مهاجرت مدیران ارشد و صاحبان کسب و کار فعال به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

کشور کانادا به منظور اشتغال زایی و رشد اقتصادی خود همواره به جذب مهاجران بین المللی زیادی میپردازد و شرایط بسیار خوبی را نیز برای آنها فراهم میکند. به همین دلیل بسیاری از مدیران کارافرینان و فعالان کسب و کار تصمیم به مهاجرت کانادا و اقامت در کانادا میگیرند. تا اینگونه بتوانند علاوه بر اخذ شهروندی و تابعیت کانادا درآمدهای بسیار خوبی را نیز کسب کرده و آینده مالی خوبی را برای خود و خانوادشان رقم بزنند.

مدیران ارشد، کارافرینان و فعالان تجاری و اقتصادی میتوانند به منظور ایجاد بیزینس فعال در کانادا و یا رشد بیزینس خود در این کشور، از سه روش مهاجرتی زیر  برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. در صورتی که با اهداف ذکر شده قصد مهاجرت سریع به کانادا و روادید اقامت کانادا برای خود و خانواده ی خود را دارید با ما همراه باشید.

  • مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی (کارافرینی استانی در کانادا): افرادی که قصد مهاجرت کارافرینی به کانادا (Entrepreneurial Immigration to Canada) را دارند، به خصوص مدیران حوزه کسب و کارها باید بر اساس شرایط فردی خود و شرایط هر استان برای کارافرینی در کانادا اقدام کنند. هر یک از شهر های کانادا دارای شرایط خاصی برای کارافرینی میباشد. افراد باید با توجه به شرایط و قوانین استانی و بیزینس پلنی که قصد اجرای آن را در کانادا دارند، بهترین شهر برای برنامه کارآفرینی خود را انتخاب کنند. تا شانس موفقیت پرونده های کارافرینی آنها به میزان چشمگیری افزایش یابد. کارافرینان یا مدیران بین المللی در ابتدا قادر خواهند بود با اخذ ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنند. پس از آن دولت استانی به آنها مهلت خواهد داد تا سرمایه گذاری مشخص شده در بزینس پلن را انجام دهند. حال اگر در اجرای طرح بیزینس پلن خود موفق شوند میتوانند مدارک لازم را به دولت استانی کانادا ارائه داده و پس از آن برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

  • مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ (استارت اپ یا Startup): این برنامه مهاجرتی کانادا برای فعالان اقتصادی و تجاری یا مدیران فعال که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند که دارای ایده ای مناسب و قابل تجاری سازی باشند مناسب است. این افراد میتوانند با داشتن شرایطی از جمله سن مناسب، تمکن مالی لازم، مدرک زبان بین المللی و حداقل نمره زبان CLB 5، سابقه کار مرتبط، مدرک تحصیلی، نامه ساپورت (ساپورتری) از شرکت های کانادایی، ایده کاربردی و قابل اجرا در کانادا و … برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنند. چنانچه پرونده مهاجرتی اقامتی این افراد توسط سفارت کانادا پذیرفته شود قادر خواهند بود از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا (PR Card) همراه با همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال خود وارد خاک کانادا شوند. لازم به ذکر است افرادی که از طریق برنامه Canada Startup Visa تصمیم به مهاجرت کانادا میگیرند میتوانند با ساپورت مالی و مدیریتی از طرح های بیزنس پلنی که در کانادا وجود دارد نیز برای مهاجرت خود اقدام کنند.

  • مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت (ثبت شرکت در کانادا): مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت یکی از روش های سریع مهاجرتی کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا به حساب می آید. ایرانیان متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا میتوانند برای توسعه شرکت خود در کانادا و یا ثبت شرکتی جدید در این کشور اقدام کنند. انواع مختلفی از شرکت ها در کانادا وجود دارند. که هر کدام شرایط خاص خود را داشته و افراد باید با توجه به شرایط مشخص شده نسبت به ثبت شرکت در این کشور اقدام کنند. مهاجران ایرانی که از طریق این برنامه مهاجرتی تصمیم به مهاجرت کانادا میگیرند. در ابتدا با اخذ ویزای کار کانادا وارد کشور کانادا خواهند شد. در صورتی که این افراد بتوانند با ارائه مدارک و اسناد معتبر نشان دهند، که دارای سابقه کار تخصصی در کانادا بوده و به دولت کانادا مالیات پرداخت کرده اند. قادر خواهند بود، از طریق برنامه مهاجرتی CEC برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهند. بسیاری از متقاضیانی هم که از طریق ثبت شرکت به کانادا مهاجرت کرده اند. پس از گذشت چند سال از زندگی و اقامت در کانادا به علت آشنایی با بازار کار کانادا میتوانند، وارد برنامه های کارافرینی شده و از این طریق برای روادید اقامت کانادا اقدام کنند.

