کمپین آفتابگردان گروه بین المللی افق ماندگار

یک گردونه با کلی جایزه !

قوانین استفاده از گردونه:

اگر نام، نام خانوادگی و اطلاعات تماس رو به شکل صحیح وارد نکنی، مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال پیگیری جوایز شما نخواهد داشت.

شما هر روز یه فرصت برای برنده شدن داری که کُدش برات میاد، انتخاب این که از کدوم کُد استفاده کنی، با خودت هست.

بعد از اتمام جشنواره، امکان استفاده از کدهای جوایز رو نخواهید داشت. 

جایزه طلایی مون بلیط رفت و برگشت به استانبول برای مراجعه به VAC کاناداست، اول اینکه فقط مربوط به کسانی می شه که قراردادشون رو توی همین روزهای جشنواره با ما ببندند . دوم اینکه زمانش بر اساس وقتی که از سفارت توسط کارشناس های شرکت برای شما گرفته می شه و سوم پرواز با ایرلاین های ایرانی و از تهران و به تهران خواهد بود.   

جایزه نقره ای مون هم بلیط رفت به استانبول برای VAC هست که اون هم بر اساس وقت VAC شما توسط کارشناس های ما تنظیم می شه و از تهران به استانبول با ایرلاین های ایرانی خواهد بود. 

تخفیف های دلاری فقط برای کسانی است که با ما طی روزهای جشنواره قرارداد می بندند .  

تو این کمپین همه خوش شانس برنده هستن

یک پیشنهاد ویژه برای کسانی که قصد دریافت ویزای توریستی کانادا را دارند

گروه مهاجرتی افق ماندگار یک پیشنهاد بی سابقه رو در طول کمپین آفتابگردان خودش برای شما همراهان قدیمی و عزیزانی که حتی از امروز با ما همراه میشن در نظر گرفته، اگر شما فقط با دو نفر از آشنایان خودتون قرارداد های ویزای توریستی کانادارو با مجموعه ما ببندید، یک نفر از شما میتونه به صورت کاملا رایگان از خدمات ما استفاده کنه! 

یعنی خیلی ساده بگم سه قرارداد توریستی کانادا ببندید و فقط پول دوتاشو بدید! 

راستی میدونستی حتی اگه با ویزای توریستی وارد کانادا بشی، میتونی درخواست ویزای اوپن ورک پرمیت یا استادی پرمیت بدی و موندگار بشی؟!

گفتیم که تو این جشنواره همه برنده هستن ! پس برو زود تر به اون دوتا دوستت که قصد سفر به کانادا دارن زنگ بزن تا از جشنواره عقب نمونی…

تو هم میتونی حس قاب های زیر و تجربه کنی