وکیل مهاجرت به کانادا، ویزای توریستی كانادا، و اخذ اقامت دائم

ویزای توریستی با اهداف گردشگری، تفریح و یا بازدید از دوستان و خانواده صادر می شود که می تواند باعث اقامت کشور کانادا شود. با داشتن ویزای توریستی کانادا با توجه به تاریخ اعتبار پاسپورت به طور نامحدود می توانید به کانادا سفر کرده و هر بار حداکثر تا ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشد. وکیل مهاجرت به کانادا از گروه افق نیز می تواند با اولین سفر شما به کانادا پرونده مهاجرت به کانادا شما را نیز به جریان بیندازد.

ویزای مولتی کانادا ۲۰۲۰ از نوع ویزای توریستی محسوب می شود.  فرد دارنده ی این ویزا می تواند در طی ۵ سال به دفعات متعدد به کانادا سفر کند. مدت زمان اقامت موقت در کشور کانادا ۱۰ سال می باشد اما پاسپورت های ایران اعتبار ۵ ساله دارند در نتیجه این نوع ویزا به نام ویزای پنج ساله کانادا در ایران شناخته شده است.

man traveler hiking rock winter opabin plateau yoho national park 49071 2323 - وکیل مهاجرت به کانادا، ويزای توريستی كانادا، و اخذ اقامت دائم

با توجه به اینکه یکی از روش های مهاجرت به کانادا اقدام از طریق ویزای مولتی می باشد، اما با داشتن این ویزا امکان کار کردن در کانادا وجود ندارد اما
می توان در دوره هایی که کمتر از ۶ ماه است شرکت کرده و آموزش دید. با داشتن ویزای توریستی ۲۰۲۰ شما می توانید برای مدت شش ماه به كشور كانادا سفر كنید. با داشتن ویزای ۵ سال كانادا میتوانید به مدت پنج سال آزادانه و هربار به مدت شش ماه به كانادا سفر كنید . ویزای مولتی كانادا برای آن دسته از افرادی كه به دلایلی نیاز به رفت و آمد مداوم به كشور كانادا دارند بسیار مفید می باشد. یک وکیل مهاجرت به کانادا که از تسلط کافی برخوردار باشد، عموما ویزای مولتی کانادا را براحتی برا شما اخذ می کنند.

در صورتی که قصد اخذ ویزای تحصیلی (مهاجرت، اقامت موقت کانادا، و یا استفاده از وکلای مهاجرت) را در دوران ویزای توریستی دارید، می توانید با مشاوران شرکت بین المللی افق تماس حاصل کنید و کار خود را با کمترین هزینه و سرعت زیاد و بدون دغدغه در اسرع وقت به پایان برسانید.

traveler route explore worldwide 23 2148373185 - وکیل مهاجرت به کانادا، ويزای توريستی كانادا، و اخذ اقامت دائم

یکی از سوالاتی که ذهن افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند به خود مشغول کرده است اینست که امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری یا ویزای اقامت دائم کانادا وجود دارد یا خیر. در قوانین مهاجرت کانادا قانونی برای تبدیل ویزا وجود ندارد. در شرایطی فرد دارنده ویزای توریستی میتواند برای اخذ اقامت دائم کانادا یا ویزای تحصیلی کانادا اقدام کند. لذا با اخذ ویزای توریستی كانادا می توانید وارد كانادا شده و از کانادا برای اقامت كانادا اقدام کنید. میتوانید تحت شرایط خاصی ویزای توریستی خود را به ویزای كار یا ویزای اقامت كانادا تبدیل كنید. در اینصورت میتوانید به كانادا سفر كرده و اقامت دائم این كشور را بدست آورید. یكی از راه هایی كه باعث تبدیل ویزای توریستی به ویزای اقامت كانادا میشود ازدواج با یك فرد مقیم كانادا است که یک وکیل مهاجرت به کانادا می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

همچنین با دریافت پیشنهاد شغلی مناسب از طرف كارفرمای كانادایی می توانید ویزای كار را دریافت كرده و به كار در كانادا بپردازید. برای كسب اطلاعات بیشتر درباره این روش مهاجرت به کانادا، یافتن شغل مناسب، سهولت در کار ویزا و دیگر دغدغه های خود با مشاورین دفتر بین المللی افق تماس حاصل فرمایید. وکیل مهاجرت به کانادا عموما کلیه مراحل مورد نظر شما را به تنهایی برعهده خواهد گرفت.

woman with blue backpack yellow dress hat walks along ocean along sand with palm trees 163305 5622 300x200 - وکیل مهاجرت به کانادا، ويزای توريستی كانادا، و اخذ اقامت دائم

شما میتوانید به تنهایی برای اخذ ویزای مولتی كانادا اقدام كنید. اما دریافت ویزای توریستی مراحل پیچیده و دشواری دارد. در نتیجه بهتر است برای اخذ آن با كارشناسان مجموعه بین المللی افق تماس بگیرید. وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق شما را در تمامی این مراحل یاری میكند.

برای اخذ ویزای توریستی كانادا باید شرایط زیر را داشته باشید:

۱) اثبات تمكن مالی به افیسر جهت زندگی و اقامت در كانادا و هزینه لازم برای بازگشت به كشور خود

۲) اثبات به افیسر كه شما قبل از اتمام اعتبار ویزا به كشور خود باز میگردید

۳) ارائه دلایل كافی و قانع كننده و بیان انگیزه خود برای بازگشت به كشور خود

۴) ارائه ی عدم سوء پیشینه كیفری

مدارك لازم به جهت اخذ ویزای مولتی كانادا ۲۰۲۰ به شرح زیر می باشد:

۱) ارائه پاسپورت

۲) ارائه مدارکی كه تمکن مالی شما را نشان میدهد

۳) دریافت دعوتنامه از خویشاوندان و دوستان در کانادا

۴) تكمیل فرمهای ویزای کانادا

۵) پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای مولتی کشور کانادا

۶) انجام انگشت نگاری و امور مربوط به مهاجرت

۷) ارائه کامل سوابق شغلی

۸) ارائه اسناد مربوط به دارایی های شما