جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری کانادا با پذیرش ۴۲۰۰ متقاضی در قرعه کشی

کانادا در تاریخ ۳۰ سپتامبر قرعه کشی جدید Express Entry برگزار کرد، در پذیرش اکسپرس اینتری که در واقع سومین پذیرش متوالی بود، متقاضیان دسته Federal Skilled Worker Program مورد هدف قرار گرفتند. حداقل امتیاز سیستم جامع رتبه بندی CRS در این دور قرعه کشی ۴۷۱ دعوتنامه بود که نسبت به قرعه کشی قبلی که در تاریخ ۱۶ سپتامبر برگزار شده بود ۱ امتیاز کاهش پیدا کرد.

تعداد زیادی دعوتنامه برای درخواست ITA که امروز صادر شده است، نشانه خوبی است و این نشانه این است که کانادا خود را متعهد به استقبال از سطح بالای مهاجرت در سال ۲۰۲۱ و بعد از آن می داند. سیستم Express Entry کانادا، پروفایل متقاضیان را در دسته سه اصلی مهاجرت در کارگر ماهر فدرال – مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی مدیریت می کند. مهاجران زیادی را از سراسر جهان می پذیرد. این پذیرش ها براساس معیارها و امتیازات می باشد. در سیستم Express Entry، متقاضیان واجد شرایط برنامه های FSWC ،FSTC ،CEC و متقاضیان برنامه های استانی PNP براساس سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیازدهی می شوند.

CRS عوامل مختلفی دارد از جمله سن، سابقه کار، تحصیلات و مهارت در زبان فرانسه یا انگلیسی که دو زبان رسمی دولت کانادا است را در نظر می گیرد و به افراد بر اسای این معیارها امتیاز می دهد. داوطلبان با بالاترین امتیاز در استخر Express Entry ITA را دریافت خواهند کرد و پس از دریافت دعوتنامه می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. افرادی که حتی دارای دعوتنامه استانی باشند ۶۰۰ امتیاز اضافی را در سیستم جامع رتبه بندی یا همان CRS دریافت خواهند کرد و در پذیرش بعدی اکسپرس اینتری حتما آنها انتخاب خواهند شد تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. 

با توجه به شیوع ویروس کرونا متقاضیانی که تمایل دارند پروفایل اکسپرس اینتری را ایجاد کنند و می دانند در سیستم جامع رتبه بندی امتیاز لازم را دریافت خواهند کرد می توانند ایجاد کنند. همانطور که در جریان هستید علیرغم محدودیت هایی که کرونا همواره پذیرش های اکسپرس اینتری انجام شده است. اداره مهاجرت کانادا پروفایل هایی که جدید ایجاد شده است را مورد پردازش قرار می دهد و همچنین به درخواست های اقامت دائم نیز رسیدگی خواهد کرد. فرصت ها را از دست ندهید. همین الان با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید و از کارشناسان ما به صورت که امتیازات شما را برای اکسپرس اینتری بررسی کنند و در صورت داشتن امتیاز کافی برای شما پروفایل ایجاد کنند. از مشاوره های آنلاین گروه بین المللی افق با کارشناسان زبده بهرمند شوید. 

Stock 162 300x200 - جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری | خدمات گروه افق | مهاجرتی اسان و راحت اکسپرس اینتری کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-400x267.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-768x512.jpg 768w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-800x533.jpg 800w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162-1024x683.jpg 1024w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/Stock-162.jpg 1200w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

کانادا در حال حاضر تا اینجای سال جاری تعداد ۷۸،۳۵۰ ITA یا همان دعوتنامه را صادر کرده است که نسبت سال ۲۰۱۷ در ۹ ماه نخست سال که ۶۹،۴۲۰ دعوتنامه بود بیشتر است. در واقع سال ۲۰۱۷ یکی از سال های رکورد شکن در پذیرش اکسپرس اینتری بود و امسال نیز یکی دیگر از آن سال هاست. آخرین قرعه کشی از قاعده Tie-Break استفاده شده است: ۲ مارس ۲۰۲۰ در ساعت ۱۲:۳۷:۲۵ UTC اجرا کرد. این بدان معنی است که کلیه داوطلبانی که در سیستم جامع رتبه بندی CRS دارای امتیاز ۴۷۱ به بالا هستند و مشخصات خود را قبل از این تاریخ و زمان ارسال کرده اند، در این دور دعوتنامه موفق شده اند تا دعوتنامه ITA را دریافت کنند.

