پاسپورت ۲۰۲۰ کانادا یا Passport ویزا روادید فوری تضمینی افق

 

پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ (پاس کانادایی روادید گذرنامه یا پاسپورت کانادا یا Passport کانادا) به چه معناست؟

با توجه به این که در حال حاضر کشور کانادا در ایران سفارتی (سفارت کانادا) برای پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ ندارد ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا مجبور هستند پاسپورت های خود (پاسپورت کانادا ۲۰۲۰) را برای اخذ لیبل ویزا به دفاتر وک (VAC) کانادا در کشور های اطراف ایران بفرستند. ارسال پاسپورت به صورت پستی به سفارت کانادا در اطراف ایران و لیبل گرفتن را پیکاپ پاسپورت کانادایی میگویند. بسیاری از افرادی که اکنون تصمیم به مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا و زندگی در کانادا و دریافت پاسپورت کانادایی را دارند دغدغه ی زیادی از بابت پیکاپ پاسپورت های خود دارند. گروه افق در تلاش است دغدغه های شما کلاینت های عزیز را به صفر برساند. به همین جهت صفر تا صد امور مهاجرتی کانادا اعم از مهاجرت فوری کانادا، اخذ اقامت کانادا در کوتاه ترین زمان، روادید اقامت کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادایی در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، اخذ ویزای تحصیلی برای دانش اموزان و دانشجویان ایرانی، پاسپورت کانادا ۲۰۲۰، ارائه بیزینس پلن متناسب با سابقه کار متقاضی، کم ریسک ترین سرمایه گذاری در کانادا، ارائه بهترین برنامه کارافرینی برای کارافرینان ایرانی، وکیل مهاجرت به کانادا باتجربه در مشهد، اخذ شهروندی کانادا به صورت کاملا قانونی، اخذ پاسپورت کانادا تضمینی و فوری، پیشنهاد بهترین و ارزان ترین راه های مهاجرت کانادا به کلاینت ها، ترجمه مدارک متقاضیان مهاجرت کانادا و… را برای شما انجام خواهد. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق از اخرین اخبار مربوط به روند مهاجرت کانادا برای ایرانیان اگاه بوده و تسلط کافی به تمام راه ها و روش های مهاجرتی کانادا دارد و همچنین سابقه درخشانی در تشکیل پرونده های قانونی مهاجرت به کانادا دارد. پس با اطمینان خاطر افق را برای رسیدن خود به کانادا و زندگی و کار در کانادا انتخاب کنید. با توضیحات پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ را از افق بخواهید.

woman holding canadian flag national concept 300x225 - پاسپورت 2020 کانادا یا Passport ویزا روادید فوری تضمینی افقپاسپورت کانادا 2020، مهاجرت سریع کانادا، اقامت دائم کانادا" width="300" height="225" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/woman-holding-canadian-flag-national-concept-200x150.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/woman-holding-canadian-flag-national-concept-300x225.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/woman-holding-canadian-flag-national-concept-400x300.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/woman-holding-canadian-flag-national-concept-600x450.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/woman-holding-canadian-flag-national-concept.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

از کجا باید بدانیم  که ایا واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستیم یا خیر؟

قدم اول برای تشخیص واجد شرایط بودن مهاجرت به کانادا مراجعه به موسسات مهاجرتی معتبر و گرفتن مشاوره از مشاوران و وکلای مهاجرت به کانادا است. مشاور و کارشناس مهاجرتی کانادا به دلیل تجربه و دانشی که در زمینه مهاجرت کانادا دارد شرایط شما را به دقت بررسی میکند و چندین راه برای مهاجرت به کانادا پیش رویتان قرار میدهد. با توجه به اینکه سیستم های مهاجرتی کانادا همه امتیاز بندی میباشد و متقاضیان را بر اساس امتیاز و شرایط انها انتخاب میکند وکیل مهاجرتی کانادا بهرین روشی که کلاینت ها دارای بیشترین امتیاز هستند را برای مهاجرت به کانادا در نظر میگیرد. اگر تصمیم دارید به کانادا مهاجرت کنید و به کار و تحصیل در کانادا بپردازید مراجعه به دفتر مهاجرتی افق که جز دفاتر و موسسات معتبر مهاجرتی است میتواند کمک بسزایی در تصمیم گیری درست شما داشته باشد. وکیل مهاجرت کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و مورد تایید دولت کانادا میباشد. در نتیجه بهتر است برای اینکه مهاجرتی اسان، بی دغدغه، امن و قانونی به کانادا داشته باشید به وکیل رسمی مهاجرت در گروه افق خصوصا در برنامه پاسپورت ۲۰۲۰ کانادا مراجعه کنید. شما میتوانید برای رزرو وقت مشاوره حضوری یا انلاین با شماره تماس ۰۵۱-۳۱۰۷۱ تماس گرفته و یا به سایت افق به نشانی ofoghint.com یا Ofoghint مراجعه کنید. اخرین اطلاعات و اخبار در رابطه با کانادا و روند مهاجرت به کشور کانادا را از گروه تلگرامی با ای دی @ofoghint و یا اینستاگرام رسمی افق به نشانی info.cec.iom دریافت کنید. تا رسیدن شما به افق ارزوهایتان همراهی صمیمی و دلسوز برایتان خواهیم بود.

