کانادا باشد).
 6. کپی صفحه اطلاعات بیوگرافی از گذرنامه یا شناسنامه با عکس
 7. در صورت وجود اثبات اینکه شما در حال حاضر در کانادا وضعیت اقامت موقت معتبری دارید. (ویزای تحصیلی کانادا و یا ویزای کار کانادا در منطقه Timmins داشته باشید)

پروفایل های تکمیل شده توسط کمیته راهبری به صورت ماهانه بررسی می شوند. متقاضیانی واجد شرایط مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی Timmins کانادا با بالاترین امتیاز، یک توصیه رسمی انجمن دریافت می کنند. پروفایل های ایجاد شده توسط متقاضیان مهاجرت به کانادا به مدت ۳ ماه اعتبار دارند. 

 *مقاله برنامه استانی آلبرتا را برای اطلاعات بیشتر مطالعه فرمایید.

OFOGH 163 02 300x264 - RNIP پایلوت مهاجرت روستایی | مهاجرت کانادا و شمال Timmins | خدمات افق

توصیه رسمی انجمن از TEDC، برای مدت ۶ ماه معتبر بوده و باید مورد استفاده قرار گیرد. پس از آن درخواست اقامت دائم کانادا باید به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC ارسال شود. اگر پیشنهاد انجمن منقضی شود و می خواهید مجدداً اقدام کنید، از شما خواسته می شود درخواست کامل خود را دوباره ارسال کنید و ۱۰۰ دلار هزینه پردازش اضافی نیز پرداخت کنید. هنگامی که اقامت دائم کانادای خود را از اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC دریافت کردید. از شما خواسته می شود که با شرکت توسعه اقتصادی Timmins جزئیات و جدول زمانی مشترک برای ورود به خاک کانادا و انتقال به Timmins در ارتباط باشید. پرسنل محلی ترتیب اتخاذ می کنند تا پس از ورود شما به تیمینز از شما استقبال شود. 

مقاله مهاجرت اسپانسرشیپ همسران در کانادا را مطالعه فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با اپلای کانادا از طریق برنامه های استانی RNIP پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی کانادا میتوانید، سایر مقالات موجود در سایت گروه بین الملل افق که به طور کامل به شرح هر کدام از شهر های کانادا پرداخته است را مطالعه فرمایید. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه افق تمام سعی خود را می کند، که اطلاعات بروز شده از تمامی روش های مهاجرت به کانادا داشته باشد تا متقاضیان عزیز بتوانند در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. برای اطلاع یافتن از سایر روش های مهاجرتی کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارافرینی، مهاجرت خوداشتغالی به کانادا و مهاجرت استانی به کانادا با مشاوران زبده امور مهاجرتی کانادا در موسسه بین الملل افق همراه باشید.