اپلای کانادا

طریقه اپلای کانادا

هیچکس بدون مجوز تحصیل، در کانادا امکان ادامه تحصیل ندارد. شما می توانید برای مجوز تحصیل، به صورت آنلاین یا از طریق فرم های پستی اقدام کنید. چگونگی اپلای کانادا و اینکه درخواست شما شامل چه بخش هایی باشد بستگی به اسناد سفر شما خواهد داشت. افراد با ناتوانی های متعدد می توانند از طریق پر کردن فرم های درخواست، اپلای کنند.

بعد از پر کردن درخواست و فراهم کردن تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز، بایستی فی فرآیند و بیومتریک، جهت انگشت نگاری و یک عکس را پرداخت کنید.

اگر شایستگی دریافت (Student Direct Stream) به عنوان برنامه ای جهت مجوز تحصیل در کانادا را بر مبنای محل سکونت خود داشته باشید، ممکن است قادر به داشتن مجوز تحصیل تایید شده طی کمتر از 20 روز باشید. بهر حال، معمولا ممکن است تا حداکثر 12 هفته یا بیشتر بسته به فرآیند درخواست مجوز تحصیل طول بکشد. پس سعی کنید به موقع درخواست تحصیل خود را شروع کنید.

هزینه اپلای کانادا

فی درخواست مجوز تحصیل 150 دلار کانادا و فی بیومتریک 85 تا 170 دلار برای یک خانواده (که البته قابل تغییر است) می باشد؛ ممکن است پرداخت فی اضافی برای گواهینامه های صادره از پلیس یا تست ها و آزمایشات پزشکی (در صورت لزوم) مورد نیاز باشد.

 

 

شاید برای شما مفید باشد.  نحوه خرید سیم کارت کانادایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *