پایلوت مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی Brandon

یکی از روش های متداول مهاجرت به کانادا، مهاجرت کاری از طریق پایلوت به مناظق روستایی و شمالی Brandon به این کشور میباشد. متقاضیان میتوانند با مهاجرت به کانادا از طریق کار علاوه بر کسب درآمدهای عالی و ساخت آینده ای بهتر، به اقامت دائم کانادا نیز دست پیدا کنند.

Brandon، یکی از شهرهای استان منیتوبا میباشد. جمعیت این شهریک تقریباً ۵۰،۰۰۰ نفر است شهر Brandon در جنوب غربی مانیتوبا، و یک ساعت فاصله تا مرزهای ایالات متحده آمریکا و دارد. در دهه گذشته، براندون تا کنون از بیش از ۷۰۰۰ تازه وارد و مهاجرت از طریق پایلوت Brandon از سراسر جهان استقبال کرده است. براندون به عنوان دومین شهر بزرگ در مانیتوبا است. این شهر دارای نرخ بزهکاری و جرم و جنایت کم، مسکن ارزان قیمت، آب شیرین، هوای تازه، سیستم های بهداشت عمومی با کیفیت رایگان و امکانات تفریحی و فرهنگی فراوان است.

شهر براندون جز شهر های پیوسته به برنامه مهاجرت روستایی و شمالی RNIP جهت مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا می باشد. Brandon RNIP تحت برنامه ویزای کار کانادا و براساس نیاز بازار فرصت های شغلی واجد شرایط دریافت RNIP براندون، نیز اعلام میشود. با توجه به حوزه تخصصی، مهارت، تجربه و تحصیلات لازم درخواست متقاضیان مهاجرت کاری کانادا، برای مشاغلی که صلاحیت آن را دارند، به کارفرما ارسال خواهد شد. در صورت دریافت جاب آفر تمام وقت دائمی از کار فرما، متقاضیان می توانید با اقامت دائم کانادا، مهاجرت به کانادا داشته باشند.

مشاغل مورد نیاز برنامه Brandon RNIP جهت مهاجرت به کانادا و اقامت دائم کانادا

در زیر لیستی از فرصت های شغلی موجود که واجد شرایط برنامه پایلوت Brandon RNIP هستند، آورده شده است. مشاغل به طور مکرر تغییر خواهد کرد، بنابراین می توانید اگر شغل شما جز مشاغل موجود نیست مشخصات و رزومه خود را در پروفایل این برنامه اقامت دائم کانادا، ایجاد و تنظیم کنید تا شغل جدید اعلام شده به شما اطلاع داده شود.

 • آرایشگر
 • تکنسین خدمات الکترونیکی
 • پزشک خانواده
 • قصاب صنعتی
 • ماساژ درمانی
 • تکنسین مکانیک
 • Medical Secretary
 • دستیار داروخانه
 • پزشک متخصص اطفال
 • تکنسین تولید گوشت خوک
 • آشپز
 • مسئول خرید
 • پزشک متخصص طب سنتی چینی و طب سوزنی

علاوه بر معیارهای لازم واجد شرایط بودن دولت کانادا جهت مهاجرت به کانادا، کمیته توصیه های RNIP براندون معیارهای خاص جامعه خود را اعلام کرده است. تا اطمینان حاصل شود افراد مناسب برای رفع کمبود مزمن کار و قصد زندگی و کار در جامعه براندون، در اولویت قرار می گیرند.

شرایط لازم جهت برنامه پایلوت Brandon RNIP برای مهاجرت کاری به کانادا و اقامت دائم کانادا

الف: مهارت زبان متقاضی بالاتر از حداقل سطح تعیین شده توسط RNIP برای موقعیت شغلی باشد. که متقاضی ویزای کار کانادا و مهاجرت به کانادا حداکثر می تواند ۱۵ امتیاز دریافت نماید. برای NOC شغلی ۰ و A حداقل زبان مورد نیاز CLB6 NOC، شغلی B حداقل زبان مورد نیاز CLB5 و NOC شغلی C و DA حداقل زبان مورد نیاز CLB4 است.

