شرایط مهاجرت به کانادا در زمان کرونا سال ۲۰۲۰ چیست؟

همانطور که میدانید در سال ۲۰۲۰ تمام دنیا با پدیده ای به نام بحران کرونا یا Canada Immigration and Coronavirus مواجه شدند. که این موضوع باعث ایجاد یکسری تغییرات در رفت و آمد به دیگر کشور ها شد. دولت کانادا نیز از این قائده مستثنی نبوده و تغییرات شرایط مهاجرت به کانادا در برنامه های مهاجرتی خود ایجاد کرده است. به طور کلی میتوان گفت ما تاکنون شاهد تغییراتی در پایه ایی و اساسی در قوانین مهاجرتی کانادا ۲۰۲۰ نبوده ایم. اما تغییراتی در ویزاهای موقت کانادا (Temporary Visa) ایجاد شده است.

ویزای موقت کانادا شامل اقامت موقت در کشور کانادا، ویزای تحصیلی کانادا و ویزای کار کانادا میشود که در حال حاضر متقاضیان مهاجرت به کانادا که دارای ویزاهای فوق هستند میتوانند در زمان مشخص و با شرایط خاصی وارد خاک کانادا شوند. همچنین رفتن به سفرهای اکتشافی کانادا که لازمه برنامه کارافرینی کانادا بود نیز طی شرایطی خاص و با تعویق انجام میشود.

با توجه به بحران کرونا اقتصاد کشور کانادا همانند دیگر کشور ها دستخوش تغییراتی قرار گرفته است. و به دلیل افزایش بیکاری و از بین رفتن بعضی مشاغل در کانادا، بحث جاب افر (پیشنهاد شغلی یا Job offer) و ویزای کار کانادا به صورت موقت لغو شده است. اما دارندگان دیگر ویزاهای موقت کانادا میتوانند با رعایت شرایط و قوانین تعیین شده از سوی دولت فدرال کانادا، به کشور کانادا مهاجرت کنند.

چنانچه قصد مهاجرت و اقامت در کشور کانادا در سال ۲۰۲۰ را دارید لازم است قبل از هر گونه اقدامی ابتدا از تمامی اخبار و اطلاعات دولت کانادا مطلع شوید. گروه کاریابی بین الملل افق اماده اطلاع رسانی دقیق به شما کلاینت های عزیز میباشد. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی افق دارای شماره عضویت از شورای ICCRC کانادا میباشد. درنتیجه میتوانید با خیال راحت امور مهاجرتی خود را به ما واگذار کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تحولات ایجاد شده در دولت کانادا با توجه به شیوع ویروس کرونا میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. ما با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی شما عزیزان خواهیم بود. با گروه کانادا افق میتوانید تهدید کرونا را به فرصتی برای مهاجرت فوری به کانادا ۲۰۲۰ تبدیل کنید.

travelers leaving airport wearing protective masks 300x200 - شرایط مهاجرت کانادا | کانادا و بحران کرونا | قوانین جدید افق

هزینه های مهاجرت به کانادا در زمان شیوع بیماری کرونا سال ۲۰۲۰ چقدر است؟

دولت کانادا در سال ۲۰۲۰ تصمیم بر افزایش هزینه های پردازش پرونده های مهاجرتی متقاضیان مهاجرت به کانادا را داشت. اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی که در تمام دنیا ایجاد شده است. کشور کانادا هیچ تغییری در هزینه های پردازش پرونده ها ایجاد نکرده است. و بر اساس هزینه های سال ۲۰۱۹ میلادی به بررسی پرونده های مهاجرتی و درخواست های ویزای متقاضیان میپردازد. به عنوان مثال همچنان هزینه های دولتی برای انجام پروسه انگشت نگاری (بایومتریک یا بیومتریک) ۸۵ دلار کانادا، بررسی پرونده های تحصیلی ۱۵۰ دلار کانادا، بررسی پرونده های توریستی ۱۰۰ دلار کانادا، بررسی پرونده های کاری ۲۳۵ دلار کانادا و … میباشد.

برای اطلاع دقیق از هزینه های لازم برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ لازم است. با توجه به شرایط خود بهترین و کم ریسک ترین روش مهاجرتی کانادا را با کمک مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا در گروه بین الملل اقامت کانادا افق انتخاب کنید. زیرا هر یک از روش های مهاجرتی کانادا هزینه های مربوط به خود را دارد. برای رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین با دفتر افق تماس بگیرید. تیم مهاجرتی افق تمام تلاش خود را در جهت پایین آوردن هزینه های مهاجرتی کانادا خواهد کرد. همچنین برای رفاه حال شما کلاینت های عزیز هزینه های لازم برای مهاجرت کانادا و حق الوکاله را به صورت اقساط از شما عزیزان دریافت می گردد. بهترین ها را برایتان به ارمغان خواهیم اورد زیرا اطمینان داریم شما لایق بهترین ها هستید.

