ویزای استارتاپ کانادا مهاجرت فوری کاریابی شرکت افق

ویزای استارتاپ کانادا چیست و چه مزایایی دارد؟

ویزای استارتاپ کانادا (Start-Up) یک روش مهاجرتی برای کارافرینانی است که قصد مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار فعال در کانادا را دارند. از جمله مزایای ویزای استارت اپ کانادا میتوان به اخذ اقامت دائم کانادا برای فرد متقاضی و خانواده وی اشاره کرد. همچنین به واسطه ی یک پرونده مهاجرتی استارت اپ قادر خواهید بود به صورت یک تیم پنج نفره به کشور کانادا مهاجرت کنید و تمامی افراد تیم نیز میتوانند جهت اخذ اقامت کانادا برای خود و خانواده اقدام کنند. باتوجه به مزایای عالی ویزای استارتاپ کانادا افراد بسیاری تمایل دارند از این طریق به کانادا مهاجرت کرده و به زندگی و اقامت در کانادا بپردازند. در صورتی که شما نیز قصد مهاجرت کانادا از طریق استارت اپ را دارید میتوانید به گروه کاریابی افق مراجعه کرده و پاسخ تمام سوالات مهاجرتی خود (وکیل ویزای استارت اپ کانادا افق یا استارت اپ های موفق کانادا ۲۰۲۰ یا نمونه طرح استارت اپ کانادا یا ویزای استارت اپ کانادا افق یا شرایط ویزای استارت اپ کانادا یا اقامت استارت اپ کانادا یا مهاجرت استارتاپ کانادا یا برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا ۲۰۲۰ یا start-up Canada یا هزینه استارتاپ کانادا یا شرایط اخذ ویزای استارتاپ کانادا یا ایده استارت اپ در کانادا یا بهترین استارت اپ های کانادا یا ویزای StartUp کانادا یا ویزای استارتاپ کانادا افق ۲۰۲۰ یا مدت زمان گرفتن ویزای استارت آپ کانادا یا بیزینس پلن موفق برای استارت اپ یا مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ یا کانادا مهاجرت استارتاپ ۲۰۲۰ یا قوانین مربوط به ویزای استارت اپ کانادا و …) را دریافت کنید. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه بین الملی افق راهی را برای مهاجرت کانادا پیش رویتان قرار میدهد که موفقیت شما را تضمین کند. افق را دوستی صمیمی برای افق رویاهایتان بدانید.

startup leader drawing flowchart board project 300x200 - ویزای استارتاپ کانادا مهاجرت فوری کاریابی شرکت افق

شرایط اخذ ویزای Start Up کانادا ۲۰۲۰ چیست؟

در صورتی میتوانید برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا اقدام کنید که دارای ایده ای جدید و قابل تجاری سازی باشید و بتوانید اینده تجاری خوبی را برای کشور کانادا رقم بزنید. شرکت هایی در کانادا وجود دارند که توسط سازمان CIC انتخاب شده اند و به عنوان سرمایه گذار برای طرح پیشنهادی شما عمل میکنند. در صورتی که بتوانید این شرکت ها را قانع کنید که برای ایده ی شما سرمایه گذاری کنند، نامه ی ساپورتی از طرف انها برای شما ارسال میگردد. شما میتوانید نامه ساپورت شرکت سرمایه گذار کانادا را به سفارت کانادا ارائه داده و با داشتن این نامه برای اخذ ویزای استارت اپ کانادا درخواست دهید. دریافت نامه ساپورت از شرکت های سرمایه گذار در کانادا جز مهم ترین مدارک و شرایط برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا به حساب می اید. از دیگر شرایط لازم برای اخذ ویزای استارت اپ کانادا میتوان به حداقل نمره زبان CLB 5 و تمکن مالی لازم برای ۶ ماه اقامت و زندگی در کانادا اشاره کرد. در صورت داشتن نامه ی ساپورت از شرکت های کانادا و نمره زبان و تمکن مالی مهاجرت میتوانید برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا درخواست دهید. لازم است بدانید ایده شما میتواند در هر حوزه و صنعتی باشد اما باید قابلیت تجاری سازی در کانادا را داشته باشد. همچنین با هر نامه ی ساپورتی از شرکت های کانادا تا پنج نفر میتوانند در تیم حضور داشته و به کانادا مهاجرت کنند. تمامی این افراد باید مورد تایید افیسر قرار گیرند زیرا درصورتی که هر یک از افراد گروه به هر دلیلی شرایط لازم و کافی را نداشته باشد پرونده مهاجرتی استارت اپ انها به طور کلی ریجکت میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و مدارک لازم برای ویزای start up کانادا ۲۰۲۰ با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱ تماس بگیرید. همچنین میتوانید با مراجعه به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com و تکمیل فرم ارزیابی رایگان از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت استارتاپ کانادا اطلاع پیدا کنید. اخرین و دقیق ترین اخبار امور مهاجرتی کانادا را از وکیل رسمی ICCRC کانادا در گروه کاریابی افق بخواهید. افق همچون چراغی روشن بهترین راهنما برای مسیر مهاجرت به کانادا میباشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ در سال ۲۰۲۰ برای ایرانیان چگونه است؟

