کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و برنامه استانی ساسکاچوان افق

اگر به دنبال مسائلی از قبیل هزینه زندگی در ساسکاچوان کانادا برای مهاجرت به کانادا و یا برنامه کارآفرینی در کانادا ساسکاچوان و یا برنامه نیروی ماهر و نیروی متخصص ساسکاچوان. و یا ارائه خدمات مهاجرتی ارزان فوری و یا اخذ اقامت و مهاجرت فوری و سریع به کانادا و اطلاع از اخرین تغییرات برنامه های مهاجرتی. و یا مهاجرت استانی کانادا و استان های نامزد جذب مهاجر و یا روادید و پاسپورت. و برنامه استانی  کارآفرینی نوا اسکوشیا و یا استفاده از وکیل مهاجرت برای کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و یا برنامه کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و یا حتی کارآفرینی استان انتاریو در استان نیوبرانزویک کانادا هستید با ما تماس بگیرید.

استان ساسکاچوان کانادا از غرب با استان البرتا، از شرق با استان منیتوبا و از جنوب با امریکای مرکزی هم جوار است. پایتخت آن شهر رجینا و بزرگترین شهر آن ساسکاتون است. آب و هوا در ایالت ساسكاچوان معمولا گرم و خشك است. این ایالت بیشترین میزان دریافت آفتاب را در بین شهر های کانادا دارد. تابستان ها در این استان بسیار گرم بوده و دارای زمستان های سرد است. (شاید برنامه کارآفرینی ساسکاچوان کانادا یک برنامه مناسب برای شما باشد).

افرادی که سابقه ی مدیریتی و بیزنسی دارند، برای مهاجرت به کانادا می توانند از روش کارآفرینی در استان ساسکاچوان اقدام کنند. این افراد پس از راه اندازی کسب و کار جدید در این استان می توانند برای اقامت دائم کانادا توسط برنامه برنامه کارآفرینی ساسکاچوان کانادا اقدام کنند.

مهاجرت به کانادا با این روش در ابتدا به ویزای کار نیاز دارد. از همین رو عواملی که در دریافت ویزای تحصیل در کانادا و اقامت در استان ساسکاچوان مهم می باشد، به شرح زیر است:

  • داشتن حداقل ۵۰۰ هزار دلار کانادا دارایی خالص

  • داشتن تعهد به راه اندازی مزرعه و فعالیت های مرتبط به آن در این استان (برای کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و یا برنامه های استانی دیگر)

     

  • سپرده گذاری به ارزش ۷۵۰۰۰ دلار کانادا جهت ضمانت راه اندازی مزرعه کشاورزی

  • متقاضی حتما باید یک سفر حداقل ۵ روز کاری به ساسکاچوان داشته باشد.

  • همچنین در این سفر باید با نماینده این برنامه مهاجرت ملاقاتی نیز داشته باشد.

  • ارائه مدارکی از قبیل تحصیلات، تجربه کاری، اسناد مالی و فعالیت های اخیری که که نشان دهد شما در زمینه مزرعه داری دانش و تجربه لازم را دارید.

  • ارائه برنامه کسب کار در زمینه کشاورزی در ساسکاچوان كانادا

  • داشتن حداقل ۳ سال سابقه در مالكیت و كسب و كار و مزرعه داری

milky historic country lutheran church prairies saskatchewan canada - کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و برنامه استانی ساسکاچوان افق

نكته: مبلغ سپرده گذاری شده در بند ۳ برای موفقیت در كسب وکار و عمل به تعهدات تا ۲ سال مسدود می شود. در صورت موفقیت پس از دو سال این مبلغ به شما بازگردانده می شود. در غیر این صورت این مبلغ توسط ایالت ساسکاچوان ضبط خواهد شد. (با ما باشید تا شرایط برنامه کارآفرینی ساسکاچوان کانادا را فرابگیرید و آسان به کانادا سفر کنید.)

موضوعاتی از قبیل دریافت اقامت دائم كارافرینان یا مهاجرت سریع به كانادا از طریق كارافرینی در ساسكاچوان یا برنامه نامزدی استانی PNP ساسكاچوان یا پیكاپ و روادید اقامت دائم و موقت فوری برای فرد كارافرین و خانواده ی وی. یا ارائه ی بهترین ایده بیزینس پلن برای ایجاد كارافرینی در كانادا. صفر تا صد تجارت و كارافرینی و سرمایه گذاری در ساسكاچوان SINP یا سرمایه گذاری در ساسكاچوان ۲۰۲۰ یا جدیدترین و اخرین اخبار مربوط به امتیاز اكسپرس اینتری فدرال ساسكاچوان در سال ۲۰۲۰٫ انواع مهاجرت به كانادا از طریق كارافرینی در استان های كانادا یا كارافرینی در استان منیتوبا یا كارافرینی جزیره پرنس ادوارد یا كارافرینی بریتیش كلمبیا یا مهاجرت كانادا كارافرینی ۲۰۲۰ یا مهاجرت كانادا وكیل ارزان یا پیكاپ استارت اپ كانادا. Skilled Worker مهاجرت به كانادا یا ارزان ترین مهاجرت سرمایه گذاری و كار افرینی كشور كانادا یا کارآفرینی ساسکاچوان کانادا یا مهاجرت ارزان قیمت و فوری كانادا و … فقط و فقط در گروه كاریابی بین الملل افق.

