3 دانشگاه کانادا در میان بهترین دانشگاههای جهان | مهاجرتی سریع با افق

3 دانشگاه کانادا در میان بهترین دانشگاههای جهان در سال 2020

معرفی بهترین دانشگاه برتر کانادا در سال 2020

3 دانشگاه کانادا در میان بهترین دانشگاههای جهان که در 50 سال گذشته راه اندازی شده اند قرار گرفتند. که در تحصیل در دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بعد از مهاجرت به کانادا یا اقامت تحصیلی در کانادا مناسب می باشند. این رتبه بندی توسط سیستم Times Higher Education  در سال 2020 انجام شد که در واقع 351 دانشگاه در سراسر  که در 50 سال اخیر تاسیس شده اند و بر اساس معیار هایی نظیر درآمد، تحقیق و تدریس طبقه بندی شده اند. در این رتبه بندی آنها مشخص کرده اند که کدام یک از دانشگاه های جدید جزء برترین ها در جهان است که در این رتبه بندی 3 دانشگاه کانادایی نیز قرار گرفت.

دانشجو می تواند جهت اخذ اقامت دائم کانادا، بعد از فارغ التحصیلی و با داشتن مدرک کانادایی و تجربه کار کانادایی، از طریق سیستم اکسپرس اینتری و یا برنامه نامزدی استانی (PNP) اقدام کند. این برنامه اقامتی برای تمامی استان های کانادا برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد. ‌

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت مهاجرت تحصیلی به كانادا (تحصیل در كانادا ۲۰۲۰،تحصیل در مدارس كانادا، تحصیل در دانشگاه های كانادا، كانادا تحصیل) و روادید و اخذ ویزای تحصیلی كانادا (دانش اموزی و دانشجویی) و همچنین میزان تمکن مالی کانادا با وكلا و مشاوران موسسه مهاجرتی افق كه دارای پرونده های موفق در امر تحصیل كانادا هستند با گروه کاریابی بین المللی افق با شماره 05131071 تماس بگیرید. افق بهترین همراه برای شما است.

دانشگاه کنکوردیا

یکی از بهترین دانشگاه های کانادا که در این رتبه بندی قرار گرفت دانشگاه کنکوردیا (Concordia University) می باشد که یکی از بهترین ها  در رده 100 تا 150 قرار دارد.

به گفته Lonely Planet، دانشگاه کنکوردیا یک دانشگاه جامع است که در مونترآل، بزرگترین شهر در استان کبک قرار دارد که دومین شهر شاد دنیا است. مونترال دارای یک فرهنگ هنری، موسیقی، ادبیات و فن آوری نوآورانه است – لئونارد کوهن Leonard Cohen، خواننده ترانه‌سرا و نویسنده Mordecai Richler، روزگاری هر دو جزء مونترال بودند. شهر مونترال همچنین به دلیل جشنواره هایی که در تمام تابستان ها برگزار می شود  مشهور است. این شهر به عنوان دومین شهر فرانسوی زبان در جهان پس از پاریس شناخته شده است، دوزبانه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی فرهنگی این شهر است.

گاهی شرایط پذیرش بعضی از دانشگاه ها بسیار دشوار می باشد و صرفا دانشجویان ممتاز با استعدادهای خاص می توانند موفق به اخذ پذیرش گردند. ولی بطور کل با توجه به تجربه و آگاهی تیم مجرب گروه بین الملل افق می توانیم دانشگاهی مناسب با شرایط شما جستجو و به شما پیشنهاد کنیم و در قدم بعد با ارائه و اثبات توانایی شما و بیان اهداف شما به دانشگاه و ارسال مدارک مناسب مورد نیاز ویزای کانادا طبق برنامه زمان بندی شده و مشخص دانشگاه، برای شما پذیرش را اخذ کنیم.

دانشگاه رجینا

دانشگاه رجینا (University of Regina) که به عنوان دومین دانشگاه برتر و جدید کانادا در این رتبه بندی قرار گرفت، یکی از بهترین ها در رده 151 تا 200 قرار دارد. دانشگاه رجینا از نظر بین المللی داری برتری علمی و پژوهشی است. دانشگاه رجینا با داشتن 10 دانشکده و 25 گروه دانشگاهی با برنامه های منتهی به لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا، به سرعت در حال انتخاب توسط دانشجویان در سراسر کانادا و فراتر از آن است. هنگامی که شما تصمیم به تحصیل در دانشگاه رجینا می گیرید، بیش از یک آموزش عالی دریافت می کنید.

اگر به تازگی تصمیم به مهاجرت به كانادا یا اقامت دائم به کانادا از طریق تحصیل یا تحصیل در كانادا یا مهاجرت تحصیلی به كانادا در سال ۲۰۲۰ برای تمکن مالی کانادا گرفته اید مشاوره با وكیل مهاجرت به كانادا در گروه مهاجرتی کانادا افق میتواند بهترین دانشگاه های كانادا ۲۰۲۰ را به شما معرفی كند. فرصت تحصیل در كانادا را از دست ندهید و برای اینده خود بهترین برنامه ریزی ها را با كمك افق داشته باشید.

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا (University of British Columbia) شمالی در رده سوم قرار گرفت و به عنوان بهترین ها در جهان شناخته شد که یکی از بهترین ها در رده 201 تا 250 قرار دارد.

بر طبق گزارش رتبه بندی که توسط مجله Maclean کانادا منتشر شد،  دانشگاه UNBC در ده سال متوالی در بین 3 دانشگاه برتر کوچک کشور قرار گرفت.

اطلاعات دقیق تر از شرایط لازم جهت اخذ ویزا تحصیلی كانادا ۲۰۲۰ را از وكلا و مشاوران مهاجرت به كانادا در موسسه بین المللی افق بخواهید. وكیل مهاجرت به كانادا (وكیل رسمی عضو انجمن ICCRC كانادا) در گروه اقامتی افق از اخرین اخبار و قوانین ۲۰۲۰ جهت تحصیل در كانادا اطلاع كامل دارد.

بهترین دانشگاه کانادا

شما عزیزان گروه افق صفر تا صد مراحل مهاجرتی كانادا برای بهترین دانشگاه کانادا اعم از ترجمه مدارک، تشكیل پرونده مهاجرتی و … را برای شما انجام میدهد. كارشناسان و وكلای افق اماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما برای مهاجرت سریع به كانادا، مهاجرت تضمینی كانادا، تحصیل در كانادا مهاجرت، اخذ اقامت دائم كانادا ۲۰۲۰ از طریق تحصیل، شرایط زندگی در كانادا، هزینه های زندگی در كانادا، اخذ تابعیت و شهروندی كانادا، دریافت پاسپورت كانادا و تبدیل شدن به شهروند كانادا و … میباشند.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *