مهاجرت کارآفرینی منیتوبا کاریابی برنامه استانی گروه افق

مهاجرت کارآفرینی منیتوبا کاریابی برنامه استانی گروه افق

منیتوبا استانی در مرکز کانادا می باشد. مهاجرت کارآفرینی منیتوبا در این استان مناسب کسب و کارها می باشد. استان انتاریو (تورنتو) در شرق آن، ساسکاچوان در غرب و از جنوب به آمریکا (داکوتای شمالی و مینسوتا) متصل می شود. آب و هوای چهارفصل دارد و دارای تعداد زیادی دریاچه و رود می باشد. در قسمت جنوبی و غربی استان منیتوبا مزارع کشاورزی و دامداری بسیاری گسترده شده است.

کارآفرینی منیتوبا

اقتصاد استان منیتوبا بر پایه کشاورزی، دامداری، تولید، معدن، حمل و نقل، انرژی و توریسم می باشد. وینیپگ (مرکز منیتوبا) هشتمین شهر بزرگ کانادا
می باشد. زندگی در استان مانیتوبا مقرون به صرفه (کم هزینه) نسبت به آنتاریو و بریتیش کلمبیا که کارآفرینی منیتوبا مناسب برای کار درکانادا می باشد.

یکی از روشهای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی کارآفرینی منیتوبا می باشد، هدف این برنامه جذب تجار و صاحبان مشاغل که می توانند یک کسب و کار جدید را راه اندازی کنند، می باشد. (برای برنامه مهاجرت کانادا کارآفرینی منیتوبا با ما تماس بگیرید).

محاسبه امتیازبندی شما در برنامه کارآفرینی استان منیتوبا

شرایط اولیه اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه کارآفرینی منیتوبا:

فرد متقاضی باید حداقل 3 سال تجربه کار تمام وقت مدیریتی در 5 سال گذشته برای سرمایه گذاری مهاجرت در کارآفرینی منیتوبا دارا باشد و یا به عنوان یک صاحب کسب و کار فعال و موفق باشد و یا در یک ارگان یا سازمان نقش مدیریت ارشد کسب و کار را داشته باشد. ( حداکثر 15 امتیاز)

نکته: صاحبان کسب و کار و کارفرمایان از امتیاز بیشتری نسبت به مدیران ارشد برخوردار می شوند (سهم از مالکیت حداکثر 15 امتیاز).

موارد مورد نیاز برای اخذ اقامت در کانادا (کارآفرینی منیتوبا) – گروه بین المللی افق

– مهارت زبان جنرال (فرانسه یا انگلیسی) حداقل معادل نمره CLB / NCLC 5 داشته باشد( حداکثر 20 امتیاز).
– حداقل مدرک تحصیلی معادل گواهینامه دبیرستان کانادا(دیپلم) به بالا
– دارای سن قانونی برای اثبات مدیریت؛ مناسب ترین سن بین ۲۵ تا ۴۹ سال است( حداکثر 15 امتیاز).
– حداقل مقدار سرمایه گذاری برای شهر وینی پک ۲۵۰،۰۰۰ دلار و سایر شهرها و مناطق روستایی ۱۵۰،۰۰۰ دلار می باشد
– حداقل دارایی فرد متقاضی به همراه همسر باید ۵۰۰،۰۰۰ دلار کانادا باشد( حداکثر15 امتیاز).
– در برنامه کسب و کار پیشنهادی که متقاضی به دولت استانی ارائه شود باید حداقل یک شهروند کانادایی یا یک مهاجر دائمی در مانیتوبا استخدام شود.
– بازدید تحقیق سفر اکتشافی در مورد کسب و کار به استان منیتوبا (الزامی نیست ولی امتیاز دارد)
– ارائه بزینس پلن مناسب و دقیق به دولت استانی اجباری می باشد( شرایط مشخصات بیزینس پلن باید مورد تایید اداره مهاجرت استان منیتوبا باشد).

شاید برای شما مفید باشد.  برنامه متخصص کبک مهاجرت کانادا 2020 استانی مون

کارآفرینی منیتوبا

شرایط همسر متقاضی برای اخذ اقامت در کانادا

امتیازات انطباق پذیری که از شرایط همسر متقاضی و دیگر شرایط، فرد می تواند در کارآفرینی منیتوبا کسب کند: ( حداکثر 20 امتیاز)

 •  همسر فرد متقاضی دارای مهارت زبان با نمره آیلتس 5 باشد.
 • متقاضی یا همسرش دو زبانه باشند دارای مهارت زبان دوم فرانسه معادل CLB5 باشند.
 • دارای بستگان درجه یک در استان منیتوبا باشد که حداقل باید یکسال در این استان زندگی کرده باشد.
  توجه داشته باشید داشتن بستگان درجه اول در دیگر استان ها نیز نمره منفی محسوب می شود.
 • فرزند فرد متقاضی حداقل شش ماه در استان منیتوبا مشغول به تحصیل باشد.
 • فرد متقاضی یا همسر وی از سن 17 سالگی به بعد در استان منیتوبا تحصیل کرده باشند.
 • فرد متقاضی یا همسر وی حداقل شش ماه سابقه کار در استان منیتوبا داشته باشند.

باید حداقل 60 امتیاز جهت ورود به این برنامه کسب و کار در کارآفرینی منیتوبا کنید، (بهترین امتیازات و بهترین بزینس پلن ها انتخاب می شوند) درصورت موافقت با پرونده درخواست کار آفرینی منیتوبا، فرد متقاضی مجوز کار موقت (اقامت کاری) دریافت می کند و باید حداکثر ظرف مدت 24 ماه پس از ورود براساس بیزنس پلن، سرمایه گذاری مورد نیاز را انجام داده و اسناد آن را به دولت منیتوبا ارائه دهد. پس از تایید دولت استانی به فرد اقامت دائم تعلق می گیرد.

