اقامت موقت در کشور کانادا ۲۰۲۰ و مهاجرت و اقامت افق

ایا مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی برای ایرانیان امکان پذیر است؟

خیر، امکان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای توریستی وجود ندارد. با استفاده از اقامت موقت در کشور کانادا تنها میتوان به کانادا سفر کرد و به تفریح، دیدن اقوام و اشنایان و … پرداخت. همچنین اقامت موقت در کشور کانادا امکان تبدیل شدن به انواع ویزاهای کانادا از جمله ویزای کاری، ویزای اقامت دائم و … را ندارد. در نتیجه اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید از روش های مهاجرتی این کشور استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره افق از روش های مهاجرتی کانادا با افق تماس بگیرید. پاسخگوی سوالات شما هستیم.

چگونه از امتیاز خود در سیستم اکسپرس اینتری برای اقامت موقت در کشور کانادا مطلع شویم؟

اگر قصد مهاجرت سریع به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا ۲۰۲۰ را دارید توصیه میکنیم قبل از هرگونه اقدامی فرم ارزیابی رایگان در سایت افق (ofoghint.com) یا (ofoghint) را تکمیل کرده و از امتیازات خود مطلع شوید. سپس با کمک وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی افق که دارای سوابق درخشان در امور مهاجرت برای اقامت موقت در کشور کانادا است برای مهاجرت خود اقدام کنید. بهترین، امن ترین، کم ریسک ترین، ارزان ترین، اسان ترین و راحت ترین راه مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ را برایتان به ارمغان می اوریم.

girl holds flag canada 300x239 - ویزای توریستی کانادا 2020 و مهاجرت و اقامت افقاقامت موقت در کشور کانادا، اخذ ویزای کانادا" width="300" height="239" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/06/girl-holds-flag-canada-177x142.jpg 177w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/06/girl-holds-flag-canada-200x159.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/06/girl-holds-flag-canada-300x239.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/06/girl-holds-flag-canada-400x319.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/06/girl-holds-flag-canada-600x478.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/06/girl-holds-flag-canada.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

اقامت موقت در کشور کانادا از طریق برنامه نامزدی استانی یا PNP کانادا به چه صورتی انجام می شود؟

برای مهاجرت به کانادا از طریق PNP کانادا و اخذ اقامت موقت در کشور کانادا ابتدا لازم است در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کنید. شهر های کانادا با توجه به نیازهای خود، امتیازات و معیار های متفاوتی را برای مهاجران ایرانی در نظر میگیرند. سپس با توجه به نیاز هر استان، شرایط فرد متقاضی و امتیازی که در سیستم Express Entry دریافت کرده از طرف استان مربوطه برای وی دعوتنامه ارسال میگردد. در نهایت میتوانید اقامت دائم کانادا یا RP Card یا کارت اقامت کانادا دریافت کنید.

هزینه زندگی در کانادا و اقامت موقت در کشور کانادا چقدر است؟

هزینه زندگی در کانادا به عوامل مختلفی از جمله اقامت موقت در کشور کانادا، روش مهاجرتی کانادا، محل سکونت در کانادا، تعداد افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند و … بستگی دارد. اما به طور کلی هزینه زندگی در کانادا بین ۱۰ تا ۱۲ هزار دلار کانادا در سال متغیر است. هزینه زندگی در برخی از شهر های کانادا مانند کبک بسیار مقرون به صرفه تر بوده و جز شهرهای ارزان کانادا به حساب می اید. اما استان های گران نیز در کانادا وجود دارند که هزینه های زندگی در این ایالت ها بسیار بالا میباشد. اگر میخواهید از هزینه های دقیق زندگی در کانادا مطلع شوید با وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در مووسه افق تماس بگیرید.

هزینه تحصیل در کانادا برای ایرانیان مهاجر به کانادا چقدر است؟

تحصیل در کانادا برای مهاجران به این کشور رایگان نبوده و افراد متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا باید برای تحصیل در کانادا و اقامت موقت در کشور کانادا هزینه بپردازند. هزینه های تحصیل کانادا با توجه به عوامل مختلفی از جمله مقطع تحصیلی، نوع دانشگاه مورد نظر، رشته تحصیلی و … بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه های تحصیل در کانادا ابتدا لازم است با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق مشاوره دریافت کنید و بعد از بررسی شرایط خود و انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه اطلاعات لازم را کسب نمایید. گروه افق در تلاش است پاسخ سوالاتتان را به بهترین نحو ممکن بدهد.

group teens spending time lake beach 1 300x200 - ویزای توریستی کانادا 2020 و مهاجرت و اقامت افق

