ویزای فوری کانادا و بهترین شهر برای اقامت و مهاجرت ایرانیان

بهترین شهرهای كانادا (ویزای فوری کانادا در بین ایرانیان مهاجر به کانادا)

مهاجرت به كانادا (مهاجرت كانادا یا كانادا مهاجرت) و اخذ اقامت دائم كانادا از طرفداران زیادی در بین ایرانیان برای ویزای فوری کانادا برخوردار است. افراد متقاضی مهاجرت كانادا با توجه به شرایط خود یكی از شهرها و ایالت های كانادا را برای زندگی ویزای فوری کانادا یا اقامت كانادا انتخاب میكنند. هركدام ازاستان های كانادا شرایط ویژه ای برای ویزای فوری کانادا دارند كه ان را برای مهاجرت و زندگی در كانادا واجد شرایط میكند. اما دو شهر ونكوور و تورنتو جز بهترین شهرهای كانادا برای ایرانیان مهاجر (ایرانیان مقیم كانادا) بوده که طرفداران زیادی در ویزای فوری کانادا دارند. شهرهای ونكوور و تورنتو به دلیل اینكه دارای بافت ایرانی بوده و ایرانیان مقیم كانادا نیز در این دو شهر زندگی میكنند مورد توجه همگان قرار گرفته است. در شهر تورنتو كانادا (Torento) دو منطقه ایرانی نشین و در شهر ونكوور كانادا (Vancouver) نیز یك منطقه ایرانی نشین وجود دارد.

لازم به ذكر است در این دو شهر هزینه های مسكن نسبت به دیگر مناطق و شهرهای كانادا بسیار بالاتر میباشد. در دیگر شهرهای كانادا نیز هزینه های مسكن نصف دو شهر ونكوور و تورنتو است. شهر مونترال كانادا به لحاظ پایین بودن هزینه های مسكن طرفداران خاص خود را در میان ایرانیان مهاجر به كانادا ۲۰۲۰ دارد. که ایرانیان خیلی راحت تر می توانند ویزای فوری کانادا به شهر مونترال رابگیرند. به افرادی كه قصد دارند به كشور كانادا در سال ۲۰۲۰ مهاجرت كنند پیشنهاد میكنیم برای دریافت اطلاعات تكمیلی و بررسی دقیق شرایط خود با وكیل و مشاور مهاجرت به كانادا در موسسه افق از طریق تماس با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ مشاوره حضوری و انلاین دریافت كنند. همچنین میتوانید به سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint یا گروه مهاجرتی افق مراجعه كرده و فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل نمایید و از شرایط خود برای ویزای فوری کانادا، مهاجرت كانادا، اخذ اقامت دائم كانادا، اخذ اقامت موقت كانادا، پیكاپ پاسپورت و شهروندی كانادا و … مطلع شوند. گروه افق همراهی برای افق ارزوهای شماست.

چرا باید به كانادا مهاجرت كنیم و به زندگی در كانادا (ویزای فوری کانادا) بپردازیم؟

كانادا كشوری مهاجرپذیر است و باتوجه به اقتصاد عالی، امكانات اموزشی فوق العاده، نرخ تورم پایین، نرخ كم بیكاری، شرایط جغرافیایی مناسب و … میتواند انتخاب مناسبی برای مهاجرت و اقامت ایرانیان حتی برای ویزای فوری کانادا هم درنظر گرفته شود. با هر ملیت و قومیتی كه به كشور كانادا مهاجرت كنید میتوانید اقامت كانادا را اخذ كرده و درنهایت شهروندی كانادا را نیز دریافت كنید. زمانی كه شما بعد از دریافت ویزای فوری کانادا به شهروند كانادا تبدیل شوید میتوانید از بسیاری از حقوق شهرواندان كانادایی بهره مند شوید.

به عنوان مثال در این صورت تحصیل فرزندان در كانادا رایگان میشود. همچنین با اخذ پاسپورت كانادا (پاس كانادایی یا پاس كانادا یا پاسپورت كانادایی یا Passport كانادا) كه جز پاسپورت های معتبر دنیا به حساب می اید میتوانید به ۱۸۵ كشور دنیا بدون ویزا سفر كنید. باتوجه به شرایط و موقعیت های بسیار عالی كه در كانادا وجود دارد با مهاجرت به كانادا، تحصیل در كانادا، كار در كانادا، اقامت در كانادا و … میتوانید اینده ای روشن برای خود و افراده خانواده تان رقم بزنید. از همین امروز بهترین بهره برداری را از فرصت هایتان داشته باشید. افق با شماست.

young engineer white canadian flag 300x225 - ویزای فوری کانادا و بهترین شهر برای اقامت و مهاجرت ایرانیان

