مزایای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا (Immigration To Canada) و اقامت در این کشور (Live In Canada) بر هیچ کس پوشیده نیست. به همین دلیل اکثر مردم در سراسر دنیا کانادا را به عنوان مقصد نهایی مهاجرت خود انتخاب میکنند. زیرا آنها میتوانند پس از مهاجرت به کانادا و زندگی و اقامت در کانادا برای اخذ شهروندی و تابعیت کانادا نیز درخواست دهند. چنانچه این افراد موفق به دریافت پاسپورت کانادایی شوند، قادر خواهند بود از تمامی مزایای شهروندی کانادا بهره مند شوند.

اما چرا باید کشور کانادا را به عنوان مقصد مهاجرتی اقامتی خود انتخاب کنیم؟ برای یافتن پاسخ این سوال همراه ما باشید. در ادامه این مقاله به بررسی دلایل و مزایای مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا خواهیم پرداخت. برخی از دلایل مهاجرت سریع به کانادا و زندگی در این کشور به شرح زیر است:

۱- سطح استاندارد بالای زندگی در کانادا: از مهم ترین دلایلی که باعث میشود همه ساله افراد زیادی به کانادا مهاجرت کنند، وجود استاندارد و کیفیت بالای زندگی در کشور کانادا میباشد. طبق بررسی های سالانه سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۹ کشور کانادا با کسب نمره ۰٫۹۲۲ توانسته جایگاه بسیار بالایی را از نظر شاخص کیفیت زندگی کسب نماید. امید به زندگی در کانادا در سطح بالایی قرار دارد که همین امر از جمله مهم ترین دلایل و مزایای مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا میباشد. علاوه بر آن وجود سیستم حمل و نقل پیشرفته در کانادا، شرایط بسیار مناسب اقتصادی و کاری در کانادا، شرایط جوی و آب و هوایی مناسب و … از جمله دیگر دلایل انتخاب این کشور به عنوان مقصد نهایی مهاجرتی میباشد. دولت کانادا تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا شرایط بسیار مناسبی را برای ایرانیان مهاجر به کانادا و ایرانیان مقیم کانادا فراهم سازد. در نتیجه اگر قصد دارید در کشوری با سطح استاندارد و کیفیت بالای زندگی اقامت داشته باشید، کانادا بهترین پیشنهاد مهاجرتی برای شما میباشد.

ofogh103 03 1 300x225 - 8 روش تاثیرگذار مهاجرت سریع به کانادا با گروه بین المللی افق

۲- ایمنی و امنیت در کانادا: با توجه به قوانینی که دولت کانادا برای برقراری امنیت و آرامش در این کشور وضع کرده است. کانادا یکی از پرچمداران صلح و امنیت در سطح بین المللی شناخته شده است. در نتیجه کشور کانادا پیشنهاد مناسبی برای افراد متقاضی مهاجرت به کانادا بوده. که قصد دارند زندگی جدیدی را در محیطی امن و آرام تجربه کنند.

۳- رشد اقتصادی در کانادا: بنابر آمار بانک های جهانی، کشور کانادا از جمله کشورهای ثروتمند با رشد اقتصادی بالا در دنیا به حساب می آید. در نتیجه این کشور مقصد بسیار مناسبی برای افرادی است که قصد دارند سرمایه خود را به میزان زیادی افزایش دهند. از همین رو رشد اقتصادی از مزایای مهم و تاثیر گذار در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارافرینی، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی و … طرفداران بسیار زیادی را به دنبال دارد. این افراد میتوانند در صورت داشتن شرایط لازم به تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق بپردازند. در صورت پذیرفته شدن توسط سفارت کانادا قادر خواهند بود به کانادا مهاجرت کرده و به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند.