راه های مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ چیست؟

با توجه به بحران کرونا این سوال که چگونه به کانادا مهاجرت کنیم ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. در پاسخ این سوال میتوانیم بگوییم روش های مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ تغییری نکرده است. و تنها بعضی از برنامه های مهاجرتی کانادا مانند مهاجرت کاری به کانادا (مهاجرت به کانادا از طریق کار یا کار در کانادا) به صورت موقت لغو شده است. در حال حاضر بهترین و سریع ترین روش مهاجرت به کانادا برای افرادی که زیر ۳۵ سال سن دارند مهاجرت تحصیلی به کانادا (مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یا تحصیل در کانادا) میباشد. زیرا دانشگاه های کانادا تخفیفات و اسکالرشیپ های بسیار خوبی را برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته است. همچنین دریافت ویزای تحصیلی کانادا راحت تر شده و افیسر با سخت گیری کمتری پرونده های تحصیلی کانادا را بررسی میکند.

پس از آن سرمایه گذاری در کانادا، کارآفرینی در کانادا و خرید بیزینس در کانادا از بهترین راه های مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ هستند. زیرا پس از بحران کرونا دولت کانادا سعی در بهبود وضعیت اقتصاد خود خواهد داشت. و قطعا حمایت های بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان بین المللی خواهد کرد، تا بتواند مجددا باعث پیشرفت کسب و کار و اقتصاد در کشور خود شود.

بسیاری از هتل ها، رستوران ها، مراکز اقتصادی و … در کانادا دچار مشکلات اقتصادی بسیار شدیدی شده اند. در نتیجه شما میتوانید با سرمایه ای کمتر به خرید بیزینس در کانادا بپردازید. و اینگونه قادر خواهید بود با کمک های دولت کانادا پیشرفت بسیاری از نظر مالی در آینده داشته باشید.

برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا در سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint را تکمیل فرمایید. پس از بررسی دقیق شرایط شما توسط تیم مهاجرتی افق نتیجه ان طی ۴۸ ساعت کاری به اطلاعتان خواهد رسید.

passenger wearing medical protective mask covid 19 300x200 - شرایط مهاجرت کانادا | کانادا و بحران کرونا | قوانین جدید افق

مزایای زندگی در کانادا برای ایرانیان کدام اند؟

کانادا کشوری مهاجر پذیر بوده و میتوان گفت بر اساس مهاجرت ایجاد شده است. در نتیجه زندگی در چنین کشوری مزایای خاص خود را دارد. در ادامه به بیان مزایا و فواید زندگی و مهاجرت در کانادا در زمان بیماری کرونا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 • کانادا کشوری چند فرهنگی میباشد.
 • دولت کانادا با مهاجران رفتار بسیار خوبی داشته و خدمات فوق العاده ای نیز به آنها ارائه میدهد.
 • در کشور کانادا به افکار و عقاید تمام مهاجران احترام گذاشته میشود.
 • کانادا ارتباط نزدیک با دو ابر قدرت دنیا یعنی امریکا و چین دارد.
 • کانادا جز هفت اقتصاد برتر جهان (G7) میباشد.
 • کانادا سومین منابع اب شیرین دنیا را دارد.
 • برای مهاجرت به کانادا در زمان شیوع کرونا باید ۱۴ روز در قرنطینه بود.
 • دارای دومین منابع نفت و گاز جهان میباشد. 
 • کانادا کشوری با وسعت بسیار بالا (حدود ۶ برابر ایران) و ۳۸ میلیون جمعیت است درنتیجه پتانسیل زیادی برای رشد و پیشرفت دارد.
 • امنیت اجتماعی و اقصادی در این کشور بسیار بالا میباشد.
 • این کشور دارای مرزی طولانی با امریکا بوده و از این نظر، احتمال جنگ در ان پایین است.
 • به دلیل نزدیکی به چین از طریق بندر ونکوور مراودات اقتصادی زیادی با این کشور دارد.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر اقامت دائم کانادا افق تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان و مشاوران ما بهره مند شوید. گام با گام تا رسیدن به کانادا همراه شما خواهیم بود. به ما اعتماد کنید.

آیا شرایط خاصی برای اخذ اقامت دائم کانادا سال ۲۰۲۰ وجود دارد؟

همانطور که در ابتدا ذکر شد روش های مهاجرتی اقامتی کانادا در سال ۲۰۲۰ تغییری نکرده است و به روال قبلی خود در حال انجام است. همچنین روش های اخذ اقامت کانادا نیز همانند قبل بوده و مهاجران بین المللی میتوانند با داشتن ویزای اقامت کانادا (Canadian Residence Visa) وارد خاک کانادا شده و به زندگی در کشور کانادا بپردازند. تنها نکته ای که برای ورود به کانادا باید به آن توجه داشته باشید بحث ۱۴ روز قرنطینه میباشد. که شما باید فردی را به عنوان ساپورتر و پشتیبان تعیین کنید. و مکان مشخصی را در کشور کانادا برای گذراندن دوران قرنطینه خود در نظر بگیرید و به سفارت کانادا اطلاع دهید. پس از پایان ۱۴ روز در صورتی که علائم بیماری کرونا را نداشته باشید. میتوانید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مشخص شده از خانه خارج شوید. برای اطلاع دقیق از شرایط مهاجرت و اقامت کانادا میتوانید سایر مقالات مربوطه در در سایت مهاجرتی افق را مطالعه فرمایید. اگر درست انتخاب کنید میتوانید بالاترین بهره را از وضعیت ایجاد شده ببرید. گروه افق شاید یکی از درست ترین انتخاب ها برای شما باشد.