با گروه افق با کمترین هزینه، تضمینی و کاملا قانونی به کانادا مهاجرت کنید. همچنین تمامی سوالات مهاجرتی خود از قبیل مهاجرت به کانادا سریع یا چگونگی تکمیل مدارک برای مهاجرت در سال ۲۰۲۰ به کانادا. یا قوانین مربوط به مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ یا اخذ اقامت دائم ارزان کانادا یا اقامت سریع موقت کانادا یا کانادا مهاجرت قوانین ۲۰۲۰ یا روش سریع Fast Track مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ یا اخذ تابعیت کانادایی. یا مشاور ویزای تحصیلی کانادا یا کارفرمای کانادایی کار یا ویزای کار کانادا در سال ۲۰۲۰ یا ویزای توریستی را با ما دنبال کنید.

ایا ایرانیان میتوانند از بورسیه تحصیلی کانادا یا اقامت موقت در کشور کانادا استفاده کنند؟

برای استفاده از بورسیه تحصیلی یا اقامت موقت در کشور کانادا باید واجد شرایط خاصی از جمله معدل بالا، مدرک زبان بین المللی، رزومه قوی، توصیه نامه، مقالات چاپ شده در ژورنال های بین المللی و … باشید. در این صورت میتوانید از بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در کانادا با فول فاند بهره مند شوید. همچنین لازم است بدانید شانس اخذ بورسیه تحصیلی کانادا برای ایرانیان در مقطع دکتری نسبت به مقاطع دیگر بسیار بالاتر است. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا که شامل ویزای دانش اموزی و ویزای دانشجویی میشود به گروه بین الملل افق مراجعه کنید.

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا از کجا باید شروع کنیم؟

برای تحصیل در کشور کانادا ابتدا لازم است از مدارس، دانشگاه ها و کالج های کانادا نامه ی پذیرش یا ادمیشن دریافت کنید. سپس باید مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا (تمکن مالی، ریز نمرات، مدرک زبان و …) را تکمیل کرده و برای ترجمه به مراکز دارالترجمه معتبر ارسال کنید. پس از ان باید به سفارت کانادا مراجعه کرده و با تحویل مدارک و مصاحبه با افیسر ویزای تحصیلی کانادا دریافت کنید. گروه افق صفر تا صد مراحل فوق تا اخذ پذیرش تحصیلی کشور کانادا را برای شما انجام میدهد. پس با خیال راحت به تحصیل در کانادا و اقامت موقت در کشور کانادا فکر کنید.

اب و هوای کشور کانادا چگونه است؟

با توجه به اینکه کانادا کشوری وسیع بوده و دارای اقلیم جغرافیایی متفاوتی است در نتیجه اب و هوای کانادا نیز بسیار متنوع است. اما به طور کلی کانادا جز کشور های سردسیر به حساب می اید. با این حال اب و هوایی چهارفصل در کانادا دیده میشود. همچنین هرکدام از شهر های کانادا و استان های کانادا نیز شرایط اب و هوایی متنوعی دارند. اگر قصد مهاجرت تضمینی به کانادا و زندگی در کانادا را دارید لازم است شرایط اب و هوایی مقصد مورد نظر خود را بدانید. کارشناسان گروه افق با تسلط و دانش کافی در مورد کشور کانادا تمام اطلاعاتی که لازم است شما مهاجرت کانادا، اقامت کانادا یا اقامت موقت در کشور کانادا بدانید در اختیارتان قرار میدهد.

 کانادا ۲۰۲۰ یا بهترین روش برای سرمایه گذاری در کانادا برای ایرانیان یا کارافرینی استانی در کانادا یا خوداشتغالی. برای هنرمندان در کانادا یا خوداشتغالی مزرعه داران کانادا ۲۰۲۰ یا تحصیل پزشکی در کانادا برای ایرانیان یا بورسیه تحصیلی کانادا یا مهاجرت کانادا در سال ۲۰۲۰ یا راه های مهاجرت کم ریسک به کانادا. یا پیکاپ پاسپورت کانادا در سال ۲۰۲۰ برای مهاجران ایرانی مقیم کانادا یا وکیل مهاجرت به کانادا ارزان در مشهد یا وکیل مهاجرتی کانادا یا وکیل رسمی کانادا ۲۰۲۰ یا وکیل ICCRC کانادا را از موسسه بین المللی افق بپرسید.

از گروه افق بهترین ها را درخواست کنید زیرا شما لایق بهترین ها هستید. گروه مهاجرتی افق در کنار شما عزیزان میباشد تا رویای مهاجرت به کانادا را برای شما به واقعیت تبدیل کند …