10 شهر ارزان دانشجویی برای دانشجویان بین المللی در کانادا گروه مهاجرتی افق ماندگار

10 شهر ارزان کانادا برای دانشجویان بین المللی

در این مقاله از وبلاگ گروه بین المللی افق ماندگار قصد داریم تا 10 شهر ارزان کانادا مناسب با بودجه دانشجویانی که قصد تحصیل در کانادا را دارند به شما معرفی کنیم. پس اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال انتخاب یک مقصد مهاجرتی با هدف تحصیل ارزان قیمت هستید میتوانید به مقاصد معرفی شده در ادامه این مقاله فکر کنید، راستی یادتان باشد که میتوانید از جادوگر انتخاب روش مهاجرتی ما هم استفاده کنید تا سریع ترین و بهترین روس مهاجرتی متناسب با شرایط خودتان را پیدا کنید.

1- معرفی شهر شربروک کانادا

معرفی شهر شربروک ( 160 کیلومتری شرق مونترال و 15.6% ارزانتر از میانگین کل کشوری است. در حقیقت، شربروک با جمعیتی بیش از 100.000 نفر ارزانتر از سایر شهرهای کاناداست. این شهر به عنوان یک شهر دانشجویی شناخته می شود.

2- معرفی شهر سگنه کانادا

معرفی شهر شگنه ( Saguenay, Canada ) هزینه زندگی در Saguenay از متوسط کل کشور، 7.9% ارزانتر است. در 200 کیلومتری شمال کبک واقع شده و 98% جمعیت آن فرانسوی زبان هستند. علاوه بر این، اقتصاد در این شهر به آلومینیوم و برش چوب متکی است.

  • مونکتون، Moncton

مونکتون در 980 کیلومتری شرق مونترال می باشد. بزرگترین شهر نیوبرانزویک با جمعیتی بیش از 70.000 نفر است. همچنین یکی از ارزانترین شهرهای کنار دریا با هزینه زندگی که از متوسط کل کشور 5.2% کمتر است.

  • Abbotsford

Abbotsford در بریتیش کلمبیا و تقریبا نزدیک به مرز ایالات متحده با کانادا، ونکوور بزرگ و رودخانه فریزر واقع شده؛ به عنوان ارزانترین شهر در بریتیش کلمبیا با هزینه زندگی که 3.6% از میانگین کشوری کمتر می باشد، شناخته شده است. این شهر دارای جمعیت 141.397 و بزرگترین شهرداری خارج از مترو ونکوور است.

  • St. Catharines

سنت کاترینز یکی از ارزانترین شهرهای آنتاریو می باشد که هزینه زندگی در آن 0.5% کمتر از حد متوسط کشوری است. همچنین بزرگترین شهر منطقه نیاگاراست.

  • Laval

شاید لاوال یکی از بزرگترین شهرهای کبک باشد اما به عنوان یکی از ارزانترین شهرها برای دانشجویان کانادا شناخته شده؛ در 30 کیلومتری شمال غرب مونترال و در استان کبک واقع می باشد، جایی که دانشگاه ها کمترین هزینه شهریه را در کل کشور دریافت می کنند. علاوه بر این، هزینه زندگی در این شهر 9% کمتر از حد متوسط کشوری است. دانشگاه لاوال به عنوان قدیمی ترین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی در این شهر می باشد.

  • کلگری

بزرگترین شهر در آلبرتا، کلگری، نه تنها یکی از بهترین، بلکه یکی از ارزانترین شهرها در کانادا برای دانشجویان می باشد. آنچه این شهر را برای دانشجویان تبدیل به مقصدی جذاب می کند، مالیات های استانی بسیار پایین است. علاوه بر این، کلگری به جمعیت جوانش شناخته می شود که با تعداد بالای دانشجویان در این شهر نشان داده می شود.

  • اتاوا

اتاوا شهری بسیار دانشجو دوست است به این دلیل که بیش از نیمی از جمعیت آن خارجی ها هستند. این شهر کوچک در استان انتاریو، مرکز بین المللی کاناداست و همچنین ارزانترین در بین بزرگترین شهرهای سایر کشورهاست. آنچه این شهر را برای دانشجویان با این تنوع قومیتی جذاب می کند، فرصت های شغلی متعدد برای دانشجویان بین المللی است. علاوه بر این، اتاوا دو دانشگاه برجسته در کانادا را میزبانی می کند: دانشگاه اتاوا و دانشگاه کارلتون.

  • Kingston

این شهر در انتهای قسمت شرقی دریاچه انتاریو واقع شده و کمی بیش از 120.000 نفر در آن زندگی می کنند. شهری نسبتا بزرگ با گروه های دانشجویی کوچکی است. دانشجویان بین المللی در کینگ استون در حالی که احساس غریبی نمی کنند، می توانند از حمل و نقل ارزانتر، رستوران ها و سایر سرگرمی ها استفاده کنند. هزینه زندگی در کینگ استون از میانگین کشوری پایین تر است و دانشجویان می توانند برای دانشگاه های عالی رتبه مانند کالج Royal Military، دانشگاه Queen و دانشگاه سنت لورنس اپلای کنند.

  • مونترال

مونترال شهری در یکی از ارزانترین ایالتهای کانادا و همچنین یکی از شهرهای دانشجو دوست این کشور است و این امر به دلیل فرهنگ غنی آن می باشد. هزینه های مقرون به صرفه زندگی از جمله اجاره کمتر، رستوران ها و کافه های ارزانتر، و فروشگاه های آن، این شهر را تبدیل به یکی از مقاصد ارزان کانادا نموده است. علاوه بر این، مونترال میزبان دانشگاه ها و کالج هایی از جمله دانشگاه معروف مک گیل و دانشگاه مونترال، دو دانشگاه برجسته کانادا، می باشد. این دانشگاه ها در مونترال به دلیل ارائه تصویری از یک شهر دانشگاهی کوچک، در شهری بزرگ، به دانشجویان خود متمایز هستند.

جهت اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی اینستاگرام موسسه مهاجرتی افق ماندگار را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *