گرفتن ویزای تحصیلی و مهاجرت به كانادا

در کدام دانشگاههای کانادا بورسیه های تحصیلی وجود دارد؟ کدام ایالت کانادا از نظر هزینه های زندگی، مهاجرت و تحصیلی کمتر است؟ هزینه تحصیل تمام وقت در کانادا برای مقاطع فوق لیسانس و دکترا (دکتری)، صفر تا صد تحصیل و ویزای تحصیلی، تحصیل در کانادا و شرایط و هزینه سال ۲۰۲۰ افق، هزینه دانشجویی تا بورسیه های تحصیلی کانادا برای دانشجویان و شهریه دانشگاه های برتر کانادا، شرایط جدید و هزینه تحصیل در کانادا مقطع دبیرستان و مقاطع بالاتر، کالج و تحصیل کانادا و … سوالاتی است که ما به ان پاسخ خواهیم گفت.

کانادا از بهترین کشورهای جهان برای تحصیل است. مزیت‌هایی مانند کیفیت بالای آموزش، ارائه‌ی مدارک معتبر جهانی و شرایط اجتماعی پایدار و امن، باعث شده است  که هر ساله تعداد زیادی از مردم تصمیم به مهاجرت و ادامه تحصیل در این کشور بگیرند. بدون شک مهاجرت تحصیلی به كانادا و اقامت در این کشور می تواند بهترین انتخاب برای این تصمیم باشد. به وسیله ی مهاجرت تحصیلی به كانادا، پس از پایان دوره تحصیل می توان برای اقامت كانادا نیز اقدام کرد. ویزای تحصیلی كانادا یكی از مهم ترین و اساسی ترین مدارك برای مهاجرت تحصیلی به این كشور است.

شركت بین المللی افق با نماینده رسمی از انجمن ICCRC به كانادا و وكلای مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت دریافت ویزای تحصیلی، مهاجرت تحصیلی به كانادا و اقامت كانادا می باشد. سرمایه گذاری، ملک، و دیگر روش های مهاجرت و اقامت دائم و ویزای کانادا را با کمترین هزینه و در کمترین زمان از ما درخواست کنید. هزینه تحصیل، اقامت و زندگی در کانادا، شهریه مدارس و دانشگاه های کانادا، هزینه ‌های مسکن برای دانشجویان خارجی و یا بین المللی، هزینه های جانبی دیگر دانشجویان بومی از موضوعات مشاوره ای کارشناسان شرکت افق می باشد.

یکی از سوالات بسیاری از افراد برای مهاجرت به کانادا این است که چگونه می توانند راحت و آسان به کانادا مهاجرت کنند. در پاسخ به این سوال روش مهاجرت تحصیلی به کانادا مطرح می شود. اما باید دانست که مهاجرت تحصیلی به کانادا کار چندان آسانی نیست. با توجه به اینکه هزینه تحصیل در كانادا نسبت به خدماتی كه دارد بسیار پایین است با این حال برای مهاجرت تحصیلی به كانادا باید به مامور مهاجرت (افیسر) ثابت كنید كه تمکن مالی داشته و توانایی پرداخت هزینه های تحصیل، زندگی و اقامت در كانادا را دارید.

top view shot guy working his notes - گرفتن ویزای تحصیلی و مهاجرت به كانادا

ویزای تحصیلی کانادا

یکی از محبوب ترین ویزاها برای مهاجرت به کانادا ویزای تحصیلی می باشد. زیرا کشور کانادا در مقایسه با سایر کشورها با ارائه آموزش باکیفیت شرایط ایده آلی را برای تحصیل فراهم می آورد. از همین رو سالیانه دانشجویان و دانش آموزان بسیاری از سراسر جهان برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام می کنند تا بتوانند در یکی از بهترین دانشگاه ها و کالج های این کشور تحصیل کنند. برای مهاجرت تحصیلی به كانادا باید ویزای تحصیلی كانادا دریافت كنید. به طور كلی ویزای تحصیلی كانادا شامل دو نوع ویزای دانش اموزی (افراد زیر ۱۸ سال) و ویزای دانشجویی (افراد بالای ۱۸ سال) می شود و برای دریافت آن نیاز است که شرایط زیر دارا باشید:

  • اثبات توانایی مالی به افیسر برای هزینه های تحصیل، زندگی و اقامت در كشور كانادا

  • بازگشت به كشور خود بعد از اتمام تحصیل در كشور كانادا

  • تعیین و معرفی سرپرست كانادایی برای آن دسته از مهاجرانی كه قصد تحصیل در كانادا را بدون همراهی والدین خود دارند و سن آن ها زیر ۱۸ سال است.

 

متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا که ۱۸ سال به بالا می باشند (تمایل به ویزای تحصیلی دارند)، می توانند با دریافت ویزای دانشجویی کانادا، برای تحصیل در کالج، دانشگاه و مراکز آموزشی کانادا اقدام نمایند. برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا نیاز به داشتن نامه پذیرش از سوی دانشگاه و موسسات کانادا می باشید. در صورت عدم وجود نامه ی پذیرش از دریافت ویزا و تحصیل در دانشگاه و كالج های كانادا محروم می شوید. همچنین فرد متقاضی در صورت عدم ارائه مدرک زبان لازم است قبل از شروع تحصیل خود دوره های زبان انگلیسی کانادا را پشت سر بگذراند. داشتن نمرات بالا در تمامی دروس تخصصی آخرین مقطع تحصیلی و همچنین معدل بالا برای پذیرش در یکی از دانشگاه های کانادا برای فرد متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا الزامی است. با ویزای دانشجویی كانادا می توانید با توجه به مقطع تحصیلی خود در یكی از مقاطع كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكتری شركت كنید كه طول این دوره ها بر اساس دانشگاه و رشته ی تحصیلی متفاوت است كه برای دوره ی كارشناسی بین ۳ تا ۴ سال و برای مقاطع ارشد و دكتری بین ۱ تا ۳ سال طول می كشد.

