مناطق دیدنی استان آلبرتا

آلبرتا همانند دیگر شهر ها کانادا دارای مناطق دیدنی، زیبا، تاریخی و فرهنگی بسیار جذاب می باشد. دو پارک ملی قدیمی جهان در این استان قرار دارد. در واقع می توان گفت Alberta یکی از زیباترین استان های کانادا است. این شهر دارای مناطق توریستی و گردشگری زیاد می باشد.  در زمستان دریاچه ها با یخ و برف پوشانده می شوند و شما فرصت کافی برای اسکیت روی یخ را خواهید داشت. در فصل تابستان نیز فرصت فوق العاده ای برای پیک نیک و پیاده روی در طبیعت را دارید. این استان دارای طبیعتی باورنکردنی و یک مقصد فوق العاده زیبا و شگفت انگیز می باشد.  بعد از کلگری بزرگترین شهر در این استان زیبا شهر ادمونتون می باشد که دارای جاذبه های فراوانی می باشد. هر ساله توریست های زیادی را از سراسر دنیا به ادمونتون سفر می کنند.

در این مقاله تلاش شده است تا برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی و یا مهاجرت کاری به کانادا و یا حتی قصد سفر به کانادا را دارند. این استان زیبا و مناطق برجسته و مهم آن را معرفی کنیم. وکلای گروه بین الملل افق چه در ایران و چه در خارج از کشور همواره در تلاش هستند تا شما را به افق آرزوهایتان برسانند. آنها با بررسی شرایط شما بهترین روش را به شما پیشنهاد خواهند داد. تا شما بتوانید از طریق سریعترین راههای مهاجرتی به اهداف خود برسید. رساندن شما به موفقیت یکی از افتخارات گروه بین الملل افق خواهد بود. شما می توانید قبل از تصمیم برای مهاجرت با ما با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و مشورت بگیرید تا بتوانید در مسیر درست قدم بگذارید.  وکلای ما با دقت هر چه تمام تر شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی کرده و با توجه به شرایط فردیتان، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه دهند. شرکت بین الملل افق با دارا بودن نمایندگی از دانشگاه های و کالج های معتبر پذیرش شما را تضمین خواهد کرد. می توانید با خیالتی راحت پرونده های مهاجرتی خود را به ما بسپارید.

Banff National Park:
این پارک زیبا در ۱۳۰ کیلیومتری شهر کلگری واقع شده که یکی از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری استان آلبرتا و جز مناطق دیدنی به شمار می رود. این پارک زیبا در سال ۱۸۸۵ تاسیس شده و یکی از قدیمی ترین پارک های ملی در جهان است. این پارک دارای پیست های اسکی، رودخانه های زیبا و کوه های برافراشته می باشد. یکی از فعالیت های اصلی توریست ها پیاده روی در این مکان و لذت بردن از فضا دلنشین این پارک زیبا می باشد.

مناطق دیدنی آلبرتارودخانه Lake Louise:
این رودخانه در پارک ملی بانف قرار گرفته است. در زمستان این رودخانه یخ میزند و تبدیل به پیست اسکی می شود که در واقع یکی از پرطرفدارترین پیست های اسکی کانادا می باشد. یک معدن زغال سنگ نیز در ۲۶ کیلومتری از بنف واقع شده است.