در صورتی که ایده ای نو و جدید و قابل تجاری سازی دارید میتوانید از طریق استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید. افراد متقاضی مهاجرت استارتاپ کانادا لازم است ابتدا ایده ی خود را به بیزینس پلن تبدیل کنند. سپس باید بیزینس پلن تهیه شده را به لیست شرکت های مورد تایید CIC کانادا ارائه دهند. شرکت های اعلام شده توسط CIC به سه گروه زیر تقسیم میشوند:

  • شرکت designated Canadian venture capital fund: این شرکت تا ۲۰۰ هزار دلار کانادا برای ایده شما سرمایه گذاری خواهد کرد. درنتیجه خواهید توانست به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را نیز اخذ نمایید.
  • شرکت designated Canadian angel investor group: این شرکت تا ۷۵ هزار دلار کانادا برای ایده شما سرمایه گذاری کرده و میتوانید برای اپلای کانادا و اقامت کانادا اقدام کنید.
  • شرکت Canadian business incubator program: این شرکت ها حالت اموزشی داشته و افراد متقاضی واجد شرایط را جذب میکنند و در زمینه مورد نظر خود، پروژه تحقیقاتی اموزشی با شما خواهند داشت.

در صورتی که شرکت های فوق طرح بیزینس پلن ارائه شده توسط شما را بپذیرند نامه ی ساپورت را برایتان ارسال خواهند کرد. در این صورت شما نگرانی و دغدغه ای از بابت سرمایه ی لازم برای اجرای طرح خود و ایجاد کسب و کار فعال در کانادا نخواهید داشت. پس از این میتوانید با داشتن دیگر شرایط لازم برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا و مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت استارتاپ کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. افق پشتیبانی ۲۴ ساعته برای کلاینت های خود میباشد.

group people working out business plan 300x200 - ویزای استارتاپ کانادا مهاجرت فوری کاریابی شرکت افق

چه افرادی میتوانند از طریق ویزای استارتاپ ۲۰۲۰ به کانادا مهاجرت کتتد؟

برای مهاجرت استارت آپ کانادا شرایط سنی وجود ندارد و افرادی که دارای ایده ای جدید و خلاق، مدرک زبان بین المللی (CLB 5) و دارای تمکن مالی اقامت کانادا لازم برای ۶ ماه زندگی در کانادا باشند و همچنین توانایی متقاعد کردن شرکت های کانادایی برای سرمایه گذاری بر روی ایده پیشنهادی خود را داشته باشند میتوانند برای مهاجرت کانادا از طریق ویزای استارت اپ کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنند. اما شما باید بتوانید افیسر را قانع کنید که قصد کار در کانادا بر روی ایده خود را دارید و ایده پیشنهادی شما طرحی مناسب برای اقتصاد کشور کانادا میباشد. لازم است بدانید در نهایت الزامی برای رسیدن به موفقیت در ایده و دستیابی به تولیدی انبوه و یا درامد های بالا وجود ندارد و ویزای استارتاپ شما لغو نخواهد شد. همراه افق باشید و از اخرین اخبار و قوانین مهاجرتی مطلع شوید.

