کارآفرینی کانادا مهاجرت استان بریتیش کلمبیا

برای اطلاع از مباحث برنامه های مهاجرت استانی کانادا PNP  روش سریع و فوری و مهم برای اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا و سفر به کانادا ملک و سرمایه گذاری و وکیل خوب و برنامه تضمینی و ویزای فوری سفر کانادا یا مهاجرت به کدام استان کانادا بهتر است؟ یا شرایط شهر های کانادا برای پذیرش تحصیلی کاری مهاجرتی ۲۰۲۰ قوانین اپدیت شده مهاجرت کانادا چیست؟ استان های یا استان کانادا برای مهاجرت به کانادا فدرال Federal Program و  استانی Provincial Nominee Program و یا برنامه مهاجرت استانی. یا مهاجرتی کارآفرینی و کارافرینی سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا کانادا یا برنامه سریع استانی. بریتیش کلمبیا یا اداره مهاجرت بریتیش کلمبیا برای روادید و پذیرش تحصیلی. و بیزینسی و سریعترین راه ورود به کانادا و Express Entry British Columbia و یا کارآفرینی ۱۰۰ هزاردلاری یا اکسپرس انتری. یا نیروی متخصص افراد واجد شرایط را برای اخذ اقامت کانادا با ما تماس بگیرید.

استان بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا است که مرز مشترک با استان البرتا دارد. بزرگترین شهر این استان ونکوور می باشد. یک سوم جمعیت استان بریتیش کلمبیا، مهاجران هستند زیرا محیط چند فرهنگی و سطح عالی زندگی، این استان را مقصد مهاجران بسیاری کرده است. این استان و البته شهر ونکوور از لحاظ سطح بالای زندگی در جهان معروف است. گرچه هزینه های زندگی در این شهر بالا است ولی میزان درآمد افراد متناسب با هزینه های زندگی است. آب و هوای استان بریتیش کلمبیا تحت تاثیر اقیانوس آرام است و بسته به اینکه محل سکونت نزدیک سواحل اقیانوس آرام باشد یا دورتر، متفاوت است. به طور کلی تابستان های این استان گرم و خشک و زمستان هایش معتدل و مطبوع است. برای کارآفرینی کانادا مهاجرت ۲۰۲۰ با کارشناسان شرکت افق تماس بگیرید.

vancouver bc skyline 1 - کارآفرینی کانادا مهاجرت استان بریتیش کلمبیا

برای مهاجرت به کانادا با روش کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا لازم است که ابتدا به این استان سفر کرده و با موقعیت های کسب و کار و بازارهای محلی آشنا شوید. در صورتی که ایده ای برای راه اندازی کسب و کار در این استان دارید، می توانید آن را با نماینده مهاجرت استان بریتیش کلمبیا در میان بگذارید. درصورتی كه نماینده مهاجرت با طرح پیشنهادی شما موافقت كند نامه تاییدیه از طرف استان صادر می شود تا در برنامه BC PNP ثبت نام كنید.

برای ثبت نام لازم است که در سایت BC PNP پروفایل خود را ایجاد کرده و مدارک مربوط به ارزش خالص دارایی ها، طرح و برنامه ی کسب و کار جدید، سوابق کاری و تحصیلی و مدرک زبان را ارائه نمایید. متقاضیان براساس شرایطی که دارند، امتیاز دهی شده و افرادی که دارای امتیاز بالاتر می باشند از طرف استان برای آن ها دعوتنامه صادر می گردد. مدت زمان امتیازدهی پس از ثبت نام ۶ هفته کاری بوده و زمان بررسی پرونده های متقاضیان دعوت شده حدودا ۴ ماه از زمان ارسال کل پرونده می باشد. همچنین از متقاضیان مهاجرت به کانادا برای ارائه جزییات پرونده شان برای مصاحبه دعوت بعمل آورده می شود. در صورت قبول درخواست كسب و كار و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا كانادا، برای فرد متقاضی نامه تاییدیه صادر می شود. با استفاده از این نامه شما می توانید برای دریافت اجازه كار (Work Permit) اقدام كنید. حداقل سرمایه ی لازم برای ایجاد کسب و کار جدید در این استان ۲۰۰ هزار دلار کانادا می باشد. برای برنامه کارآفرینی کارافرینی کانادا مهاجرت ۲۰۲۰ و کسب اطلاع از نحوه و راه های گام به گام و آموزش رایگان مهاجرت به کانادا و یا کانادا مهاجرت کردن با کارشناسان ویزا و روادید و پاسپورت گروه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید.