مناطق دیدنی آلبرتارودخانه Moraine Lake:
این رودخانه در دره ی ده قله Ten Peaks واقع شده است. رودخانه Moraine Lake توسط کوه هایی با قله های برفی احاطه شده که هر یک از این قله ها دارای بیش از ۳۰۰۰متر ارتفاع دارد.
مناطق دیدنی آلبرتا
موزه زیست شناسی Drumheller and the Royal Tyrrell Museum of Paleontology:
این موزه در شهر کوچک هلر در ۱۴۰ کیلومتری کلگری واقع شده است. هلر به شهر دایناسورها معروف شده است. موزه Royal Tyrrell Museum یکی از مناطق دیدنی آلبرتا می باشد، به این دلیل که در ۷۵ میلیون سال پیش دایناسورها در این منطقه زندگی می کردند. در این شهر گونه های متنوعی از دایناسورها می زیسته اند که فسیل های این دایناسورها در اطراف این منطقه کشف شده است. این موزه زیبا محلی برای نمایش این فسیل ها می باشد.
موزه آلبرتا
مجتمع تجاری West Edmonton Mall:
این مجتمع دارای مغازه های رنگارنگ و متنوع، پارک آبی، آکواریوم، رستوران ها با غذاهای متنوع و اجرا زنده تئاتر و کنسرت های زنده برای توریست ها نیز می باشد.
مناطق دیدنی آلبرتابرج کلگری:
شهر کلگری از بالای این برج نمایان است و رستوران گرداناین برج، بسیار مشهور است. دیدن شهر زیبای کلگری از بالای این برج می تواند بسیار هیجان انگیز برای توریست ها باشد.
برج کلگریCalgary Stampede:
Calgary Stampede یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در شهر کلگری است، و یکی از مناطق دیدنی استان آلبرتا هست که مردم در این شهر به ریشه کابویی خود افتخار می کنند. این رویداد در اول ماه ژوییه به مدت ۱۰ روز برگزار می شود. در این رویداد مردم از سراسر امریکای شمالی به اینجا می آیند.
Calgary StampedeSunshine Village:
این روستا درخارج از شهر بنف واقع شده است. در زمستان اسکی بازان از سراسر جهان به این مکان می آیند و در تابستان نیز به کوهنوردی می پردازند. افراد در این مکان تجربه ای فوق العاده ای خواهند داشت.
Sunshine VillageKananaskis Country:
این روستای زیبا در ۸۰ کیلومتری غرب کلگری واقع شده است.این مکان محبوبیت ویژه ای برای کوهنوردان دارد. یکی از مهم ترین اماکن در اینجا پارک استانی پیتر لوگید است که جز میراث یونسکو می باشد.
Kananaskis Countryجاسپر پارک:
این پارک در شهر جاسپر واقع شده و بزگترین پارک ملیاستان آلبرتا محسوب می شود. دارای دریاچه، ابشار، کوه، جنگل و یخچال های طبیعی می باشد. یکی از جاذبه های این پارک ملی دریاچه Maligne می باشد.
جاسپر پارکدریاچه Medicine Lake:
این دریاچه در نزدیکی شهر زیبای جاسپر قرار دارد. در کف این دریاچه حفره هایی وجود دارد که باعث جذابیت آن شده است و بعضی این دریاچه را در حال فروریختن توصیف می کنند.

دریاچه Medicine Lakeشهر کلگری:
یکی از شهرهای مهم در کانادا شهر کلگری است و همانند ونکوور و مونترال دارای درجه اهمیت بالایی میباشد. شهر کلگری همیشه در لیست شهر های برتر دنیا در استان آلبرتا بوده است که دارای مناطق جذاب و دیدنی می باشد. شاخص‌های ارزیابی بهترین شهرها براساس فضای سیاسی و اجتماعی، فضای اقتصادی، فضای اجتماعی و فرهنگی، وضعیت بهداشت و سلامت، کیفیت آموزشی مدارس، وسایل و خدمات حمل و نقل عمومی، خدمات تفریحی، هزینه مسکن و آب و هوا می باشد. این شهر دارای مغازه ها و رستوران با معماری های زیبا می باشد. کلگری را می توان جز بزرگترین شهرهای کانادا به حساب آورد. در واقع شهرکلگری ورودی برای رسیدن به بزرگترین پارک ملی جهان یعنی پارک ملی بانف می باشد.
شهر کلگریColumbia Icefield:
یخزار کلمبیا بخشی از یخزار پارک وی بین بانف و جاسپر می باشد. این منطقه به اندازه ای بزرگ است که شهر ونکوور را پوشش می دهد.

Columbia IcefieldLethbridge:
Lethbridge در قلب مزرعه بزرگ آلبرتا واقع شده است. یک شهر قدیمی که دارای معادن زغال سنگ بسیاری است، که جزء مناطق دیدنی استان آلبرتا می باشد. یک دره با عمق ۱۰۰ متر در Lethbridge وجود دارد که پل های فولادی برافراز آن ساخته شده است.
Lethbridgeشهر زیبای ادمونتون:
شهر ادمنتون فوق العاده زیبا بوده و دومین شهر بزرگ و سرمایه ی آلبرتا شناخته میشود. اگر می خواهید به دیدن پارک ملی جاسپر بروید حتما باید از ادمونتون بگذرید تا بتوانید وارد پارک جاسپر شوید. این شهر یک مکان زیبا برای پیاده روی و لذت بردن از فضای زیبا و خوردن غذاهای خوشمزه است.

شهر زیبای ادمونتون