اخذ اقامت دائم كانادا از طریق كارافرینی استانی ۲۰۲۰ چگونه انجام میشود؟

كارافرینی در كانادا فدرال نبوده و به صورت استانی انجام میشود و در روش های PNP كانادا قرار میگیرد. هر یك از استان های كانادا بنا بر نیاز خود شغل های مورد نظرشان را اعلام میكنند. فرد متقاضی مهاجرت كانادا با توجه به شرایط خود شهری كه قصد ایجاد كسب و كار فعال و شروع بیزینس را دارد انتخاب میكند. حداقل میزان دارایی فرد برای كارافرینی استانی كانادا باتوجه به شهر منتخب در كانادا تعیین میشود. مجلس هر استانی مقدار مشخصی از دارایی را برای افراد بین المللی به منظور كارآفرینی در كانادا درنظر میگیرد. به عنوان مثال ایالت بریتیش كلمبیا (British Columbia) مینیمم دارایی فرد ۶۰۰ هزار دلار كانادا و بیزینس پلنی كه فرد ایرانی مهاجر كانادا برای اجرا در استان بریتیش كلمبیا ارائه میدهد باید بالای ۲۰۰ هزار دلار كانادا باشد.

سپس با دریافت ویزای كار كانادا (Open Work Permit) به مدت دوسال در صورتی كه بتوانید در اقتصاد كانادا تاثیر داشته و به ایجاد اشتغال در كانادا بپردازید میتوانید اقامت دائم كانادا را نیز دریافت كنید. وكیل مهاجرت به كانادا در گروه كاریابی بین الملل افق اطلاعات و آخرین اخبار سایت و شرایط لازم برای كارافرینی استانی ۲۰۲۰ و روادید و اخذ اقامت دائم سریع كانادا یا ویزای فوری کانادا را در اختیار شما قرار میدهد. با گروه افق اینده ای درخشان برای خود رقم بزنید.

ویزای مالتیپل یا مولتیپل توریستی كانادا چه مزایایی دارد؟

ویزای مالتیپل كانادا (Canadian Maltese Visa) در اصطلاح به معنای چند بار ورود و خروج به كشور كانادا است. علاوه بر ویزای توریستی مالتیپل برای افراد بین المللی ویزای تحصیلی مالتیپل كانادا و ویزای كاری مولتیپل كانادا یا ویزای فوری کانادا نیز وجود دارد. از مزیت های ویزای توریستی مولتیپل كانادا میتوان به امكان چند بار ورود و خروج به كشور كانادا به صورت ازادانه اشاره كرد. اگر فردی با ویزای توریستی به كانادا سفر كند و در ان كشور برای اخذ ویزای تحصیلی كانادا اقدام كند بسیار اسان تر از شهروندانی كه در ایران زندگی میكنند میتواند ویزای تحصیلی دریافت كند كه از مزایای دیگر این ویزا بحساب می اید.

به طور كلی ویزای مالتیپل كانادا ۲۰۲۰ مزایای زیادی برای دارندگان خود دارد. اخرین اخبار و اطلاعات ۲۰۲۰ در رابطه با ویزای توریستی كانادا یا ویزای فوری کانادا یا ویزای مالتیپل كانادا ۲۰۲۰ یا ویزای مولیپل توریستی كانادا یا مهاجرت به كانادا یا مهاجرت كانادا یا اقامت كانادا یا شهروندی كانادا ۲۰۲۰ و … را از سایت گروه افق ofoghint.com، تلگرام، اینستاگرام و مشاوره با وكلا و كارشناسان گروه مهاجرتی افق دریافت كنید.

cape st marys water - ویزای فوری کانادا و بهترین شهر برای اقامت و مهاجرت ایرانیان

گروه مهاجرتی افق افتخار دارد خدمات مشاوره و ارزیابی شرایط شما را از طریق تماس مستقیم، واتساپ و یا حضور در دفتر افق به شما عزیزان ارائه دهد و مناسب ترین روش مهاجرت به كانادا (ارزان ترین روش مهاجرت به كانادا، مهاجرت كاری به كانادا برای ایرانیان، شرایط كار در كانادا برای ایرانیان مقیم كانادا، راحت ترین روش برای مهاجرت سریع كانادا، مهاجرت به كانادا تضمینی با گروه افق، كارافرینی در ایالت های كانادا، انتقال سرمایه به كشور كانادا، مهاجرت به استان بریتیش كلمبیا، مهاجرت به انتاریو، مهاجرت به تورنتو، مهاجرت سریع به ونكوور، حداقل تمكن مالی برای كارافرینی در كانادا، كارشناس مهاجرت به كانادا افق ۲۰۲۰، بهترین وكیل مهاجرت به كانادا در مشهد، كانادا مهاجرت كاری، كانادا مهاجرت تحصیل ۲۰۲۰، سایت رسمی مهاجرت به كانادا افق و …) را با توجه به شرایط شما و خانواده تان معرفی نماید. خوشحالیم كه میتوانیم قدمی هر چند كوچك برای رسیدن به افق ارزوهایتان برداریم.