چه مدت زمانی طول میکشد تا ویزای اقامت دائم کانادا را اخذ نماییم؟

مدت زمان دریافت ویزای اقامت دائم کانادا با توجه به روش مهاجرت کانادا تعیین میشود. در بعضی روش ها مانند اکسپرس اینتری (Express Entry) شما بعد از گذشت یکسال میتوانید اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. اما ممکن است برای دیگر روش های مهاجرتی پروسه اخذ ویزا اقامت دائم کانادا ۲ یا ۵ سال به طول انجامد. کارشنان و وکلای افق دارای مهارت و تجربه ی بسیاری برای اخذ سریع اقامت دائم کانادا هستند. پس با مراجعه به افق مهاجرت سریع خود به کانادا  Fast Track  و دریافت اقامت دائم کانادا در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه را ممکن سازید. تخصص ما ارائه ی راه های اسان و ارزان مهاجرت به کانادا در مدت زمان کوتاه خصوصا برای برنامه پاسپورت ۲۰۲۰ کانادا است و افق همواره به این تخصص افتخار میکند.

canadian flag two protective hardhats 300x225 - پاسپورت 2020 کانادا یا Passport ویزا روادید فوری تضمینی افقپاسپورت کانادا 2020، اقامت دائم کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا" width="300" height="225" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canadian-flag-two-protective-hardhats-200x150.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canadian-flag-two-protective-hardhats-300x225.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canadian-flag-two-protective-hardhats-400x300.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canadian-flag-two-protective-hardhats-600x450.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canadian-flag-two-protective-hardhats.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

ایا ویزای کار کانادا برای ایرانیان قابل تمدید است؟

در صورت مهاجرت به کانادا از طریق کار (مهاجرت کاری به کانادا) و دریافت پیشنهاد کاری (جاب افر یا Job Offer) از کارفرمای کانادایی مجاز به دریافت ویزای کار در کانادا میشود. حال اگر مدت ویزای کاری شما تمام شود و کارفرما هنوز به شما برای کار در کانادا نیاز داشته باشد شما میتوانید ویزای کار خود را تمدید کرده و همچنان به کار و زندگی در کانادا بپردازید در غیر این صورت شما باید کانادا را ترک کنید. حال اگر فردی ویزای کار یکساله کانادا را داشته باشید و کارفرمای کانادایی به هر دلیلی او را اخراج کند به وی ۴۰ روز فرصت داده میشود که خاک کانادا را ترک کرده و به کشور خود بازگردد. درصورتی که چنین فردی بتوانید جاب افری از کارفرمای کانادایی دیگری دریافت کند مجاز خواهد بود مجددا ویزای کار کانادا برای شغل جدید خود دریافت کند. در این صورت اجازه ماندن و زندگی در خاک کانادا را خواهد داشت. زیرا اخذ ویزای کار کانادا منوط به داشتن شغل در کانادا میباشد. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا و کار در کشور کانادا را دارند با مراجعه به موسسه مهاجرتی افق بهترین کارفرمای کانادایی را پیدا کرده و شغلی خوب با درامد عالی دریافت کنید.

گذرنامه کانادایی یا روادید پاسپورت کانادا

کشور کانادا برای شهروندان خود پاسپورت کانادایی صادر می کند که شهروندان کانادیی بعد از مهاجرت کانادا یا اقامت در کانادا می توانند با این پاسپورت مجاز به سفر ۱۸۵ کشور طبق شاخص گذرنامه هنلی (Henely) هستند. گذرنامه کانادا (روادید پاسپورت کانادا ۲۰۲۰) بین مدت یک هفته الی نهایتا دو هفته زمان می برد که آماده شود. پاسپورت کشور کانادا نسبت به دیگر کشورها امتیاز ۹٫۷ از ۱۰ را دارا می باشد که به دلیل امنیت، رفاه، آسایش و از نظر آب و هوایی متنوعی که دارد نسبت به دیگر کشورها برتری دارد. و شهروندان کانادایی بعد از مهاجرت سریع کانادا می توانند حتی بدون ویزا هم به ۱۸۵ کشور دنیا سفر کنند. شما برای تهیه مراحل روادید پاسپورت کانادا ۲۰۲۰ می توانید از مشاورین و وکیل مهاجرت به کانادا توسط تیم گروه افق کمک بگیرید تا به صورت کامل و سریع و بدون هیچ دغدغه ای بتوانید به عنوان یک شهروند کانادایی بعد از اقامت دائم به کانادا شوید.

برای تیم مهاجرتی افق امنیت، قانون محور بودن مسیر مهاجرتی و ارزان تر بودن هزینه های مهاجرت به کانادا در درجه اول اهمیت دارد. اگر قصد مهاجرت به کانادا (مهاجرت تضمینی به کانادا با افق، راحت ترین راه برای رسیدن به شهروندی کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادا در سال ۲۰۲۰ در افق، ایجاد خوداشتغالی در کانادا برای خوداشتغالان ایرانی واجد شرایط، هزینه های اقدام برای مهاجرت به کانادا، قوانین مهاجرت سریع به کانادا در سال ۲۰۲۰، تحصیل در کانادا هزینه، روش های استانی مهاجرت به کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰، استان کبک زندگی، استان انتاریو مهاجرت، بهترین شهرهای کانادا برای اقامت ایرانیان ۲۰۲۰، شرایط اب و هوای کانادا، تحصیل در ارزان ترین مدارس کانادا، بهترین دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی) در سال ۲۰۲۰ را دارید با همراهی گروه افق به هدف خود دست یابید. افق رویاهایتان را با گروه بین الملل افق به حقیقت تبدیل کنید.