وکیل مهاجرت در کانادا

اگر شما نیز قصد مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا را داشته باشد، قطعا به این موضوع فکر کرده اید که آیا امکان مهاجرت به کانادا بدون وکیل رسمی امور مهاجرتی وجود دارد. برخی از افراد بر این باورند که خود میتوانند به تنهایی پروسه اپلای خود را پیش برده و وارد خاک کانادا شوند. اما در این میان متقاضیانی نیز وجود دارند که روند پرونده های مهاجرتی خود را به وکیل رسمی مهاجرت به Canada واگذار کرده و کارهای اپلای خود را به دست او می سپارند.

از همین رو تصمیم گرفیتم در مقاله ای به طور جامع اطلاعات مفیدی در رابطه با وکیل مهاجرت به کانادا (Immigration lawyer to Canada)، شرایط لازم برای وکیل رسمی مهاجرت به کانادا، بهترین وکیل برای امور مهاجرتی کانادا، هزینه های لازم برای استخدام وکیل مهاجرتی کانادا، ارزان ترین وکیل مهاجرت به کانادا و … بپردازیم. در نتیجه برای جلوگیری از هر گونه اتلاف وقت و هزینه های اضافی با ما همراه باشید.

آیا مهاجرت به Canada بدون وکیل رسمی امور مهاجرتی این کشور امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم تمامی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا و روادید انواع ویزای کانادا را داشته باشند. میتوانند به تنهایی و بدون استخدام وکیل مهاجرتی کانادا برای اپلای خود به این کشور اقدام نمایند. همانطور که میدانید امروزه تمامی اطلاعات لازم از طریق اینترنت در دسترس همگان بوده و افرادی که دارای تسلط کافی به زبان انگلیسی باشند. میتوانند با مراجعه به سایت اداره مهاجرت کانادا اطلاعات و مدارک مورد نیاز روش مهاجرتی خود را کسب نمایند.

مهم ترین مسئله ای که در موفقیت پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا بسیار تاثیر گذار است دارا بودن تجربه کافی در این زمینه میباشد. افرادی که بدون داشتن هرگونه تجربه ای به تنهایی اقدام به تشکیل پرونده های مهاجرتی کانادا میکنند. ممکن است به طور ناخواسته در روند پرونده های خود دچار اشتباهات و خطاهایی شوند که همین امر موجب بلاک شدن آنها توسط سفارت کانادا شود.

اما وکیل مهاجرت به کانادا در موسسات مهاجرتی معتبر با استفاده از تجاربی که در طول سالها فعالیت خود کسب کرده است. میتواند احتمال خطا و ریسک های پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا را به میزان چشمیگیری کاهش داده، و به همین نسبت شانس موفقیت در اپلای کانادا را افزایش دهد.

ofogh111 02 300x200 - وکیل مهاجرت به کانادا | وکیل مهاجرتی افق | وکیل رسمی مهاجرت کانادا

معایب تشکیل پرونده مهاجرتی بدون داشتن وکیل رسمی انجمن ICCRC Canada

برای افرادی که قصد دارند بدون کمک و راهنمایی های وکیل مهاجرت به Canada برای امور مهاجرتی خود اقدام نمایند. پیشنهاد میکنیم در ابتدا به طور دقیق با معایب آن آشنا شوید تا اقدامات اشتباه شما موجب یک عمر پشیمانی نشود. برخی از معایب تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا بدون وکیل مهاجرتی کانادا به شرح زیر است:

  • اطلاعات نادرست: مطالب بسیار گوناگونی در سایت های فارسی، وب سایت ها، کانالهای تلگرامی و … وجود دارد که بسیاری از آنها نیز با هم در تناقض هستند. درنتیجه همین امر موجب سردرگمی متقاضیان مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا میشود. زیرا در صورتی که این افراد از اطلاعات سایتی نامعتبر و نادرست استفاده نمایند. علاوه بر ریجکت شدن پرونده مهاجرتی آنها، هزینه های کلانی را نیز بر دوش متقاضیان خواهد گذاشت. اما وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با آگاهی از آخرین قوانین و اطلاعات دقیق و به روز شده دولت فدرال کانادا میتواند به راحتی از بروز چنین اشتباهاتی جلوگیری نماید.