بعد از دریافت اجازه کار شما فرصت دارید تا طرح کسب و کار، سرمایه گذاری و ایجاد شغل را تکمیل کنید. در این حالت همسر شما میتواند برای Open Work Permit درخواست دهد. بعد از انجام مراحل فوق و كسب امتیاز لازم شما می توانید برای اقامت دائم كانادا اقدام كنید. گزارشات نهایی شما در طی ۴ ماه بررسی شده و نتیجه به شما اطلاع داده می شود.

traveler spirit island rockies maligne lake jasper national park - کارآفرینی کانادا مهاجرت استان بریتیش کلمبیا

برخی شرایط لازم برای كارافرینی یا کارآفرینی و سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا كانادا

  • داشتن حداقل ۳ سال سابقه مالکیت کسب وکار و یاحداقل ۴ سال سابقه مدیریت ارشد کسب و کاردر ۵ سال گذشته

  • حداقل میزان سرمایه گذاری ۱۰۰هزاردلار

  • داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه

  • داشتن حداقل مدرک کاردانی و یاحداقل ۳ سال سابقه مالکیت ۱۰۰ % کسب و کار در ۵ سال گذشته

emerald lake yoho national park british columbia canada - کارآفرینی کانادا مهاجرت استان بریتیش کلمبیا

 

انتقال سرمایه به كانادا از طریق سرمایه گذاری و كارافرینی کارآفرینی بریتیش كلمبیا چگونه است؟ حداقل سرمایه و هزینه لازم برای كارافرینی در ایالت بریتیش كلمبیا یا BC چقدر است؟ ایا امكان مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری  و كارافرینی در بریتیش كلمبیا ۲۰۲۰ وجود دارد؟ ایا از طریق كارآفرینی در استان بریتیش كلمبیا میتوان اقامت دائم سریع و فوری كانادا را اخذ كرد؟ شرایط کارآفرینی کانادا مهاجرت چیست؟ شرایط ویزای كارافرینی بریتیش كلمبیا برای ایرانیان به چه صورت است؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق تماس بگیرید.

مهاجرت سریع به كانادا یا پیكاپ اقامت دائم و موقت فوری و ازران كانادا. یا روادید ویزا و یا ویزای Canada در كوتاه ترین زمان یا كم هزینه ترین روش مهاجرت كانادا یا سرمایه گذاری و كارافرینی در استان های كانادا. یا كار آفرینی در بریتیش كلمبیا كانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت استانی به بریتیش كلمبیا یا پیكاپ ویزای كاری كانادا یا روادید پذیرش تحصیلی كانادا یا استارتاپ. كانادا مهاجرت یا ایجاد كسب و كار فعال یا بیزینس در بریتیش كلمبیا كانادا در سال ۲۰۲۰ یا پیكاپ گلدن ویزای كانادا یا مهاجرت به كانادا از طریق تحصیل. یا مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری یا مهاجرت به كانادا از طریق خرید ملك یا مهاجرت كاری به كانادا و كار در كانادا یا قوانین مربوط به پول، هزینه و سرمایه لازم برای كارافرینی در استان برتیش كلمبیا كانادا ۲۰۲۰ یا بهترین وكیل مهاجرت به كانادا. یا ارزان ترین وكیل مهاجرت به كانادا یا مشاوران با تجربه در زمینه مهاجرت به كانادا یا مشاوران و وكلای رسمی انجمن ICCRC كانادا. یا اكسپرس اینتری فدرال یا ایجاد پروفایل در سیستم اكسپرس اینتری و … از صفر تا صد امور مهاجرتی با گروه افق.

افراد با تجربه در زمینه كسب و كار، مدیران و صاحبان شركت های بیزینسی فرصت را از دست ندهید و از هم اكنون برای اینده خود برنامه ریزی كنید. مهاجرت به كانادا از طریق كار افرینی در British Columbia  بهترین راه مهاجرتی برای شما عزیزان میباشد. برای اطلاع از جدیدترین برنامه کارآفرینی یا سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا یا شرایط اقامت دائم و یا آخرین تغییرات سیستم مهاجرتی ۲۰۲۰ و یا مهاجرت از طریق مهارت SI و کارآفرینی کانادا مهاجرت با ما در تماس باشید.

گروه بین الملل افق همواره در تلاش است بهترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به كانادا را با توجه به شرایط شما پیش رویتان قراردهد. هرچه سریع تر برای ایجاد پرونده های مهاجرتی خود با كمك و همراهی شركت بین الملل افق اقدام كنید. فرصت را از دست ندهید (خصوصا برنامه ویژه کارآفرینی کانادا مهاجرت) و با تماس و مشاوره رایگان و برنامه های استثنائی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ از تخفیفات استثنائی افق بهره مند شوید.