کانادا و شغل های جدید پاره وقت | لیست مشاغل جدید | پردرامدترین شغل

ایجاد 81 هزار شغل جدید در ماه آگوست در کانادا

در آخرین گزارش اعلام شده توسط Statistics Canada در ماه گذشته میلادی (آگوست) بیش از 81،100 شغل جدید در کانادا ایجاد شده است که اکثر این مشاغل پاره وقت بوده اند. این آمار می گوید، نرخ بیکاری در سراسر کانادا 5.7 درصد ثابت مانده است و دستمزد و حقوق کارمندان دائمی 3.8 درصد نسبت به مدت مشابه قبل افزایش یافته است.

آخرین بررسی تحلیلگران رویترز پیش بینی 15000 شغل می کردند که در واقع نرخ اشتغال زایی در ماه آگوست فراتر از حد انتظار بوده است. همچنین در ماه آگوست 20500 نفر در خدمات آموزشی شاغل بوده و آن هم عمدتا در کبک بوده اند مشاغل بخش امور مالی، بیمه، املاک و اجاره نیز در ماه آگوست به 22400 رسید. از سوی دیگر در مشاغل بخش های علمی، حرفه ای و خدمات فنی 16800 شغل ایجاد شده است؛ رقم اعلام شده یعنی به این تعداد فرد شاغل شده اند. در ضمن، تعداد کارمندان بخش خصوصی در ماه آگوست به 94300 رسید در حالیکه تعداد کارمندان بخش دولتی و نیز خوداشتغالان ثابت ماند.

در این گزارش آمده است: 57200 شغل جدید به صورت پاره وقت و 42،000 جایگاه توسط کارگران جوان 15 تا 24 ساله برگزار شده است که تقریباً همه آنها زن بودند. تعداد دانش آموزان تابستانی، که پس از کار بین ماه مه و آگوست قصد بازگشت به مدرسه را داشتند، در مقایسه با سال 2018 پنج درصد افزایش یافت.

شما برای اطلاعات بیشتر در زمینه شغل جدید می توانید مقاله 10 شغل پردرآمد در کانادا را مطالعه فرمایید.

آخرین اعداد و ارقام مربوط به مشاغل به احتمال زیاد از سوی لیبرال های وابسته به جاستین ترودو مورد استقبال قرار خواهد گرفت و از این جهت، لیبرال ها در انتخابات پیش رو که در ماه اکتبر برگزار خواهد شد، دست بالا را برای دفاع از عملکرد خود در برابر محافظه کاران و دیگران خواهند داشت. همچنین، این گزارش های شغلی پس از سخنرانی مقام ارشد بانک کانادا در روز پنجشنبه منتشر شده اند. این مقام که Lawrence Schembri نام دارد طی آن سخنرانی گفته بود که گرچه کانادا ضعف اقتصادی اول سال جاری میلادی را جبران کرده اما با افزایش تنش اقتصادی و عدم قطعیت مرتبط با آن روبروست. آقای Lawrence Schembri که در هالیفاکس سخنرانی می کرد اعلام کرد که کانادا، نگرانی های اول سال را پشت سر گذاشته اما داده هایی که در دست داریم باز هم ما را نگران می کند.

همچنین برای اطلاع از جدیدترین اخبار آپدیت شده مربوط به شغل جدید در کانادا میتوانید با مراجعه به سایت افق (ofoghint.com) و وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت در خبرنامه افق درآیید. علاوه بر آن میتوانید با پیوستن به همراهان افق در کانال تلگرامی افق و صفحه رسمی اینستاگرام نیز به اطلاعات مهاجرتی اقامتی کانادا دست یابید. خدمات مهاجرتی مطلوب کانادا را برای شما به ارمغان خواهیم آورد زیرا شما لایق بهترین ها هستید.