کارآفرینی منیتوباهمچنین بخوانید: ساپورتر منیتوبا

سرمایه گذاری برنامه مزرعه داری منیتوبا Farm Investor Pathway

شرایط مورد نیاز برای برنامه کشاورزی منیتوبا

— حداقل باید 3 سال مالکیت و مدیریت کسب و کار مزرعه در کشور خود برای کارآفرینی منیتوبا داشته باشد و این سوابق باید اسناد معتبر قابل پشتیبانی و ارائه باشد(اسناد مالیاتی، فاکتور و قرارداد های خرید و فروش و…)
—  داشتن مهارت زبان (انگلیسی، فرانسه) در سطحی که بتوانید صحبت کنید و متوجه بشوید (این برنامه دارای مصاحبه با زبان فرانسه یا انگلیسی می باشد).
—  حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز جهت ایجاد کسب و کار 300،000 دلار کانادا می باشد ( ایجاد یک مزرعه کشاورزی در مناطق روستایی استان منیتوبا ).
—  ارائه یک بیزنس پلن کسب و کار مزرعه
—  ارزش دارایی فرد متقاصی در کشور خود حداقل 500،000 دلار کانادا باشد.
—  بازدید تحقیق سفر اکتشافی در مورد کسب و کار به استان منیتوبا(الزامی).

شاید برای شما مفید باشد.  اسکولارشیپ یا بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کانادا

مرور کلی بر فرآیند مزرعه داری استان منیتوبا

بررسی و تحقیق در زمینه تجارت و مزرعه داری در مانیتوبا
باید در بزینس پلن خود مشخص کنید که حداقل معیارهای سرمایه گذاری مزرعه را برای کارآفرینی منیتوبا برآورده می سازید.
یک فرم مدیریت سود سرمایه گذاران سرمایه گذاری را تکمیل کنید.
شما باید حداقل الزامات واجد شرایط بودن را برای ادامه به مرحله بعدی بردارید.
توجه ویژه ای جهت نشان دادن مهارت های خود مخصوصا مربوط به مهارت های عملی کشاورزی خود، دانش فنی و تجربه در شیوه های کشاورزی مبتنی بر تکنولوژی که به طور مستقیم به صنعت تولید مزرعه در مانیتوبا باشد. عملیات مزرعه شما باید با عملیات کشاورزی مانیتوبا در مقایسه با استفاده از تکنولوژی، شیوه های تکنولوژیکی، مقیاس، تجهیزات مورد استفاده، تولید و غیره مقایسه می شود و مورد تایید قرار می گیرد.

اگر استان منیتوبا نامزدی شما را تایید کرد تایید می شوید، شما باید مبلغ 75،000 دلار کانادا را نزد دولت منیتوبا ودیعه بگذارید تا سرمایه گذاری ارائه شده را برای مهاجرت کارآفرینی منیتوبا راه اندازی کنید.

پس از آن با اقامت دائم وارد کانادا می شوید و بعد از ورود کسب و کار خود را در منیتوبا آغاز کنید و بعد از انجام بزینس پلن و انجام سرمایه گذاری به مبلغ 300.000 هزار دلار ودیعه به شما باز پرداخت می گردد.

کارآفرینی منیتوبا

چه کسانی امکان انجام برنامه کارآفرینی منیتوبا را دارا نیستند:

 1.  پرونده باز درخواست پناهندگی کانادا را داشته باشند.
 2.  حضور غیر قانونی در کانادا را داشته باشند.
 3.  منع ورود به کانادا را داشته باشند.
 4.  پرونده در حال بررسی استانی دیگر از کانادا را داشته باشند.
 5.  تقاضای برنامه کارآفرینی استان منیتوبا در 12 ماه گذشته داشته اند که رد شده  است.
 6.  تقاضای برنامه کارآفرینی استان منیتوبا در 24 ماه گذشته داشته اند که به علت تقلب و یا دروغ رد شده باشد.
شاید برای شما مفید باشد.  ارز بانکی کانادا

برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط كارآفرینی منیتوبا در استان منیتوبا و مهاجرت به كانادا با دفتر مهاجرتی افق تماس بگیرید. همچنین میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل نموده و پاسختان را به صورت ایمیل از كارشناسان افق دریافت كنید. اخبار و اطلاعات ضروری و قوانین جدید مربوط به كارافرینی در استان منیتوبا ۲۰۲۰ یا پیكاپ ویزای كارافرینی كانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت های استانی به كانادا یا مهاجرت به كانادا از طریق مهاجرت استانی منیتوبا یا سرمایه گذاری در ایالت منیتوبا. سرمایه گذاری كار آفرینی و استارتاپ منیتوبا یا مهاجرت های تجاری به استان منیتوبا یا روادید اقامت دائم و موقت فوری سریع و ارزان كانادا یا بهترین وكیل مهاجرت كانادا یا اخذ ویزا و یا ویزای كار كانادا. نیروی كار متخصص در استان منیتوبا یا حداقل سرمایه و هزینه های لازم برای كارافرینی در منیتوبا و مهاجرت کانادا کارآفرینی یا انتقال سرمایه به كانادا یا روادید پاسپورت كانادا مهاجرت ۲۰۲۰٫

https://www.immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/mpnp-for-business/

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *