توضیحات پروژه

از سال ۲۰۰۴ خارجی ها اقدام به خرید ملک در ترکیه کردند و ملک هایی در این کشور خریداری کردند و آمار منتشر شده توسط TAKBIS (ثبت زمین و سیستم اطلاعات کاداستر) نشان می دهد که هر سال ملیت های بیشتری برای سرمایه گذاری در املاک به ترکیه می روند. در ابتدا، فروش محدود به ملیت هایی بود که توافق متقابل با ترکیه داشتند اما در سال ۲۰۱۳ دولت ترکیه این قانون را لغو کرد که همین باعث افزایش بازار خارجی شد. خرید ملک در ترکیه توسط خارجی ها هر سال افزایش می یابد و این رقم در سال های آینده همچنان افزایش خواهد یافت.

5c40808567b0a903701ae688 - خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه توسط خارجی ها:

دولت ترکیه تا حد امکان فرایند خرید را برای خارجیان ساده تر کرده است اما با توجه به تدارکات در روش های ترک ها و ملیت های خارجی تفاوت هایی وجود دارد. buy home turkey2 - خرید ملک در ترکیه

دوره زمانی:

وقتی یک شخص ترکی اموالی را خریداری می کند، پرداخت و امضا حدود ۲ تا ۳ روز طول می کشد.به دلیل انتقال پول از حساب های خارجی، معمولا برای خارجی ها حدود ۵ روز به اتمام می رسد.این موضوع حدود دو روز برای مشاهده و قرارداد فروش و سه روز برای انتقال پول و تقاضا برای مالکیت ملک است.

خدمات پس از فروش:

هنگامی که ترک ها یک خانه را می خرند آنها تا حد زیادی از فرآیندهایی برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده می کنند.

آژانس های املاک و مستغلات پس از تحویل Tapu برای شهروندان ترکیه هیچ خدماتی ارائه نمی دهند.در حالی که خارجی هایی که اقدام به خرید ملک در ترکیه میکنند و نمی توانند ترکی صحبت کنند، دانشی درباره دفاتر ندارند و اغلب به دنبال پشتیبانی از نمایندگی املاک خود برای تکمیل خدمات پس از فروش هستند که این پشتیبانی شامل تغییر نام اتصالات آب و برق و مجوز اقامت و سایر تعهدات مالک خانه مانند پرداخت مالیات و انجام تعمیر و نگهداری می باشد.

buy home turkey1 - خرید ملک در ترکیه

شما مجاز به خرید ملک در ترکیه هستید با این حال قوانین برای خارجی ها کمی متفاوت است.اگر شما در حال خرید واحد های مسکونی هستید نمی توانید هیچ ملکی که در اطراف مناطق نظامی قرار دارد را خریداری کنید و همین امر در مورد زمین نیز صادق است. اگر تصمیم خرید ملک در ترکیه را گرفته اید ملکی را که می خواهید خریداری کنید باید از محل آن دیدن کنید به عنوان مثال اگر شما قصد دارید در خانه جدید خود در ترکیه زندگی کنید باید تمامی جوانب را بسنجید والا با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

به همین ترتیب اگر می خواهید با خرید ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری موفق را داشته باشید یک مکان دور افتاده از ساحل که فرصت های شما را برای تعطیلات کاهش می دهد و همچنین در مورد امکانات سواحل، جاده ها، سرگرمی ها و همچنین کافه ها، رستوران ها و باشگاه های ورزشی و … باید به تمامی آنها توجه کنید.

IstanbulYenikoy.VillaBurhanettinEfendiBF - خرید ملک در ترکیه

همچنین بخوانید : دریافت اقامت موقت ترکیه

اندازه خانه نیز مهم است البته اندازه خانه را با توجه به نیاز خود تهیه کنید مثلا یک فرد یا زوج سالخورده ممکن است یک آپارتمان یک یا دو طبقه کافی می باشد و در واقع یک ویلا که فضای زیادی را دارد متناسب نمی باشد و شما فضای زیادی را  از دست خواهید داد بنابراین توصیه می شود برای خرید ملک در ترکیه یک خانه با اندازه کافی برای خود خریداری کنید و خانه های بزرگتر نیاز به تمیزکاری بیشتر و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری بیشتری را دارد. مزایای یک آپارتمان کوچک به این معنی است که شما می توانید آن را به سرعت قفل کنید و یا آن را اجاره کنید و هزینه تعمیر و نگهدار آن نیز آسان است .

buy home turkey3 - خرید ملک در ترکیه

در خرید ملک در ترکیه یک برنامه مالی داشته باشید و آن را مدیریت کنید:

خرید ملک در ترکیه یک تصمیم بزرگ است و همیشه شامل هزینه های اضافی مانند وکلا، مترجمان و مالیات وجود دارد و همچنین تغییرات در ارز وجود دارد زیرا تمام اسناد مربوط به خرید ملک به لیر ترکیه خواهد بود .

هنگام خرید ملک در ترکیه توجه کنید که یکی از مهمترین خرید ها در زندگی شما محسوب می شود و توجه کنید که قوانین املاک در ترکیه را مطالعه کرده باشید و آگاهی از قوانین املاک را داشته باشید.

آیا پاسخگو به ایمیل و تماس شما هستند؟

آیا آن ها قابل اعتماد هستند؟

cyprusproject1 - خرید ملک در ترکیه
cyprusproject2 - خرید ملک در ترکیه
cyprusproject3 - خرید ملک در ترکیه