وکیل مهاجرت به کانادا وکیل قانونی و رسمی ۲۰۲۰ گروه افق

تمامی وکلای مهاجرت (کارشناس مهاجرت و یا وکیل اقامت ۲۰۲۰) مربوطه به پرونده های مهاجرت شما عضو انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (کانون مشاوران مهاجرت به کانادا ICCRC) می باشند. ویزای تضمینی در کمترین زمان و با کمترین هزینه تخصص ما است. بهترین وکلای مهاجرت در ایران را از گروه افق بیابید.

 

کانادا کشوری پهناور در آمریکای شمالی است که دارای ۱۰ استان و ۳ ایالت می باشد. این کشور یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا می باشد که هر ساله شمار بسیاری از افراد از جمله هم وطنان ایرانی برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند. یکی از روش های مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ مهاجرت از طریق کسب و کار در کانادا می باشد. سیستم کاری کانادا بر اساس امتیاز بندی می باشد و فرد متقاضی مهاجرت به کانادا ابتدا باید حداقل امتیاز آن را بدست آورد. با توجه به اینکه نرخ رشد بیکاری در کانادا پایین می باشد، با مهاجرت کاری به کانادا می توانید شرایط زندگی خود را تغییر دهید. برای مهاجرت به کانادا از طریق کار کردن در این کشور نیاز است که ویزای کاری کانادا را دریافت کنید. هریک از ایالت های کانادا دارای شرایط متفاوتی برای ویزای کاری می باشند که نیاز به بررسی و محاسبه امتیاز دارد.

 

برای کسب اطلاعات لازم و شرایط مهاجرت کاری به کانادا می توانید با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه بین المللی افق در تماس باشید. شرکت افق آماده همكاری و مشاوره دادن به شما عزیزان در جهت مهاجرت كاری به كانادا، كار در كانادا، اقامت دائم كشور كانادا و اخذ ویزای كار كانادا می باشد. لیست بهترین و سریعترین دفاتر خدمات مهاجرتی کانادا و یا روش های تشکیل پرونده مهاجرتی موفق در کمترین مدت زمان ممکن در سال ۲۰۲۰ با اخرین تغییرات مهاجرتی و قوانین کانادا از اطلاعاتی است که پس از تماس با گروه افق به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرد.

 

young engineer orange hardhat canadian flag - وکیل مهاجرت به کانادا وکیل قانونی و رسمی 2020 گروه افق

کشور کانادا با رشد اقتصادی فراوان و دارا بودن جمعیت کم، بهترین کشور برای مهاجرت است. برای مهاجرت به کانادا از طریق کار به ویزای کار کانادا نیاز است که در برنامه مهاجرت به کانادا با عنوان برنامه کارگران ماهر خارجی (TFWP) می باشد. TFWP به کارفرمایان این امکان را می دهد که به دلیل کمبود نیروی کار، افرادی را که قصد مهاجرت به کانادا و کار کردن در این کشور دارند، استخدام کنند. اگر می خواهید از طریق کار برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید باید یک پیشنهاد شغلی با اجازه کار تایید شده از گروه افق اخذ کنید که شانس شما برای مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور به شدت افزایش یابد. اکنون با کارشناسان مهاجرتی کانادای افق تماس بگیرید.

یكی از دلایلی كه سازمان مهاجرت كانادا افراد زیادی را از طریق مهاجرت كاری جذب می كند بهبود اقتصاد كشور كانادا است. در حال حاضر کانادا دارای موقعیت های شغلی فراوانی است که فارغ التحصیلان آن نمی توانند همه موقعیت های شغلی را پوشش دهند. بنابراین به نیروی کار خارجی متخصص و حرفه ای بیش از پیش نیاز خواهد داشت. مهاجران متخصصی که با توجه به مهارتشان در كانادا كار كرده و به صورت دائم در کانادا اقامت پیدا می كنند، ارزش بالایی برای اقتصاد كشور كانادا دارند. كار در كانادا برای افراد متخصص باعث می شود، ویزای اقامت كانادا را دریافت کنند. ویزای اقامت كانادا به مهاجران اجازه میدهد كه همراه با خانواده ی خود به كانادا مهاجرت كنند.

coal miner statue new waterford cape breton island nova scotia canada - وکیل مهاجرت به کانادا وکیل قانونی و رسمی 2020 گروه افق

برای دریافت ویزای كار كانادا شما باید دارای شرایط زیر باشید که وکیل مهاجرت به کانادا این شرایط را بررسی می کند و نکات هریک را به شما گوشزد می کند:

  • سن زیر ۴۰ سال
  • داشتن حداقل ۳ سال سابقه كاری متناسب با رشته تحصیلی
  • داشتن حداقل مدرك تحصیلی لیسانس
  • دارا بودن مدرك بین المللی زبان و حداقل نمره ۶٫۵ ایلتس
  • كسب امتیاز ۶۷ در سیستم Skilled Worker كانادا
  • رشته تحصیلی فرد مهاجر در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا قرار داشته باشد

canadian flag two protective hardhats close up - وکیل مهاجرت به کانادا وکیل قانونی و رسمی 2020 گروه افق

در سالهای  ۲۰۱۸، ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ افراد معمولا برای مهاجرت كاری به كانادا و كار در كشور كانادا از دو راه استفاده می كنند:

الف) مهاجرت از طریق تخصص (وکیل مهاجرت این کار را با کمترین هزینه برای شما انجام خواهد داد)

ب) مهاجرت به روش استانی

یکی از روش های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی (PNP) است. هریک از شهر های کانادا برنامه‌های ویژه خود را برای پذیرش نیروی متخصص دارند که معمولا این برنامه‌ ها سریع‌ تر از دیگر برنامه‌ های رایج مهاجرت به کانادا به نتیجه می ‌رسند. فرد متقاضی مهاجرت به کانادا باید درخواست خود را به استان مورد نظر ارائه دهد. درصورت پذیرش درخواست متقاضی باید درخواست دریافت اقامت دائم خود را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام کند.

شركت بین المللی افق با مشاورین رسمی انجمن كانادا و جمعی از وكیل های مجرب (وکیل مهاجرت) آماده كمك و مشاوره به شما در جهت مهاجرت كاری به كشور كانادا و كار در كانادا می باشد. برای كسب اطلاعات بیشتر با همكاران ما در دفتر افق تماس حاصل فرمایید. اگر رویای کار در کانادا را دارید شرکت کاریابی بین الملل افق نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا شما را به هدفتان برساند، در نتیجه دیگر کار در کانادا یک رویا نخواهد بود اگر راه درست را انتخاب کنید.