اگر دارای ایده ی کسب و کار نو و شرایط فوق هستید، برای مهاجرت به کانادا با روش کارآفرینی استان ساسکوچوان اقدام کنید. در این صورت باید سوابق کاری و تحصیلی را در اداره مهاجرت این استان ثبت کنید و امتیاز دهی شوید. در صورتی که امتیاز لازم را کسب کنید می توانید به ادامه روند مهاجرت به کانادا بپردازید. حداقل امتیاز در سیستم امتیازبندی Saskatchewan ،۱۲۰ می باشد. این روش مهاجرتی برای افرادی كه از طریق كار افرینی در استان نیوبرانزویك واجدشرایط نیستند بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که در روش کارآفرینی استان ساسکاچوان در سال ۲۰۲۰ به مدرک بین المللی زبان نیاز ندارید. اما ارائه آن جزء امتیازهای فرد متقاضی مهاجرت به کانادا به حساب می آید. پس از انتخاب فرد متقاضی، در طول ۳ ماه باید کلیه مدارک و برنامه ی مربوط به بیزنس و کسب و کار جدید به اداره مهاجرت ارائه شود. پس از تایید فرد متقاضی توسط اداره مهاجرت، ویزای کار برای ورودی به استان ساسکاچوان به او اعطا می شود و در مدت ۶ ماه باید کسب و کار خود را مطابق با برنامه ای که ارائه کرده است، ایجاد نماید. سپس می تواند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کند. (هرچه زودتر برای برنامه کارآفرینی ساسکاچوان کانادا با گروه کاریابی افق تماس بگیرید.)

همچنین شما می توانید به ثبت شركت در ساسكاچوان بپردازید. این امر درصورتی انجام می شود که شرایط خاص آن را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با وكیل مهاجرت به كانادا در شركت مهاجرتی افق یا Ofoghint تماس بگیرید.

sunset autumn overlooking lake diefenbaker saskatchewan - کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و برنامه استانی ساسکاچوان افق

میزان تمكن مالی برای ایجاد كسب و كار و كارافرینی در استان ساسكاچوان چقدر است؟ اخرین امتیاز برای قبولی و ایجاد كارافرینی و سرمایه گذاری در ساسكاچوان Saskatchewan چند است؟ برای مهاجرت به كانادا از طریق كارافرینی در ایالت ساسكاچوان چه معیارهایی لازم است؟ مهاجرت به كانادا از روش تخصصی ساسكاچوان برای ایرانیان چگونه است؟ متقاضی چگونه برای دریافت ویزای کار وارد ایالت ساسکاچوان بشود؟ آموزش رایگان و گام به گام برنامه کارآفرینی ساسکاچوان فدرال کانادا که به PR کانادا یا اقامت دائم ختم شود؟ چگونه پول و زمان خود را در کسب و کاری جدید یا با معرفی گروه افق در ساسکاچوان سرمایه گذاری کنید؟ برنامه نیروی متخصص  Saskatchewan یا ساسکاچوان کانادا چیست؟ مهاجرت به ساسکاچوان از طریق کارآفرینی مهاجرتی خوب یا ارزان به شمار می رود؟ توضیحات برنامه استانی ساسکاچوان و یا شرایط اقامت ساسکاچوان در ۲۰۲۰ چیست؟ ایالت ساسکاچوان کانادا لیست مشاغل ۲۰۲۰ مورد نیاز این استان و ایالت های کانادا را اعلام کرده است این لیست چیست؟  برنامه های استانی و یا شرایط برنامه استانی کارآفرینی ساسکاچوان کانادا و هزینه و شرایط اقامت طبق اپدیت جدید دولت کانادا چیست؟ جدول امتیازبندی ساسکاچوان در مهاجرت به کانادا با یک وکیل خوب کدام است؟

 

گروه افق با دانش و تجربه خود فرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار میدهد. كارافرینی در ایالت ساسكاچوان در سال ۲۰۲۰ و یا اطلاع از برنامه کارآفرینی ساسکاچوان کانادا راهی ایده ال برای مهاجرت سریع و فوری به كانادا میباشد. مزایای مهاجرت استانی و برنامه کارآفرینی SINP برای شما و خانواده شما و یا همسر و فرزندان شما با یک وکیل زبده ۲۰۲۰ و بهترین وکیل کانادا در ایران چیست؟ مشاوران و كلای برجسته گروه مهاجرتی افق گام به گام تا رسیدن شما به مقصد نهایی همراهتان خواهند بود. همراهی شما باعث افتخار مجموعه افق است …