10 شرکت برتر در کانادا در سال 2020

10 شرکت برتر در کانادا در سال 2020:

به علت پایین بودن نرخ بیکاری در کانادا امروزه کارفرمایان بیش از پیش برای جذب کارگران خارجی  تلاش می کنند این بدین علت است که کانادا با کمبود نیرو ی کار مواجه است و برای هر شغلی کارگر کمتر ی  وجود دارد.

مجله Forbes و شرکت آماری Statista از 8000 کارمند برای تعیین بهترین مکان برای کار در کانادا نظرسنجی کرد. شرکت کنندگان در مشاغل با حداقل 500 کارمند مشغول به کار بودند.

آنهایی که در 10 لیست برتر قرار گرفتند از شهرهای بزرگ مانند مونترال و تورنتو و همچنین شهرهای کوچکتر مانند اتاوا و وینیپگ نیز بوده اند. در ذیل 10 شرکت برتر برای استخدام و کار در کانادا از آخر به اول بر اساس نظرسنجی آورده شده است.

10- دانشگاه تورنتو

صنعت: آموزش

دفتر مرکزی: تورنتو، استان آنتاریو

تعداد کارمندان: 7.198

علاوه بر اینکه آن را به 10 مکان برتر برای کار در کانادا تبدیل کرد ، دانشگاه تورنتو همچنین توسط مجله مک لین بهترین مکان برای تحصیل در کانادا نیز انتخاب شده است.

9- FedEx

صنعت: حمل و نقل

دفتر مرکزی:  Mississauga استان آنتاریو

تعداد کارمندان: 6.750

FedEx یک شرکت حمل و نقل است که در سراسر کانادا فعالیت دارد. در حال حاضر آنها در حال استخدام کارگران حمل بار ، بارگیرها و پیک ها هستند.

8- Air Transat

صنعت: حمل و نقل

دفتر مرکزی: مونترال، کبک

تعداد کارمندان: 5.000

Air Transat هواپیمایی است که در کبک و انتاریو استخدام می کند. در صفحه وب آنها آمده است كه كارمندان Air Transat از دستمزد مناسب ، مزایای اجتماعی و مزایای سفر بهره مند می شوند

7- Boeing

صنعت: هوافضا و دفاعی

دفتر مرکزی: وینیپگ، منیتوبا

تعداد کارمندان: 2.000

طبق وب سایت شرکت ، حدود 75 درصد از پروازهای آسمان جهان را بوئینگ انجام می دهد.افراد متقاضی شغل ممکن است در یکی از شش حوزه شغلی کار پیدا کنند: کسب و کار ، امنیت سایبری ، دیتا ساینس ، مهندسی ، فناوری اطلاعات و تولید

6- Microsoft

صنعت: نرم افزار و خدمات(فناوری اطلاعات)

دفتر مرکزی: Mississauga، آنتاریو

تعداد کارمندان: 2.300

این شرکت چند ملیتی رایانه ای در سال 2019 رتبه 9 داشت و همچنین امسال به رتبه 6 رسید. در سپتامبر سال 2020 ، دفتر مایکروسافت در Mississauga در مرکز شهر تورنتو منتقل خواهد شد.

5- Ubisoft

صنعت: رسانه و تبلیغات

دفتر مرکزی: مونترال، کبک

تعداد کارمندان: 15.985

علاقه مندان به بازی های کامپیوتری حتما به یکی از بازی های این شرکت برخورده اند. دفتر مرکزی این شرکت در مونترال است و حدود 16000 نفر کارمند دارد و در حوزه های انیمیشن، برنامه نویسی، کنترل کیفیت و … استخدام می کند.

4- Costco

صنعت: خرده فروشی و عمده فروشی

دفتر مرکزی: اوتاوا، انتاریو

تعداد کارمندان: 39.000

Costco در هر استان کانادا دارای مکانهایی است و کالاهای عمده فروشی را با عضویت در اختیار مشتریان قرار می دهد. مسیرهای شغلی با Cosco در فناوری اطلاعات ، امور مالی ، بازاریابی و بسیاری موارد دیگر موجود است.

3- Cisco Systems

صنعت: نرم افزار و خدمات(فناوری اطلاعات)

دفتر مرکزی: تورنتو، انتاریو

تعداد کارمندان: 1.727

این کمپانی به تولید و فروش محصولات در زمینه فناوری و تکنولوژی می پردازد. در اکثر شهرهای مهم کانادا از جمله ونکوور ، کلگری ، ادمونتون ، تورنتو و مونترال استخدام می کند.

2- Hydro-Québec

صنعت: Utilities

دفتر مرکزی: مونترال،کبک

تعداد کارمندان: 19.904

1- Google

صنعت: IT, Internet، نرم افزار و خدمات

دفتر مرکزی: تورنتو، انتاریو

تعداد کارمندان: 2.300

موتور جستجوی مشهور جهان Google  برای سومین سال متوالی به عنوان بهترین مکان برای کار در کانادا انتخاب شد. دفاتر این کمپانی در تورنتو ، مونترال و همچنین Kitchener ، انتاریو و ادمونتون ، آلبرتا قرار دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *