کانادا مهاجرت سریع کاری کاریابی با وکیل اقامتی زبده افق

مهاجرت سریع کانادا

اکثر افراد با هدف زندگی بهتر برای خود و خانواده شان به دنبال محقق کردن رویای مهاجرت می باشند. که کانادا مهاجرت سریع و بهترین روش مهاجرت سریع کانادا خصوصا برای مهاجران ایرانی استقبال خوبی را در این چند سال داشته است. درحالی که مقصد محبوب مهاجران استرالیا، نیوزیلند، سوییس و انگلیس می باشد که به مهاجران فرصتی برای زندگی بهتر می دهند، اما کانادا کشوری است که بالاتر از بقیه کشورها می باشد. بر خلاف کشورهای دیگر کانادا بر پایه مهاجرت سریع بنا شده است، پذیرای مهاجران بسیاری از سراسر دنیا بوده و در سال ۲۰۲۰ نیز همچنان در صدر لیست کشورهای مورد نظر مهاجران می باشد. سابقه ی این کشور در پذیرش متقاضیان مهاجرت به کانادا و کمک به آن ها برای یکی شدن در میان جامعه کانادایی، بیانگر این است که کانادا همچنان علاقه مند به پذیرش مهاجران از کشورهای مختلف می باشد. سیاست این کشور جذب مهاجران بیشتر است زیرا از افراد متقاضی مهاجرت که تخصص، مهارت و تجربه ی کافی دارند در صنایع خود استفاده می کند تا کمبود نیروی متخصص خود را جبران نموده و اقتصاد رو به رشدی داشته باشد. از این رو شانس خوبی برای مهاجرت به کانادا دارید.

buildings city cityscape skyscraper 300x200 - کانادا مهاجرت سریع کاری کاریابی با وکیل اقامتی زبده افق

اقتصاد کشور کانادا

کانادا دهمین اقتصاد بزرگ دنیا می باشد اما با کمبود نیروی متخصص مواجه است. فرصت های شغلی فراوانی که وجود دارد، گزینه ی مناسبی برای افرادی است که تخصص و تجربه ی کافی داشته و دنبال ساختن زندگی جدید در کشوری رو به رشد می باشند. که بعد از مهاجرت سریع کانادا برای کار در کانادا یا مهاجرت کاری در کانادا یا Canadian Work Permit بسیار مناسب می باشد.

مدارس و دانشگاه های کانادا

کیفیت خوب سیستم آموزشی و دارا بودن دانشگاه های برتر دنیا، دانشجویان را نیز ترغیب کرده است که برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت نمایند. مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از راحت ترین روش ها و مهاجرت سریع کانادا می باشد که امکان اخذ اقامت دائم پس از پایان دوره تحصیل نیز وجود دارد. فرزندان شما می توانند از دبستان تا دبیرستان، در بهترین مدارس کانادا که جزء سیستم های آموزشی با کیفیت دنیا می باشند، که تحصیل دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا هم تحصیل نمایند. دانش آموزان کانادایی و دانش آموزانی که برای تحصیل به کانادا مهاجرت کرده اند دارای شرایط یکسان بوده و همه از سیستم آموزشی یکسانی بهره مند می شوند. والدین نیز می توانند با اخذ ویزای موقت به کانادا مهاجرت کرده و فرزند خود را همراهی نمایند. برای آشنایی با نحوه اخذ ویزای والدین با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه مهاجرتی افق تماس بگیرید. وکیل مهاجرت در موسسه بین المللی افق عضو رسمی کانون مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا ((Immigration Consultants of Canada Regulatory Council (ICCRC)) می باشد که با دارا بودن پرونده های مهاجرتی فراوان، تجربه ی کافی در اخذ ویزای کانادا داشته و مسیر دریافت اقامت کانادا را برای شما هموارتر می نماید.

کانادا با ارائه برنامه های مهاجرتی متنوع که متناسب با نیازهای مختلف می باشد، رویکردی برنامه ریزی شده دارد که این امر باعث تسریع روند مهاجرت شده است. از این رو این کشور گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال روش های کانادا سریع مهاجرت می باشند. برای آشنایی با روش های اخذ ویزای کانادا با ما همراه باشید. در ادامه به معرفی روش های مهاجرت کانادا می پردازیم:

اکسپرس اینتری مهاجرت سریع کانادا

سیستم اکسپرس اینتری (Express Entray) یکی از سریع ترین و کارآمدترین روش های درخواست اقامت دائم کانادا می باشد. سیستم اکسپرس اینتری یا ورود سریع یا سیستم اداره مهاجرت و شهروندی Canada با هدف کمک به نیروی متخصصی که به دنبال مهاجرت کاری به کانادا می باشند، طراحی و ایجاد شده است و فرایند مهاجرت را سریع تر و آسان تر کرده است. این سیستم به طور خودکار فرد متقاضی مهاجرت کانادا را تحت یکی از شرایط زیر برای پذیرش دعوت می نماید:

  • برنامه استانی ((Provincial Nominee Class (PNC))
  • برنامه تجربه کانادا ((Canadian Experience Class (CEC))
  • برنامه اسکیلد ورکر فدرال ((Federal skilled worker class (FSWC))
  • برنامه اسکلید تریدز فدرال ((Federal Skilled Trades Class (FSTC))

نکته ی مهمی که باید به آن توجه کرد این است که متقاضیان مهاجرت به کانادا باید در یکی از دسته بندی های فوق درخواست مهاجرت خود را ثبت نمایند گرچه واجد شرایط در بیش از یک دسته می باشند. مهارت ها و تجارب کاری، تحصیللات و مدرک زبان از جمله عواملی است در امتیاز دهی سیستم اکسپرس اینتری محاسبه می شود. با مشاوره تلفنی رایگان با مجموعه بین المللی مهاجرتی کانادا افق و وکلای مهاجرت در این مجموعه با نحوه ی امتیاز دهی سیستم اکسپرس اینتری، روش ها و راه های اخذ سریع پاسپورت کانادایی یا تسریع در اقامت بیشتر آشنا شده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

برای اقدام به مهاجرت با سیستم اکسپرس اینتری، در ابتدا با وارد کردن اطلاعات سن، تحصیلات و مدرک زبان پروفایل خود را ایجاد می نمایید. پروفایل شما در قرعه کشی که هر دو هفته انجام می شود، وارد شده و رتبه بندی می شود. در صورت کسب امتیاز لازم نامه ی پذیرش ویزای کانادا را دریافت خواهید کرد و ۶۰ روز مهلت دارید که مدارک و مستندات خود را در پروفایل خود قرار داده و درخواست خود را برای کانادا سریع مهاجرت تکمیل نمایید. در صورتی که تمایلی ندارید اطلاعات مربوطه را تکمیل نمایید دعوت نامه پذیرش را رد کرده تا در دفعات بعدی قادر به ارائه درخواست باشید در غیر این صورت پروفایل شما بسته شده و برای ورود مجدد به سیستم اکسپرس اینتری نیاز است که دوباره ثبت نام کرده و پروفایل ایجاد نمایید.

مهاجرت به کانادا با استفاده از اکسپرس اینتری معمولا ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می کشد اما می توانید نامه ی پذیرش اقامت دائم خود ((Invitation to Apply (ITA)) را در کمتر از ۶ ماه دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و سریع تر کردن فرایند مهاجرت خود با مجموعه بین المللی افق تماس حاصل نمایید. گروه افق با دارا بودن مشاوره و وکیل رسمی مهاجرت پرونده مهاجرتی شما را دنبال کرده و شما را از راحت ترین روش به رویای مهاجرت کانادا و مهاجرت سریع کانادا می رساند.

landscape nature sky trees summer 300x193 - کانادا مهاجرت سریع کاری کاریابی با وکیل اقامتی زبده افق

برنامه استانی 

برنامه استانی برای افرادی مناسب است که در دسته نیروی متخصص قرار نمی گیرند. این افراد با توجه به مهارت های موردنیاز در یک استان، برای مهاجرت به کانادا می توانند اقدام نمایند. برای واجد شرایط بودن در برنامه استانی شما به پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای کانادایی نیاز دارید. در این صورت با ویزای کار کانادا اجازه ورود به کانادا را دارید که در نهایت موفق به اخذ اقامت دائم کانادا و مهاجرت سریع کانادا خواهید شد. در صورتی که از روش سیستم اکسپرس اینتری و دسته ی برنامه ی استانی درخواست مهاجرت خود را ثبت کرده باشید شانس بالاتری برای مهاجرت به کانادا خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین اخبار در مورد نحوه مهاجرت کانادا، مشاغل برتر در کانادا و راه های کسب امتیاز بالا فرم های مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان موسسه بین المللی کانادا افق در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

اخذ دریافت ویزای کانادا

فرایند درخواست ویزا مانند ویزای کاری وقت گیر بوده و در مواقعی با دشواری هایی همراه خواهد بود که با انجام یک اشتباه شانس بسیار کمی داشته و قادر به دریافت ویزا نخواهید بود. اما وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه کاریابی بین المللی افق با دارا بودن دانش گسترده و تجربه کافی شما را در پروسه مهاجرت به کانادا همراهی کرده و درخواست ویزای شما با موفقیت انجام می شود. برای شروع فرایند مهاجرت به کانادا هم اکنون با موسسه بین المللی افق با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید. وکیل مهاجرت به کانادا تا دریافت اقامت دائم کانادا یا کانادا سریع مهاجرت همراه شما خواهد بود.