کانادا در میان کشورهای برتر  جهان دارای ثبات و امنیت برای دانشجویان بین المللی می باشد.

کانادا از جمله کشورهایی است که برای دانشجویان بین المللی “ایمن و پایدار” محسوب می شود و به دلیل مدیریت همه گیری ویروس COVID-19، موقعیت خود را به عنوان مقصد تحصیلی جهان نیز بالاتر برده است. این طبق دو نظرسنجی انجام شده توسط Navitas Insights انجام شده است به ما می گوید. علاوه بر این، بررسی نشان می دهد که کشورهایی که “امن و باثبات” تلقی می شوند لزوما “باز و پذیرا” نیستند. با این حال، کانادا یکی از کشورهای برتر است که هر دو در نظر گرفته می شود.

کانادا دانشجویان بین المللی

در حقیقت، کانادا اقداماتی را انجام داده است تا دانشجویان بین المللی بتوانند به مقصد مورد نظر خود سفر کنند. دانشجویانی که مایل به سفر به کانادا هستند فقط باید در کالج یا دانشگاهی شرکت کنند که برنامه آمادگی COVID-19 خود را از طریق دولت استانی که موسسه در آن است تصویب کرده باشد. مهم نیست که دانشجو از کجا سفر می کند. اولین نظرسنجی در ماه مه سال ۲۰۲۰ انجام شد. یافته های حاصل از این نظرسنجی نشان داد که کانادا به عنوان یکی از کشورهایی است که در کنار نیوزلند و استرالیا پیشتاز است. کشور کانادا از ماه می تا سپتامبر موقعیت خود را بهبود بخشیده است اما این بار رقیب اش بریتانیا است نه استرالیا و نیوزیلند.

کانادا دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی چگونه می توانند ویزای تحصیلی کانادا را بگیرند:

اولین قدم برای تحصیل در کانادا این است که تصمیم بگیرید کدام موسسه یادگیری و یا دانشگاه های کانادا که دارای DLI هستند و همچنین در چه رشته ای تحصیل کنیم. پس از اینکه در رشته دلخواه خود اپلای کردید از دانشگاه و یا کالج مورد نظر نامه پذیرش را دریافت خواهید کرد. سپس برای اخذ ویزای تحصیل لازم است درخواست خود را به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC ارائه دهید.

در صورت تمایل، دانشجویان بین الملی می توانند اعضای خانواده خود را نیز در این برنامه قرار دهند تا آنها نیز در کانادا به شما بپیوندند. همسر شما می تواند مجوز کار را بدست آورد، به طوری که آنها می توانند در هنگام تحصیل برای هر کارفرمایی در داخل کانادا کار کنند. برای ارائه درخواست خود، شما باید به نامه پذیرش DLI دار نیاز دارید و ثابت می کنید که پول کافی برای پرداخت شهریه خود را برای سال اول دارید. همچنین لازم است ثابت کنید که سابقه کیفری ندارید و از سلامت خوبی برخوردار هستید.

اگر DLI شما در استان کبک است، همچنین باید گواهی پذیرش کبک (CAQ یا گواهی پذیرش کبک) را دریافت کنید. دانشجویان بین المللی در صورتی قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند می توانید کانادا را به عنوان یکی از مقاصد خود انتخاب کنید همین الان تلفن را برداشته با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی کرده و شما را در رشته مورد علاقه تان در دانشگاه های برتر کانادا ثبت نام خواهند کرد. با ما همراه شوید تا به رویاهای خود دست یابید.

کانادا دانشجویان بین المللی

اگر دارای ویزای دانشجویی هستید می توانید با تدابیر امنیتی دولت کانادا وارد خاک کانادا شوید. و تحصیل خود را از داخل کانادا کانادا ادامه دهید. گروه بین المللی افق با دارا بودن سال ها سابقه درخشان در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا و همچنین دارای نمایندگی از دانشگاه ها و کالج های معتبر کانادا آماده خدمت رسانی به هموطنان خود می باشد. شما می توانید با اطمینان کافی پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید و ما همواره تا اخذ دریافت ویزای دانشجویی همراه شما خواهیم بود. ویزای دانشجویی و ویزای کار همراه تخصص گروه بین المللی افق بوده است. با ما باشید و به افق آرزو های خود بیاندیشید.