ب: در صورت متاهل بودن، مهارت زبان همسر یا شریک زندگی متقاضی اقامت دائم کانادا، در تمام مهارت ها باید برابر با CLB/NCLC 4 باشد که متقاضی می تواند ۸ امتیاز از آن کسب کند.

ت: متقاضی طی دوازده ماه گذشته ویزای تحصیلی کانادا و یک برنامه تحصیلی پس از دوره متوسطه را در براندون مانیتوبا به پایان رسانده باشد. که مدت زمان دوره تحصیل در کانادا آن حداقل ۲ سال بوده باشد. لطفا توجه داشته باشید، برای واجد شرایط شدن در امتیازات، متقاضی باید دوره کامل تحصیلات خود را در براندون گذرانده باشد. متقاضی حداکثر ۱۰ امتیاز بابت آن کسب خواهد نمود.

ث: همسر متقاضی در دوازده ماه گذشته ویزای تحصیلی کانادا داشته و با موفقیت یک دوره تحصیلات متوسطه را در براندون، مانیتوبا به پایان رسانده، که مدت زمان آن حداقل ۲ سال باشد. متقاضی مهاجرت به کانادا، می تواند تا ۵ امتیاز از این موضوع دریافت نماید.

پ: در زمان درخواست، متقاضی داری ویزای کار کانادا و مجاز به کار برای برنامه پایلوت مهاجرت به Brandon و در حال دریافت دستمزد در براندون باشد. که متقاضی می تواند ۲۰ امتیاز دریافت کند

ج: در زمان درخواست، متقاضی در ۳ سال گذشته در براندون یا مرزهای جغرافیایی RNIP برندون حداقل برای شش ماه متوالی (یا معادل نیمه وقت) به یک کار تمام وقت پرداخته است. که متقاضی مهاجرت به کانادا، می تواندتا ۵ امتیاز دریافت کند.

ح: در زمان درخواست، همسر متقاضی، در مدت ۳ سال گذشته در براندون یا مرزهای جغرافیایی برای حداقل شش ماه متوالی (یا معادل نیمه وقت) یک کار تمام وقت پرداخت باشد. که میتواند تا ۵ امتیاز به متقاضی داده شود.

خ: در زمان درخواست، متقاضی ویا همسرمتقاضی مهاجرت به کانادا، با شخصی که مقیم دائم کانادا بوده برای مدت حداقل سال ۲ در براندون یا در مرزهای جغرافیایی Brandon RNIP زندگی کرده است، وابستگی و رابطه خانوادگی داشته است. فرد وابسته مقیم کانادا باید در حال حاضر در مرزهای RNIP زندگی کند. و مایل باشد تأیید کتبی و قصد کمک به متقاضی مهاجرت به کانادا، برای استقرار در Brandon یا در مرزهای RNIP ارائه دهد.

ofogh156 03 - مهاجرت راحت براندون با افق | پایلوت مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی Brandon کانادا

ارتباطات مورد تایید جهت برنامه پایلوت Brandon RNIP برای مهاجرت کاری به کانادا و اقامت دائم کانادا

 1. ارتباط نزدیک خانوادگی (والدین، سرپرست قانونی قبلی، خواهر و برادرها، یا فرزندان متقاضی یا همسر/شریک زندگی مشترک متقاضی) هر ارتباط تأیید شده حداکثر تا ۳۰ امتیاز دارد. به ازای هر ارتباط ۱۰ امتیاز و حداکثر سه ارتباط قابل قبول است.
 2. ارتباط خانوادگی درجه دو (پدربزرگ و مادربزرگ، عمه، دایی، پسر عمو و عمع و… خواهرزاده، برادرزاده) هر ارتباط تأیید شده فردی حداکثر تا ۱۵ امتیاز دریافت تعلق میگیرد. به ازای هر ارتباط ۵ امتیاز و حداکثر سه ارتباط قابل قبول است.
 3. دوست (ارتباطی از طریق خون، فرزندخواندگی یا ازدواج) نیست. هر اتصال تأیید شده شخصی، حداکثر تا ۶ امتیاز می دهد. به ازای هر ارتباط ۲ امتیاز و حداکثر سه ارتباط قابل قبول است.