اخذ پذیرش تحصیلی کانادا به عواملی از جمله رشته تحصیلی، دانشگاه قبلی، معدل، گپ تحصیلی، سابقه کار و همینطور دانشگاهی که قصد اخذ پذیرش از آن را دارید بستگی دارد. پس از آنکه درخواست پذیرش تحصیلی کانادا برای دانشگاه موردنظر ثبت شد، در صورت موافقت، پس از مدتی نامه پذیرش از دانشگاه را دریافت خواهید کرد.  از اینجا به بعد می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید.

كارشناسان و وكلای مجرب ما در مجموعه ی بین المللی افق اماده همكاری و كمك به شما به جهت دریافت نامه ی پذیرش از دانشگاه و موسسات معتبر اموزشی كانادا می باشند. کارآفرینی و استارتاپ، صفر تا صد ویزای کانادا، گرفتن ویزای تحصیلی و قوانین جدید مهاجرت از خدمات دیگر گروه بین المللی افق می باشد.

برای مهاجرت تحصیلی به كشور كانادا و تحصیل در مدارس كانادا نیازی به مدرك زبان نیاز نیست. یادگیری زبان برای دانش آموزان در طی تحصیل در مدارس كشور كانادا امكان پذیر است. اما داشتن مدرك بین المللی زبان برای دانشجویان مهاجر به كشور كانادا امتیاز محسوب می شود.

کسانی که می خواهند به عنوان همراه فردی كه قصد مهاجرت تحصیلی به كانادا را دارد وارد این كشور شوند میتوانند از طریق دریافت ویزای كار در كانادا یا دریافت ویزای توریستی اقدام کنند.

sideview students prepearing exams university - گرفتن ویزای تحصیلی و مهاجرت به كانادا

 

سوالات و موضوعات مربوط به هزینه ی ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان و شرایط

میزان تمکن مالی دانش آموزان و دانشجویان برای ویزای تحصیلی کانادا، مدارک و فرم های لازم برای ویزای تحصیلی ویزای کاری و بیمه کاری، آشنایی با فرم های درخواست انواع ویزا، خدمات پرداخت هزینه های ویزای تحصیلی کانادا، و یا سوالاتی از قبیل اینکه بورس تحصیلی چقدر از هزینه مهاجرت را پوشش می دهد؟ شهریه تحصیل در کانادا در مقایسه با کشورهای دیگر، با شرایط جدید ویزای تحصیلی کانادا چقدر طول میکشد؟ اخذ پذیرش از دانشگاههای این کشور در کمترین زمان و با کمترین هزینه، و اخذ بورسیه با چه هزینه ای امکان پذیر است؟ با ما تماس بگیرید.

هزینه تحصیل در کانادا یکی دیگر از عمده ترین سوالات افراد متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد. در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه تحصیل در این کشور بسته به نوع مدرسه و دانشگاه های مورد نظر، مقطع تحصیلی و شهر انتخابی برای تحصیل متفاوت می باشد. هزینه ی لازم برای دریافت ویزای تحصیلی به جهت مهاجرت تحصیلی به كانادا شامل شهریه دانشگاه، كالج و مدرسه است. همچنین هزینه لازم برای زندگی و اقامت كانادا و هزینه درخواست ویزا از سفارت كانادا است كه شركت بین المللی افق این مراحل را برای شما انجام می دهد.

گاهی اوقات سفارت كانادا با درخواست ویزای تحصیلی شما موافقت نمی كند كه میتواند به دلایل زیر باشد:

  • فرد توانایی اثبات پرداخت هزینه های تحصیل و اقامت در كانادا را نداشته باشد.
  • عدم اطمینان مامور مهاجرت از بازگشت فردی كه اقدام به مهاجرت تحصیلی به كانادا گرفته است.
  • فرم درخواست ویزا فرد به مشكل خورده باشد و دارای اشكال و نقص باشد.
  • برنامه تحصیلی كه فرد مهاجر به كانادا ارائه داده است مورد قبول قرار نگیرد.
  • رشته تحصیلی مورد انتخابی فرد جهت ادامه تحصیل در كانادا مناسب نباشد.

گروه بین المللی افق با نماینده رسمی از انجمن كانادا و وكلایی مجرب آماده ی همكاری با شما عزیزان برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و اقامت در آن كشور می باشد. موضوع انگشت نگاری در سفارت کانادا هم اکنون برای متقاضیان تحصیل در کانادا یکی از دغدغه های دانشجویان و دانش آموزان و خانواده های آنان است. استفاده از وکلای مجرب و مشاورین با تجربه پروسه مهاجرت شما و یا استفاده از بورسیه را برای پذیرش از دانشگاه های کانادا باعث افتخار گروه شرکت های افق بوده است. وقت سفارت فوری در کمترین زمان، آموزش، مدرک زبان و تمامی مشکلات شما را به آسانی و با کمترین هزینه حل خواهیم کرد.