  • تخصص محور بودن روش های مهاجرتی: تمامی روش های مهاجرتی اقامتی کانادا اعم از مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت سریع به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری، مهاجرت استانی به کانادا، مهاجرت کارافرینی و سرمایه گذاری به کانادا، کارافرینی در شهر های کانادا و … کاملا تخصصی بوده و هر کدام از آنها دارای شرایط و قوانین خاص خود میباشد. در نتیجه برای موفقیت در پرونده های مهاجرتی فوق باید به وکیل رسمی مهاجرت در کانادا که دارای چندین سال سوابق درخشان و تجارب فراوان در امور مهاجرتی کانادا باشد، مراجعه نمایید.

  • ارائه مدارک نادرست برای تشکیل پرونده مهاجرتی: برخی از متقاضیان مهاجرت به کانادا بر این باورند که هر چه مدارک و مستندات بیشتری برای پرونده های مهاجرتی خود ارائه دهند، شانس موفقیت اپلای آنها افزایش پیدا خواهد کرد. حال آنکه چنین باوری کاملا اشتباه بوده و ممکن است ارائه مدارک بیشتر به افیسر مربوطه نتیجه کاملا عکس به دنبال داشته باشد. اما وکیل باتجربه در امور مهاجرتی کانادا به طور کاملا دقیق میداند که چه مقدار اسناد و مدارکی برای هر نوع پرونده مهاجرتی کانادا لازم است. در نتیجه با ارائه مدارک کافی شانس موفقیت در مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا را افزایش خواهد داد.

ofogh111 03 300x196 - وکیل مهاجرت به کانادا | وکیل مهاجرتی افق | وکیل رسمی مهاجرت کانادا

هزینه های لازم برای استخدام وکیل مهاجرت در Canada

یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از افراد تصمیم به مهاجرت کانادا بدون استخدام وکیل میگیرند، بالا بودن هزینه های حق الوکاله برخی از وکلای مهاجرتی کانادا میباشد. به طور کلی میتوان گفت هزینه ی مشخصی برای این امر وجود ندارد و هر یک از وکلای مهاجرت به کانادا با توجه به خدماتی که به کلاینت های خود ارائه میدهند، مبلغی را به عنوان حق الوکاله از آنها دریافت میکنند.

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا بهترین خدمات مهاجرتی را با مقرون به صرفه ترین هزینه به کلاینت های خود ارائه دهد. به همین دلیل برای رفاه حال متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا هزینه های فوق را به صورت اقساط از آنها دریافت میکند.

شرایط بهترین وکیل مهاجرت در Canada

در صورتی که قصد دارید برای اپلای سریع کانادا، روادید اقامت دائم و موقت کانادا، تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا و … به وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه نمایید. تنها باید به فردی که دارای شرایط ذیل میباشد اطمینان کنید. برخی از شرایط لازم برای اخذ اقامت و وکیل مهاجرت به کانادا به شرح زیر است:

  • دارا بودن شماره عضویت از انجمن رسمی ICCRC کانادا
  • دارا بودن پرونده های مهاجرتی اقامتی موفق
  • دارا بودن تجارب و سوابق درخشان
  • آشنایی با تمامی روش های مهاجرتی و قوانین مربوط به هر کدام از آنها
  • داشتن اشراف کامل به آخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا و …

وکیل مهاجرتی به Canada در گروه مهاجرتی افق

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و با دارا بودن صدها پرونده موفق مهاجرتی کانادا، میتواند موفقیت پرونده های کلاینت های عزیز را تضمین کرده و شانس اپلای آنها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر آن قادر خواهید بود در ابتدا برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا با مراجعه به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. تا شرایط اولیه شما توسط باتجربه ترین و بهترین مشاوران و کارشناسان ما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. برای تشکیل بهترین پرونده ی مهاجرتی کانادا، برای انواع روش های مهاجرت به کانادا گروه افق بهترین انتخاب برای شما عزیزان میباشد. تضمین پیشبرد اهداف امور مهاجرتی کانادا، انجام درست و دقیق پروسه های اپلای کانادا و … تعهد ماست. با همراهی گروه افق به افق آرزوهایتان دست خواهید یافت.