ایا امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ویزای استارتاپ وجود دارد؟

بله، استارت اپ کانادا یک روش مهاجرتی و اقامتی دائم در کانادا به حساب می اید و فردی که در این پرونده موفق شود میتواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۲ خود نیز اقامت دائم کانادا اخذ نماید. گروه بین الملل افق در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه و به صورت تضمینی شما را به اقامت استارتاپ کانادا میرساند. فرصت را از دست ندهید و برای اخذ اقامت کانادا از مشاوره رایگان تلفنی افق بهره مند شوید.

هزینه اخذ ویزای start-up کانادا چقدر است؟

به طور کلی هزینه اخذ ویزای استارتاپ کانادا نسبت به انواع ویزای کانادا بالاتر است. زیرا در این روش افراد باید بیزینس پلن بسیار خوب و قوی ای ارائه دهند تا بتوانند شرکت های کانادایی را متقاعد به سرمایه گذاری بر روی ایده خود کنند. اصولا برای استارتاپ کانادا بیزینس پلن هایی موفق ترند که توسط بیزینس من کانادایی نوشته شود زیرا چنین فردی از شرایط کانادا اطلاع کافی داشته و به بازار های کانادا اشراف دارد و همچنین از شرایط اقتصادی کانادا باخبر است اما هزینه های بیزینس من کانادایی بالا میباشد. همچنین حق الوکاله وکیل مهاجرت نیز به نسبت بالا بوده زیرا استارتاپ یک روشی پیچیده است و وکیل مهاجرت به کانادا باید با شرکت های کانادایی وارد مذاکره شده و از طرح پیشنهادی شما دفاع کرده و انها را متقاعد کند که بر روی ایده شما سرمایه گذاری کنند. اما چون درنهایت ویزای استارت اپ کانادا منجر به اقامت دائم کانادا برای پنج خانواده میشود میتوان ان را به عنوان روش مهاجرتی مناسب و مقرون به صرفه ای به حساب اورد. گروه مهاجرتی افق برای رفاه حال کلاینت های عزیز هزینه های ویزای استارتاپ کانادا ۲۰۲۰ را به صورت اقساط از انها دریافت میکند. رضایت شما افتخار افق است.

چه مدت زمانی طول میکشد تا بتوانیم ویزای استارتاپ کانادا را اخذ نماییم؟

اخذ ویزای استارت آپ کانادا برای ایرانیان بین شش ماه تا یکسال بعد از دریافت نامه ساپورتی از شرکت های کانادایی به طول می انجامد. به همین دلیل گروه کاریابی افق پیشنهاد میکند که در این مدت با ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنید. مهاجرت کاری به کانادا باعث میشود افیسر متقاعد شود که شما تنها به راه اندازی کسب و کار خود در کانادا فکر میکنید و این شانس اخذ ویزای استارت اپ کانادا را افزایش میدهد. گروه افق تمام خدمات مهاجرتی برای مهاجرت استارتاپ کانادا از قبیل، ارائه ایده مناسب توسط گروه افق و یا بررسی دقیق ایده و طرح پیشنهادی کلاینت های عزیز، آماده سازی بیزینس پلن، مذاکره با شرکت های کانادایی، درخواست ویزای کار کانادا و … را به کلاینت های خود به بهترین نحو ممکن ارائه میدهد. با ما همراه باشید و به سرعت و کاملا قانونی به کانادا مهاجرت کنید و از تجربه های مشاوران و وکلای افق که دارای پرونده های استارت اپ کانادای موفقی هستند بهره مند شوید.