ofogh67 02 300x200 - مهاجرت کارافرینی به کانادا | روش های مهاجرتی فعالان کسب و کار | کاریابی افق

انواع شرکت در کانادا برای مهاجران ایرانی متقاضی مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا

برای مدیران کسب و کارها که متقاضی مهاجرت به کانادا و ثبت شرکت در کانادا (Company Registration in Canada) هستند لازم است بدانند انواع مختلفی از شرکت ها در کانادا وجود دارد. که در ادامه به معرفی این شرکت ها خواهیم پرداخت. برای اخذ اقامت دائم کانادا با استفاده از روش مهاجرتی ثبت شرکت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ با ما همراه باشید. انواع ثبت شرکت در کانادا به شرح زیر است:

  • شرکت مسئولیت محدود: این نوع شرکت در کانادا جز گران ترین نوع شرکت در این کشور محسوب میشود. در شرکت با مسئولیت محدود در کانادا شرکا و مالکان شرکت مسئول پرداخت بدهی ها نخواهند بود. همچنین جذب سرمایه برای این نوع شرکت کار آسانی است.

  • شرکت تعاونی (Partnership): در این نوع شرکت ها مسئولیت تمام شرکا محدود است. شرکت تعاونی در کانادا متعلق به همه اعضا آن میباشد. همچنین ضرر و زیان این شرکت نیز در بین تمامی سهامداران آن تقسیم خواهد شد.

  • شرکت مالکیت شخصی (Sole Proprietorships): شرکت مالکیت شخصی (Sole Proprietorships) ساده ترین نوع شرکت در کانادا می باشد که مدیران برای مهاجرت این گزینه را انخاب می کنند. که مالکیت آن در اختیار یک نفر است. به همین دلیل درآمد مالک شرکت به عنوان درآمد کل شرکت تلقی میشود. علاوه بر آن فرد باید نسبت به پرداخت مالیات به دولت کانادا نیز اقدام کند. لازم است بدانید در این نوع شرکت تمامی ضرر و زیان های احتمالی به عهده مالک آن خواهد بود.

  • شرکت مشارکتی (Corporation): در این نوع شرکت ها افراد بر اساس مقدار سرمایه گذاری خود صاحب درصدی از سهام شرکت خواهند شد. برای افتتاح چنین شرکتی وجود حداقل دو نفر لازم و ضروری است. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که میزان ضرر و زیان در میان همه اعضا مشترک بوده، و علاوه بر آن هرکدام از شرکا در شرکت مشارکتی مسئول پرداخت بدهی دیگر شرکا نیز خواهند بود. همچنین برای ایجاد شرکت مشارکتی به سرمایه و هزینه ی زیادی نیاز است.

ofogh67 04 300x180 - مهاجرت کارافرینی به کانادا | روش های مهاجرتی فعالان کسب و کار | کاریابی افق

در صورتی که قصد مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم در سالهای ۲۰۲۰، ۲۰۲۱، ۲۰۲۲ و حتی ۲۰۲۳ را دارید به سایت اینترنتی گروه بین الملل افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه فرمایید. تیم مهاجرتی افق با داشتن سوابق و تجارب فراوان در امور مهاجرتی کانادا تمام تلاش خود را به کار میگیرد، تا با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان کلاینت های عزیز را به اهدافشان برساند.

برای مهاجرت مدیران به کانادا و مهاجرت سریع کاری به کانادا و کار در کانادا، روادید اقامت دائم و موقت کانادا، سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا، مهاجرت استانی به کانادا و … گروه افق جز بهترین پیشنهاد ها برای شما خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق میتوانید با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. همراهی شما تا رسیدن به اقامت دائم کانادا، اخذ پاسپورت کانادایی، تابعیت و شهروندی کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تعهد ماست.