۴- وجود روش های گوناگون مهاجرت به کانادا: بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر، دولت کانادا روش های مهاجرتی مختلفی را برای جذب مهاجران بین المللی ارائه کرده است. برای مهاجرت به کانادا بیش از ۶۰ روش مهاجرتی وجود دارد که در نهایت به روادید اقامت دائم کانادا نیز منجر میشود. هر یک از متقاضیان مهاجرت کانادا میتوانند با توجه به شرایط خود یکی از بهترین، سریع ترین، کم هزینه ترین و آسان ترین روش مهاجرتی کانادا را انتخاب نمایند. مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا، مهاجرت استانی به کانادا (PNP)، مهاجرت سریع به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری و … از جمله بهترین روش های مهاجرتی اقامتی کانادا به حساب می آید.

۵- تنوع فرهنگی و مهاجرپذیری در کانادا: دولت کانادا با آغوش باز پذیرای مهاجران بین المللی به این کشور میباشد و شرایط بسیار خوبی را نیز برای رفاه و آسایش آنها در کانادا فراهم میکند. به همین دلیل کانادا جز کشورهای چند فرهنگی به حساب می آید. تمامی این عوامل و مزایای عالی باعث شده است راه ورود مهاجرت به کانادا و مهاجرات ایرانی تسهیل شده و این افراد بتوانند به راحتی به اقامت دائم کانادا دست یابند.

۶- وجود دانشگاه ها و کالج های بسیار معتبر در کانادا: از جمله عواملی که باعث شده است مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در این کشور جز محبوب ترین روش های مهاجرتی کانادا به حساب آید، وجود بهترین دانشگاه ها و موسسات معتبر آموزشی در کانادا میباشد. علاوه بر آن داشتن اجازه کار در حین تحصیل، امکان اخذ اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی و کسب حداقل یکسال سابقه کار کانادایی، یافتن فرصت های شغلی بهتر و درآمدهای بسیار بالاتر و … از دیگر عواملی است که باعث میشود کانادا به عنوان مقصد نهایی بسیاری از دانشجویان بین المللی به حساب آید.

۷- وجود موقعیت های شغلی و کاری متنوع در کانادا: مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا از دیرباز مورد توجه بسیاری از مردم در سراسر دنیا بوده است. زیرا این افراد میتوانند با کار در کشوری پیشرفته و توسعه یافته همانند کانادا علاوه بر کسب درآمدهای بسیار بالا، به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید. میتوانید با دارا بودن شرایطی از جمله سن مناسب، سابقه کار، مدرک تحصیلی و … برای اخذ ویزای کار کانادا درخواست دهید.

ofogh103 05 1 300x196 - 8 روش تاثیرگذار مهاجرت سریع به کانادا با گروه بین المللی افق

۸- وجود طبیعت بسیار زیبا در کانادا: علاوه بر تمامی مواردی که تاکنون در این مقاله ذکر شد وجود مناظر طبیعی و چشم اندازهای بسیار زیبا در کانادا از دیگر دلایل مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا به حساب می آید. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی دارند با اخذ اقامت موقت در کشور کانادا وارد خاک کانادا شده و به تفریح در این کشور بپردازند. آبشار نیاگارا در انتاریو، پارک ملی بنف در البرتا، کوه های لوران در کبک، طبیعت بکر و زیبای ونکوور و … برخی از چشم اندازهای طبیعی در کانادا میباشند.

در صورتی که شما هم کانادا را به عنوان مقصد نهایی مهاجرت خود انتخاب کرده اید میتوانید با مراجعه به دفتر افق برای تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا و اخذ ویزای کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مزایای اقامت در این کشور و رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید در ابتدا برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی با مراجعه به سایت افق (ofoghint.com) به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. شرایط اولیه شما توسط کارشناسان و مشاوران افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. علاوه بر آن میتوانید آخرین اخبار آپدیت شده دولت فدرال کانادا را در پیج رسمی اینستاگرام افق و کانال تلگرامی افق مطالعه فرمایید. بهترین های مهاجرتی را تنها در گروه بین الملل افق تجربه خواهید کرد.