Manitoba در جدید ترین قرعه کشی، ۲۲۴ دعوت نامه صادر کرد:

استان منیتوبا از ۲۲۴ کاندیدای مهاجرت دعوت کرد این در قرعه کشی Manitoba که در تاریخ ۲۵ سپتامبر برگزار شد. هفتاد وسومین ابراز Expression of Ineterset یا EOI استانی بر روی متقاضیانی که پروفایل خود را در یکی از سه مسیر برنامه مهاجرتی استانی (Manitoba MPNP) ثبت کرده اند متمرکز شده است: Skilled Worker درManitoba ،Skilled Worker Overseas و International Education.

بدین ترتیب استان منیتوبا تا اینجای سال ۲۰۱۹ مجموعا برای ۶۳۸۱ متقاضی مهاجرت توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر کرده است. اکنون Manitoba تا اینجای امسال مجموعا از ۶۳۸۱ متقاضی مهاجرت دعوت کرده است. سیستم Express Entry، مجموعه ای از متقاضیان را که برای قرعه کشی Manitoba برای سه دسته اصلی مهاجرت اقتصادی کانادا مدیریت و جذب می کنند این سه دسته شامل: کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و کلاس تجربه ی کانادایی، داوطلبانی که واجد شرایط ورود به اکسپرس هستند براساس سیستم جامع CRS رتبه بندی می شوند که عوامل سن، تجربه کار، تحصیلات و توانایی زبان را در نظر می گیرند.

از داوطلبان بالاترین امتیاز دعوت می شود تا از طریق قرعه کشی های منظم از استخر Express Entry، برای اقامت دائم کانادا درخواست کنند. به افرادی که نامزدی استانی را دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی نیز اعطا می شوند و دعوت نامه درخواست مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا IRCC به طور موثر تضمین می شوند.

قرعه کشی Manitoba Skill Worker in

در مجموع ۱۴۰ توصیه نامه نیز برای متقاضیانی صادر شد که در دسته Skill Worker in Manitoba ابراز علاقه کردند، که این مسیر مهاجرتی اقامت دائم را برای کارگران ماهر خارجی موقت و فارغ التحصیلان بین المللی مؤسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند باز می کند. از دیگر معیارها در Manitoba باید از طرف کارفرمای یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و دائمی داشته باشند. ابراز علاقمندی یا EOI های کارگر ماهر از ۱۰۰۰ امتیاز داده می شود و به متقاضیان با بالاترین امتیازها LAA صادر می شوند. کمترین امتیاز که در قرعه کشی ۲۵ سپتامبر انجام شد، ۵۳۷ بود.

manitobadrawexpress 300x200 - Manitoba جدید ترین قرعه کشی | مهاجرت به کانادا | استان مانیتوبا

مسیر مهاجرتی Skill Worker

از طریق قرعه کشی Manitoba برای متقاضیان ۲۵ LAA صادر شد.حداقل امتیاز ۷۰۳ بوده است.

International Education Stream

این جریان شامل سه زیر شاخه است:

  • Graduate Internship Pathway
  • Career Employment Path
  • Way Student Entrepreneur Pathway

MPNP در قرعه کشی هفته گذشته ۲۵ LAA را به متقاضیان بین المللی صادر کرد. حداقل نمره EOI  اعلام نشده است.