کانادا در میان کشورهای برتر  جهان دارای ثبات و امنیت برای دانشجویان بین المللی می باشد.

کانادا از جمله کشورهایی است که برای دانشجویان بین المللی “ایمن و پایدار” محسوب می شود و به دلیل مدیریت همه گیری ویروس COVID-19، موقعیت خود را به عنوان مقصد تحصیلی جهان نیز بالاتر برده است. این مطلب بر اساس دو نظرسنجی انجام شده توسط Navitas Insights تایید شده است . علاوه بر این، بررسی ها نشان می دهد کشورهایی که “امن و باثبات” تلقی می شوند لزوما “باز و پذیرا” نیستند. با این حال، کانادا یکی از کشورهای برتر است که هر دو موضوع را در نظر گرفته است.

startup 849804 1920 768x548 1 300x214 - ثبات و پذیرش آسان مهاجرت به کانادا | دانشجویان بین المللی در کانادا | افق و مهاجرت فوری

در حقیقت، کانادا اقداماتی را انجام داده تا دانشجویان بین المللی بتوانند به مقصد مورد نظر خود سفر کنند. دانشجویانی که مایل به سفر به کانادا هستند فقط باید در کالج یا دانشگاهی شرکت کنند که برنامه آمادگی COVID-19 خود را از طریق دولت استانی که موسسه در آن قرار دارد، تصویب کرده باشد. مهم نیست که دانشجو از کجا سفر می کند. یافته های اولین نظر سنجی که در ماه مه سال ۲۰۲۰ انجام شد نشان داد که کانادا به عنوان یکی از کشورهایی است که امر پذیرش دانشجو بر اساس استانداردهای مربوط به پاندمی کورونا در کنار نیوزیلند و استرالیا پیشتاز است. کشور کانادا از ماه می تا سپتامبر موقعیت خود را بهبود بخشیده است اما این بار رقیب اش بریتانیا است نه استرالیا و نیوزیلند.

Move In Day 2011 6099706937 cropped 300x223 - ثبات و پذیرش آسان مهاجرت به کانادا | دانشجویان بین المللی در کانادا | افق و مهاجرت فوری

دانشجویان بین المللی چگونه می توانند ویزای تحصیلی کانادا را بگیرند:

اولین قدم برای تحصیل در کانادا این است که تصمیم بگیرید کدام موسسه یادگیری و یا دانشگاه های کانادا که دارای DLI هستند و همچنین در چه رشته ای تحصیل کنیم. پس از اینکه در رشته دلخواه خود اپلای کردید از دانشگاه و یا کالج مورد نظر نامه پذیرش را دریافت خواهید کرد. سپس برای اخذ ویزای تحصیل Student Visa لازم است درخواست خود را به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC (Immigration, Refugees and Citizenship Canada) ارائه دهید.

در صورت تمایل، دانشجویان بین الملی می توانند اعضای خانواده خود را نیز در این برنامه قرار دهند تا آنها نیز در کانادا به شما بپیوندند. همسر شما می تواند مجوز کار Work permit Open را بدست آورد، به طوری که می تواند در هنگام تحصیل شما برای هر کارفرمایی در داخل خاک کانادا کار کند. برای ارائه درخواست خود، شما به نامه پذیرش DLI دار  (Designated learning institutions) نیاز دارید و باید ثابت کنید که پول کافی برای پرداخت شهریه خود را برای سال اول دارید. همچنین لازم است ثابت کنید که سابقه کیفری نداشته و از سلامت خوبی برخوردار هستید.

اگر DLI شما در استان کبک است، همچنین باید گواهی پذیرش کبک (CAQ یا گواهی پذیرش کبک) را دریافت کنید. دانشجویان بین المللی در صورتی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند می توانند کانادا را به عنوان یکی از مقاصد خود انتخاب کنند. برای رسیدن به این هدف، همین الان گوشی تلفن را برداشته و با کارشناسان ما با شماره ۳۱۰۷۱ (۰۵۱) تماس بگیرید. کارشناسان ما شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی نموده و شما را در رشته مورد علاقه تان در دانشگاه های برتر کانادا ثبت نام خواهند کرد. با ما همراه شوید تا به رویاهای خود دست یابید.

international students canada 300x200 - ثبات و پذیرش آسان مهاجرت به کانادا | دانشجویان بین المللی در کانادا | افق و مهاجرت فوری

اگر دارای ویزای دانشجویی هستید می توانید با تدابیر امنیتی دولت کانادا وارد خاک کانادا شوید. و تحصیل خود را از داخل کانادا ادامه دهید. گروه بین المللی افق با دارا بودن سال ها سابقه درخشان در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا و همچنین دارا بودن نمایندگی از دانشگاه ها و کالج های معتبر کانادا آماده خدمت رسانی به هموطنان خود می باشد. شما می توانید با اطمینان کافی پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید. ما از ابتدای این مسیر تا اخذ ویزای دانشجویی کانادا همراه شما خواهیم بود. ویزای دانشجویی و ویزای کار همراه، تخصص گروه بین المللی افق است. با ما باشید و به افق آرزو های خود بیاندیشید.