ofogh156 04 - مهاجرت راحت براندون با افق | پایلوت مهاجرت به مناطق روستایی و شمالی Brandon کانادا

مدارک لازم برای ویزای کار و اقامت دائم کانادا ازطریق برنامه Brandon RNIP

 1. رزومه انگلیسی: شامل نام کامل و اطلاعات تماس شما، اطلاعات تحصیلی و آموزشی کامل، سابقه کار (شامل شرح مختصری از وظایفی که هنگام اشتغال به کار در لیست ذکر شده انجام داده اید)، برجسته کردن مهارت ها و علایق شخصی، سه مرجع (ترجیحاً مربوط به کار) که شامل نام، موقعیت، شماره تلفن از جمله کد کشور و آدرس ایمیل است.
 2. مدرک آزمون زبان شناخته شده IRCC
 3. ارزیابی اعتبارنامه تحصیلی

EDB درخواست های استخدام و اعلام علاقمندی به دریافت ویزای کار و مهاجرت به کانادا، برای برنامه پایلوت دریافت شده از طریق وب سایت Brandon RNIP را بررسی می کند. فقط برنامه هایی را که متقاضی دارای حداقل مهارت، تحصیلات و تجربیات هست، به کارفرمایی که جای خالی شغل اعلام کرده، ارسال می کند.

لطفا توجه داشته باشید که اگر یک تبعه خارجی به طور منظم برای مشاغل ارسال شده در وب سایت Brandon RNIP که دارای مهارت، تجربه یا تحصیلات نیستن، درخواست ارسال کند. برای کلیه درخواست های شغلی آینده ارسال شده از طریق وب سایت Brandon RNIP فاقد صلاحیت شناخته می شود و برای رسیدگی به کارفرمایان ارسال نمی گردد.

دفتر توسعه اقتصادی براندون براساس معیارهای واجد شرایط بودن فدرال و معیارهای اولویت بندی Brandon RNIP شرایط متقاضی مهاجرت به کانادا را بررسی می کند. در صورت لزوم امتیاز تعیین می کند. داوطلبان با رتبه بالا ارزیابی بیشتری میشوند. از جمله مصاحبه متقاضی (از طریق نوعی کنفرانس ویدیویی) و تأیید قصد متقاضی برای اقامت در براندون انجام می گردد.

متقاضیان انتخاب شده ویزای کار کانادا و اقامت دائم کانادا از طریق برنامه مهاجرتی RNIP یک درخواست اقامت دائم کامل را به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC ارسال می کنند. درخواست اقامت دائم کانادا باید ظرف ۶ ماه از تاریخی که در توصیه نامه جامعه آمده است، ارسال شود. متقاضیان میتوانند تا قبل از اینکه پاسخ درخواست کامل اقامت دائم را از IRCC دریافت کنند، می توانند با ویزای کار موقت کانادا به براندون مانیتوبا، کانادا بیایند و در حالی که منتظر تصمیم در مورد درخواست اقامت دائم خود هستند کار کنند.

برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا از طریق برنامه پایلوت Brandon، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کارافرینی و سرمایه گذاری در کانادا، مهاجرت استانی به کانادا (PNP) و… میتوانید به سایت افق مراجعه کرده، و به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. کارشناسان و مشاوران افق فرم های تکمیل شده توسط شما عزیزان را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و نتایج آن را طی ۴۸ ساعت کاری و از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهند کرد.

گروه مهاجرتی اقامتی افق پاسخگوی تمام سوالات شما در زمینه های مهاجرت سریع به کانادا ۲۰۲۰ برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی افق واقع در شهر مشهد با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید با پیوستن به همراهان افق در کانال تلگرامی و صفحه رسمی اینستاگرام ما به مطالعه جدیدترین مطالب بپردازید. ارمغان بهترین های مهاجرتی را تنها در گروه افق تجربه خواهید کرد. با ما همراه باشید.