در آخرین دور دعوت در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰، ۱۶۴ امین پذیرش اکسپرس اینتری Express Entry کانادا بود که توسط اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC برگزار شد. همچنین سی و یکمین قرعه کشی سال جاری میلادی و پنجمین قرعه کشی مختص برنامه های مهاجرتی از زمانی که کانادا در ۱۸ مارس محدودیت های کرونایی را اعمال کرده بود، برگزار شد. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق قرعه کشی های اکسپرس انتری معمولاً متقاضیان در هر سه دسته مهاجرتی را مورد هدف می گیرند، از زمان شروع همه گیری و ایجاد محدودیت های سفر، IRCC اداره مهاجرت کانادا یکسری استثنائاتی را نیز در نظر گرفت. بین ماه March و اوایل July ،IRCC به طور متناوب بین قرعه کشی های برنامه CEC دسته تجربه کانادایی و PNP مهاجرت استانی اختصاص داد، اما تعداد ITA ها دعوتنامه های از این دو قرعه کشی به طور کلی به ۳۹۰۰ دعوتنامه در مجموع رسید.

images 300x117 - جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری | خدمات گروه افق | مهاجرتی اسان و راحت اکسپرس اینتری کانادا" width="300" height="117" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/images-200x78.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/images-300x117.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/10/images.jpg 360w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

چه کسی به پذیرش اکسپرس اینتری کانادا دعوت شده است؟

موارد زیر مثالهای فرضی افرادی است که در قرعه کشی امروز دعوتنامه دریافت کرده اند:

Carola داری ۲۶ سال سن است و مجرد است. وی دارای مدرک لیسانس مهندسی هیدرولوژیک است و یک سال سابقه کار را در کشور خود دارد. او در امتحان IELTS شرکت کرد و نمره ۶٫۵ را در مهارت خواندن و نوشتن، ۷٫۰ صحبت کردن و ۸٫۰ در مهارت شنیداری کسب کرد. او همچنین در زبان فرانسه در سطح متوسط ​​است. وی اخیراً یک سال کار تمام وقت خود را به عنوان تکنسین مهندسی در یک شرکت کانادایی به پایان رسانده است. نمره  او ۴۷۲ بود و او توانست در قرعه کشی پذیرش اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry) در تاریخ ۳۰ سپتامبر موفق به دریافت ITA شود.

Godfrey دارای ۲۰ سال سن است و مجرد است. سطح زبان انگلیسی او متوسط به ​​پایین است (CLB 5 در همه مهارت ها). Godfrey دارای گواهینامه یک ساله مهارتهای امور اداری و دفتری از کشور خود است. وی به مدت یک سال در حرفه ای به صورت ماهر ( در شغل های مورد نیاز این استان) در کلگری کار کرده و به عنوان دستیار اموراداری و دفتری در یک شرکت طراحی پیشنهاد کار دریافت کرده است. وی برای دسته تجربه کانادایی در سیستم اکسپرس انتری واجد شرایط شد و از این طریق در مسیر Canadian Experience و از طریق مسیر مهاجرتی اکسپرس اینتری آلبرتا دعوتنامه استانی را دریافت کرد. او در ابتدا CRS 314 داشت، اما با انتخاب شدن از طرف استان آلبرتا ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرد و امتیازش در مجموع به ۹۱۴ رسید و توانست در این قرعه کشی دعوتنامه دریافت کند، کسب کرد.