توضیحات پروژه

برای خرید ملک در اوکراین با متخصصین و مشاوران مشورت کنید

مستغلات و ملک در اوکراین بسیار ارزان است که خارجی ها به طور عمده خرید می کنند. قیمت آپارتمان ها و املاک به طور کلی بسیار جذاب است، تقتض برای اموال اوکراین در حال افزایش در میان سرمایگذاران است .

ملک در اوکراین

سهم خرید توسط خریداران خارجی به ۳ درصد از کل تعداد املاک فروخته شده رسیده است .اغلب خریداران ریشه های اوکراینی دارند و در اوکراین زندگی می کنند.قیمت املاک همچنان در حال کاهش است در حالی که اجاره ها در حال افزایش است.این می تواند بسیار سودآور باشد، زیرا اجاره ها در حال افزایش و برعکس بها کاهش می یابد.

روند خرید ملک در اوکراین چقدر سخت است:

محدودیت های مهمی در مالکیت املاک برای خارجی ها وجود دارد. این روند به این صورت است که به افراد خارجی و اشخاص حقوقی این اجازه را می دهند تا زمین های غیر از کشاورزی در اوکراین را داشته باشند و همچنین می توانند زمین را برای حداکثر ۵۰ سال اجاره کنند (تمام قراردادهای خرید و اجاره زمین مستلزم ثبت نام دولتی می باشد).

یک خریدار باید از طریق بررسی اسناد به عنوان فروشنده  موارد ذیل را بررسی نماید:

یک گواهی خصوصی سازی یا قرارداد خرید (معمولا اسناد رسمی) یا شواهدی از ارث و یا هدیه
یک گواهی از Bureau of Technical Inventory)BTI) که نشان می دهد فروشنده دارای شماره ثبت BTI است.
یک گواهی از ثبت مجدد مجازات در مورد دفع اموال غیرمنقول که نشان دهنده فقدان وام های مسکن و دیگر غرامت است.
گذرنامه هر دو طرف نیز بسیار مهم است.پس از اینکه قرارداد خرید در یکی از دفاتر اسناد رسمی انجام شد و پس از انتقال مالکیت در دفاتر مربوطه BTI ثبت نام انجام می شود و هنگامی که اسناد در دفترخانه رسمی ثبت شد این اموال انتقال پیدا می کند.

propertylawukraine - خرید ملک در اوکراین

هزینه های مربوط به خرید ملک:

هزینه های معامله به جز سفر عبارتند از هزینه های خرید و سپس فروش مجدد ملک، حقوق وکیل، هزینه دفتر اسناد رسمی، هزینه ثبت نام، مالیات و عوامل دیگر می باشد.
هزینه ثبت نام و هزینه های مربوط به آن حدود ۰٫۰۱ درصد تا ۰٫۰۵ درصد ار ارزش اموال است .خریدار معمولا هزینه ثبت نام و هزینه های مربوطه را پرداخت می کند و اما می تواند این هزینه را بین خریدار و فروشنده تقسیم کند.
هزینه املاک و مستغلات معمولا حدود ۳ درصد تا ۵ درصد از ارزش ملک می باشد.

برای اطلاع از نحوه دریافت اقامت دائم اوکراین و مزایای آن حتما این مقاله را مطالعه کنید .

cyprusproject1 - خرید ملک در اوکراین
cyprusproject2 - خرید ملک در اوکراین
cyprusproject3 - خرید ملک در اوکراین